Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PeriplPl    3

Paliwo to podstawa....

 

Mój Major z ładowaczem Metal-Fach już przepuszcze olej przy próbie podniesienia 1,5 tony - u was podobnie ??


Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

PeriplPl u mnie przepuszczał przy 400kg okazała się trefna uszczelka serwis przyjechał na pierwszy przegląd i delikatnie na zaworze dokręcił i problem zniknął :P Teraz ile wezmę to wezmę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeriplPl    3

heheh

 

a macie Panowie jakieś informację kiedy Zetor wypuści inne modele Majora ??


Chwytak do bel na jedne siłowym czy na dwa ? Co do czego.... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wonio79    0


  •  
    Brno 23 października 2013: Rozwój sytuacji na europejskim rynku sprzętu rolniczego dobrze ocenił tradycyjny producent ZETOR TRACTORS a.s.więcej informacji

  •  
     
    Serdecznie zapraszamy na Targi Polagra-PREMIERY, które odbędą się w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2014 w Poznaniu(siedziba Międzynarodowych Targów Poznańskich).
    Zapraszamy

 

możę tam pokarzą nowości ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alf25    0

do luke 16: tankuje na orlenie zawsze i w drugim ciągniku nie ma problemu z odpaleniem może jakiś felerny ten mój major, świece muszę grzać z 3 razy i dopiero wtedy zagada ale i tak z duzym problemem, lecz później juz nie ma problemu, moze po dotarciu będzie lepiej. Przy oststniej próbie było -15 nie dało rady padł aku podłaczyłem taki 170aha no i wdety dopiero odpalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alf25    0

A możecie zrobić zdjęcie ustawienia pompy wtryskowej, sa na niej takie dwa punkty i chciałbym wiedziec jak u was jest ona ustawiona, bo to może jest przyczyna cięzkiego zapłonu w moim. U mnie jest na równo z tym znakiem pierwszym od podłoża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wonio79    0

Do alf25 w instrukcji jest napisane ze przed odpalaniem przepompować paliwo pompką reczną aby wytworzyć ciśnienie w układzie paliwowym spróbuj może to pomoże u mnie pali ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adanow    0

Witam

Jestem od niedawna posiadaczem Zetora Majorr 80,mam pytanie czy mieliscie jakieś problemy wczasie docierania silnika ,jakie były ubytki oleju w silniku i czy z tłumika niewydostawał się nispalony olej.Proszę napiszcie cos na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

kolego a co to za problem zadzwonić i się dowiedzieć ... W Kutnie mi powiedzieli ostateczną cene za wersję podstawową 111 tys zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

W styczniu tego roku 3 sztuki poszły w moją okolicę Majora :P i może 4tego sąsiad kupi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Piochu tego to na razie raczej nikt nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzimi1988    0

Panowie myśle nad zakupem takiego majora jako pomocnika, ile on ma w końcu koni??? na stronie zetor Polska pisze 76km, narazie przeglądam oferty w necie i jedni piszą 72 drudzy 77km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulo9999    2

W ogóle jak one się spisują? Bo słyszałem, że są składane z części które pochodzą z Indii czy skądś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzu12    5

Najlepszą opinią o majorze jest to, że był najlepiej sprzedającym się ciągnikiem w 2013 roku(wg. M&J 426 szt.), a w bieżącym roku jak do tej pory również wydaje się być faworytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotor32    94

Niedawno dostałem katalog zetora i na dole w rogu pisze major 60.80. Czyżby szykowała się wersja majora 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj