Polecane posty

ZF9641    22

Felgi od pronara ,opony może ktoś widział to napisze,kabina polska ,skrzynia i mosty carraro niewiadomego pochodzenia i na osłodę czeski silnik.Dokąd idziesz ZETORZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6666    4

no bo ciągniki zetor są tzw. podporządkowane pod polski rynek.. troche sie boje go kupić teraz bo ja praktycznie nic o nim nie wiem.. te dane techniczne to tam teoria a jak sie sprawdza w praktyce.. ma już go ktoś.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woyto    16

grzesiu 2007 napisał że różnica między majorem a proximą to 10tys-dobrze zrozumiałem?a ile by kosztowała proxima Z70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Co do proxy 80 to może być taka różnica bo za 90 ze skrzynką 12X12 a reszta w podstawie to koło 130 tysi...więc ta 80 może coś kolo 120 być.


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu2007    0

PROXIMA 70 92430 netto 113690 brutto 65 km 3,5r.gwarancji

MAJOR 80 90642 netto 111490 brutto 77km 2 lata lub ileś mtg.(nie pamiętam ile)

przybliżone ceny dilera + upust ok 5% może gdzieś taniej,większy upust dajcie znać

Edytowano przez grzesiu2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu2007    0

tylko czy ta nowość MAJOR(nowe dziecko zetora) jest dopracowane?czy lepiej sprawdzonom PROXIME 80 w podobnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARECKI35    0

U sprzedawców majorki schodzą jak świeże bułeczki. To co zamówią jest już sprzedane zanim przyjedzie z fabryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Tandeta, to już nie jest prawdziwy Zetor :( Ciekawe, jak będzie wytrzymywać połączenie skrzyni Carraro z silnikiem Zetor, bo w Farmerach to Carraro + MMZ to nieciekawe było połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

Aktualnie ma praktyki w firime która sprzedaje maszyny rolnicze i pracuje na serwisie. Ostatnio kupił jakis pan Zetora Majora 80. Po odbiorze za 2 dni przyprowadził na montarz radia i klimatyzacji. Było widac przecieki na tylnim moście, montarz radia to masakra po zamontowaniu zgineły halogeny, wycieraczki. Kable sie grzeją jak sie załączy np. halogeny i koguta. Silniczek wycieraczki przepalił sie, po przekręceniu kluczyka podświetlenie rejestracji pali sie cały czas, nie da sie wyłaczyć. Biegi ciężko chodzą równierz rewers. Wiec ja myślę że na razie to śa pierwsze modele i nie dopracowane zobaczymy co dalej będzie.


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

Ostatnio był u mnie kuzyn, który kupił zetora majora :) Mówił, że jest jednym z pierwszych właścicieli tegoż ciągnika w Polsce (chyba szóstym). W zasadzie to głównie pod uwagę brał cenę, bo ma niewielkie gospodarstwo i to i tak będzie jego główny koń pociągowy. Mam nadzieję w najbliższym czasie do niego zawitać, i napstrykać jak najwięcej fotek, a może i popracować na nim :D Wkrótce, a może trochę później zdam relację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1313    0

Witam

Oglądając zetora majora zauważyłem że jest to podróbka dobrze znanego nam FARMTRAC 675DT panowie z zetora normalnie zerżnęli z wszystko z Farmtrac 675DT i wstawili tylko swój PALIWOŻERNY SILNIK ZETORA. Więc mam pytanie co wolicie napychać kabzę Czechom kupując nieudolną podróbkę Czy kupić FARMTRAC 675DT (wcześniejsze wersje to Farmtrac 80 4WD) z oszczędnym silnikiem Perkinsa który jest składany u nas w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

brawa kolejny z nurtu zetor to smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

@michal1313 powiedz mi jakiego masz zetora ? ile ci pali skoro twierdzisz że jest paliwożerny ? bo mój pali przy moich maszynach i mojej jeździe tyle co mój stary ursus c385. Więc dla mnie to dużo nie jest na pewno. Mi się osobiście ani farmtrac ani zetor major nie podobaja, skoro czesi zerżneli wszystko, to dlaczego zetor taniej wychodzi ?


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Nowe Ursusy to też podróba Tym-a więc nie ma sie co bulwersować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj