Zaloguj się, aby obserwować  
mikon71

6910 Brak pół biegów

Polecane posty

mikon71    6

Pilne znikły półbiegi w JD 6910 zostało na 2 i nie chce przełacząć, w czasie zbioru kukurydzy na kiszonke zmieniono filtry i oleje, a teraz szlak trafiło pół biegi, świeci sie pomarańczowa kontrolka ,,i" prosze o szybka odpowiedz pozdr. Mikon71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

w nowym roku ponawiam problem i składam najserdeczniejsze życzenia na nowy rok ale moje półbiegi panowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

unas kolo piły wkp. serwis gostek kumaty laptop cyk cyk i po sprawie wszystko wiesz no i 200 minus w kieszeni ja mam 6310 a morze linka zerwana sprawdzałes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

biegi chodza tylko te guziczki na dzwigni nie reagują, na wyswietlaczu pokazuje stale ze jest na 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biegi chodza tylko te guziczki na dzwigni nie reagują, na wyswietlaczu pokazuje stale ze jest na 2

Moze byc kilka przyczyn. Jezeli oslonki guzikow na dzwigni sa nie szczelne do samych guzikow dostaje sie kurz i moze sie zablokowac na wcisnieciu ktorys guzik. najlepiej jest rozloczyc kostke od tych guzikow ktora jest pod plastikiem w okolicy wajchy i zobaczysz czy to to. jezeli nie sprawdz silnik krokowy polbiegow czy zyje a jezeli nie to moze cos nie laczyc. Kiedys mi nie laczylo w desce i tak sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł20498
      Witam wszystkich mam taki problem z john deerem 6310 a mianowicie czasem dzieje sie tak ze wrzuce rewers do przodu a ciagnik nie jedzie poruszam troche rewersem albo zgasze ciagnik i odpale wrzuce rewers i ciagnik jedzie. Zadne kontrolki sie nie pala problem jest tylko do przodu  do tylu ciagnik jedzie bez zarzutu dodam ze problemu z uciagiem nie ma dzieje sie to to sporadycznie czasem tez lubi wyrzucic rewers po czym wrzuce i jedzie dalej. Czy jest jakis przekaznik rewersu w tej skrzynce  z bezpiecznikami albo moze to ktoras z cewek ? Gdzie one sie znajduja.? Pozdrawiam
    • Przez Przemektsp
      Dzień  dobry
      Mam problem z moim john-deere 6610 przechodzi sam w tryb diagnostyczny d1a podczas jazdy , zapala sie ,,i,, niebieskie, czerwony i żółty wykrzyknik 
      Nie mam wsadzonego bezpiecznika do diagnostyki
    • Przez Lukas85
      Koledzy mam problem z przyciskami od EHR na błotnikach ciagnika JD 6910. Problem polega na tym że pod błotnikami sa jedynie uciete kable a przycisk dostałem oddzielnie wraz z kawałkiem wiazki. Po lewej stronie jest 8 kabli, natomiast wtyczka w przycisku ma tylko 6. Po prawej stronie jest 6 kabli ktorych kolory odpowiadaja kolorom w uciętej wtyczce ktora dostałem. Podłaczyłem przycisk z prawej strony dopasowujac kolory ale nic nie działa. Zmierzyłem napiecia na przewodach i po przekreceniu kluczyna na 4 z nich jest napiecie. Troche to według mnie nie logiczne bo wydaje mi sie ze napiecie powinno byc tylko na dwoch przewodach. Sam przycisk sprawdziłem i jest na 100% sprawny. Wewnąttrz są dwa mikrostyki z 3 przewodami każdy. Jak dany przycisk nie jest wcisniety styk zwiera dwa przewody. Po nacisnieciu rozwiera jeden z nich i dolacza drugi. Wyglada mi to na kontrole obecnosci lub sprawnosci przycisku na błotniku. 
      Czy ktos moglbym sprawdzic ile ma przewodów i jakie sa kolory we wiazce z lewej strony?
      Czy w tym ciagniku da sie w jakis sposób sprawdzic błędy podnosnika bez podłaczania komputera?
    • Przez Artur312
      Witam.pytanie czy ktoś przerabiał temat z .Skrzynia mechaniczna z rewersem elektrohydraulicznym. Na wstecznym biegu słychać stukanie pod kabiną ale tylko gdy włączony napęd.
      Może ktoś pomoże w tymacie .
    • Przez Joejoe
      Świeci kontrolka nr 1. Nie ma żadnych objawów spadku mocy itp. Pod obciążeniem podczas orki świeci kontrolka nr 9. Czujnik wymieniony, ciśnienie na hydraulice 200bar. 100mtg po wymianie oleju i filtrów oryginał jd
      Jak sprawdzić ciśnienie na skrzyni?
       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj