Polecane posty

leszekd    110

Proxima to klasyczny zetor zrobiony z tego co wszystkie lekkie zetory tzn modelu Z4011. Major niestety ma pochodzenie dziwnie podobne do farmera z sokółki i farmtraka. Pewnie jakieś podejrzanie tanie carraro jedynie silnik jest zetorowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer_89    20

sa to podobne ciągniki pod względem mechaniki chyba nawet maja ten sam silnik ostatnio na targach w mojej okolicy wsiadłem sobie do majora a potem do proximy w majoze siedzi się jakos dziwnie nisko siedzenia nie można za bardzo przesunąć do tylu kabina to slaby punkt tego ciągnika slabe wykonanie elementow ochydne plastiki ogolnie ciągnik z zewnątrz prezentuje się ladnie ale kabine moglby mieć bardziej komfortowa, gdy weszlem do proximy i usiadłem w fotelu to roznica w komforcie bylla od razu widoczna , kabina co najmniej o klase wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeriplPl    3

Od razu lepiej w nich wygląda, no i na szerszych uciąg powinien być lepszy ;)

 

uciąg to chyba głównie nie od tego zależy...


Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jest jeden z czynników, który ma na to wpływ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeriplPl    3

Opcja tych "bardzo szerokich" opon to zaewpnie nie dostępna na terenie polski...

 

ja mam w czechach widziałem Zetora Majora 80 z przedmin WOM i podnośnikiem z zestawem hydrauliki (1 komplet)

i na oponach co na tym filmie firmy Continental

 

A może któryś z Panów właścicieli nowego Zetora Majora z obecnego roku posiada może dźwignię do stereowania podnośnikiem z zewnątrz traktora ??


Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeriplPl    3

Wszystko jest - opcja....

to jest tak samo jak w salonie np. Skoda ??? zamawiasz dodatki i czekasz na pojazd 8 tygodni ???

 

czy Zetor sprowadza już takie wersje do Polski ?

 

Mam takie pytanie do firmy Zetor Polska jaki jest koszt wymiany hydrauliki jednosekcyjnej (jeden komplet złączy) na dwusekcyjną - Zetor Major 80 ?

Wiadomo kiedy pojawi się wersja Major 60 w sprzedaży ?


Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersje Majora na szerokim ogumieniu , przednim TUZ-em , WOM-em są dostępne od początku roku . To decyzja dilera z jakim wyposażeniem zamawia ciągniki na plac .

Chodzi o dopłatę na nowym ciągniku czy na cenę po zakupie ciągnika ?

Póki co nie widomo kiedy Major 60 będzie sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek912    7

Ja jestem posiadaczem ursusa 912 i byłem wczoraj na targach gdzie był zetor major 80 i stwierdziłem że jest to osiemdziesiątka z przednim napędem i troche lepszą kabiną jakoś ten ciągnik niczym szczególnym mnie nie zaskoczył i jeszcze te wygięte ramiona z tyłu wygląda to okropnie major nie ma polotu do proximy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeriplPl    3

Dziękuję przedstawicielowi firmy Zetor za udzielenie odpowiedzi.

 

Chodzi mi o rozbudowę systemu hydrauliki na dwa komplety złączy Euro już używanym Zetor-ze Major 80...


Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

kaban95 a skąd wiesz? Ogólnie jestem zainteresowany takim Majorem 60 ale nic o nim nie wiadomo. Ani na naszej PL ani na CZ stronie nic nie ma... Jakie silniki będą, czy będzie gabarytowo mniejszy od majora 80? Coś się zmieni? Zetor siedzi cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeriplPl    3

ja też jestem zainteresowany Zetorem Majorem 60 biggrin.png

...a mówią już od dawna, że wejdzie na rynek a nawet nie ma informacji na ten temat


Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Szczerze? Chorobcia wie co i jak obserwuje od dłuższego czasu i nic cisza wszędzie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeriplPl    3

Mam pytanie

gdzie można kupić podłokietniki do org. fotelu montowanego w Major-ze ?? jaka cena, jaki model....


Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boryss    7

huraa czesi mają prace 

a polaków w reklamie pokazują jako oszustów i złodzieji 

 

za tą reklame to napewno niekupie zetora  mimo ze fajny i drogi bo, za wszystko dopłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

I kolejny Major z ładowaczem w okolicy :D Zakupił go u nas PGR pod dowództwem obecnie SGGW :P

Wiem że ma stanąć u nas w okolicy jeszcze jeden Major :P

 

Mimo że czesi nas wyzywają od najgorszych to i tak Zetor będzie miał sprzedaż na wysokim poziomie taki już nasz urok Polaków i przekonania do tej marki :P

 

 

Wie ktoś gdzieś gdzie można dorwać inny fotel do Majora bo to oryginalne badziewie to masakra...

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj