Zaloguj się, aby obserwować  
farmera

Program do hodowli gołębi Moje Asy

Polecane posty

farmera    0

Hodowla gołębi staje się coraz bardziej profesjonalnym sportem. Pamiętam jeszcze czasy kiedy "Zeszytów hodowcy". Dziś informacje gromadzone na papierze przekształcane są w formę elektroniczną. Wspólnie z ojcem - doświadczonym hodowcą, (v-ce prezesem ds. lotowych) wykorzystując jego wiedzę na temat tego jakiego narzędzia potrzebujemy do ewidencji naszego stada powstał program komputerowy.

 

W jednym narzędzie każdy pasjonat gołębi pocztowych znajdzie :

 

ewidencję (spis) całej hodowli – automatycznie się aktualizujący,

ewidencję rozpłodu,

uzupełniane automatycznie na podstawie rozpłodu RODOWODY (3 wzory),

każdy rodowód posiadający Twoje własne dane adresowe z możliwości wydruku takiego autorskiego rodowodu wraz ze zdjęciem swojego asa,

możliwość dodawania gołębi z poza listy naszej hodowli

dodatkowo zestawienie wyników osiąganych w danym sezonie,

możliwość analizowania wyników (gołębi młodych i dorosłych) każdego sezonu lotowego osobno, każdego gołębia osobno, pod kątem numeru konkursu czy coeficjent dla poszczególnych kategorii

poza tym terminarz abyś nie zapomniał o ważnej dla Ciebie dacie,

listę znajomych, listę oddziałów,

pomoc w uruchomieniu i obsłudze programu.

 

Program został maksymalnie uproszczony aby korzystanie z niego wymagało tylko umiejętności posługiwania się myszką i klawiaturą.

 

Jeśli chcesz mieć ten licencjonowany program Moje Asy do hodowli gołębi pocztowych i zacząć sezon z profesjonalnym narzędziem wejdź na tą stronę.

 

mojeasy.pl

 

Dowiesz się na niej więcej na temat programu Moje Asy jak również znajdziesz na niej formularz zamówienia.

 

Pozdrawiam

Życząc samych udanych lotów

post-41510-0-40869000-1325241844_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Matematyka nigdy nie zastąpi intuicji hodowcy :rolleyes: , nie jestem mistrzem lotuje dla przyjemności nie dla pierwszych lokat, co nie oznacza że gdybym odbijał w porę bym nie był czasami w czołówce. Niektórzy jak Ja czy van Loon hodują dla pasji i przyjemności, nie dla użerania się o kilka pkt coef. Także do mnie ten program nie trafi i nikt do niego mnie nie przekona ,pozostaje zeszycik, z resztą widziałem podobne za free, dobry lot koledzy :D

Edytowano przez bobytempelton

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmera    0

Ja absolutnie nikogo nie namawiam. Genezą tego programu było to, żebym ja sam miał w jednym miejscu informację do analizy sezonu. W zeszytach też robię notatki.

 

Zależało by na tym, aby to było proste narzędzie, aby nawet mój tata, który z komputerem troszkę nie jest za dobry - sobie poradził.

 

Postanowiłem program oferować z ciekawości. A cena? Po prostu zapytałem osób, które zakupiły ten program o to ile dla nich byłby on wart.

 

Oto cała geneza programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj