Skocz do zawartości
johny

Case seria JX

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

semos    11

jaka może być różnica w spalaniu pomiędzy modelami JX70 a JX80 ?? Np. przy pracy w turze, beczce 3tyś.

Lucio    1

witam jestem zainteresowany kupnem jx 80-90

najbardziej co mnie interesuje to cena na dzień dzisiejszy z full opcja i bez

bardzo mi zależny bo nigdzie nie mogę znaleźć cennika tego case jx

i chciał bym się zapytać gdzie jest najbliższy dealer w województwie mazowieckim okolice Siedlec

Edytowano przez Lucio

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelkkk    0

W Grójcu jest dealer cena katalogowa za jx 80 129 tyś. brutto w tym pneumatyka i klima a jx 90 to nie wiem

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Lucio    1

wiem ze w Łukowie jest filia ciągników case i chciałbym wiedzie czy ktoś ma aktualne ceny ciągników case jx80-90 nie chce mi się jechać bo kawałek drogi mam do łukowa

Lucio    1

to chyba bede musiał wpasc do łukowa i sprawdzic

a nikt nie wie jaka jest cena case 90

kris14    259

Na Agrotechu mówili mi że ok. 130tys zł brutto w standardzie pewnie.

Marencjo    0

czy wie ktoś może ile kosztuje case jx 95 w standardzie. warto go kupić czy może lepiej new holland

F3dor    0

Wie ktoś może po co jest w jx ta 3 dźwignia od wałka? Jest jedna do zmiany prędkości (na zewnątrz) i dwie w środku, jedną zmienia się żeby wałek działał albo od obrotów silnika albo od prędkości jazdy albo w ogóle, a ta trzecia nie wiem do czego. Jakbym jej nie ustawił to po włączeniu tej drugiej wałek i tak chodzi.

ceeenha    1

ta dluzsza masz od wlaczania walka a ta krotka jest od zaleznego i niezaleznego zawsze jak wylacza sie walek ta dluzsza to trzeba ta krotka tez na neutral wziac zeby lozysko oporowe nie dostawalo po d....

dipol    2

Ta trzecia duża to jest sprzęgło i co niektórzy jeżdżą z nią w pozycji hamulca ręcznego, szczerze nie polecam :blink:

F3dor    0

W pozycji zaciągniętego hamulca ręcznego? Tak właśnie jest u mnie, a gdy próbowałem ją opuścić do końca na dół to stawiała duży opór i dałem se spokój bo nie chciałem na siłę.

ceeenha    1

jak sie nie uzywa walka to ta dzwignia powinna znajdowac sie po srodku

Edytowano przez ceeenha

dipol    2

Ta dzwignia (sprzęgła) jest po to aby włączyć wałek, albo na chwile podczas pracy z jakąś maszyna go wyłączyć (po spuszczeniu na dół). może ci linka stanęła i stawia opór jak schodzi w dół i dlatego ci nie wyłącza wałka. U mnie trzeba ją trzymać jak włączam sprzęgło (sama wajcha spada po odbezpieczeniu)

F3dor    0

Dzięki Panowie, użyłem trochę więcej siły i wajcha znalazła się na dole :) ale wiadomo lepiej zapytać niż coś rozwalić ;)

Michal5245    6

W moim Casie mam zamonotwane opony Michelin Omnibib. Jestem z nich bardzo zadowolony, bo na pewno przy zalecanym niskim ciśnieniu podczas prac polowych mało ugniatają glebę i nie tworzą się koleiny po przejazdach. Jeszcze jedna ważna cecha in plus to bardzo dobra przyczepność w każdych warunkach. To chyba wszystko na ich temat?? :)

ChiquitaB    50

Pytanie za 100pkt do czego jest przycisk taki zielony w gumie pod tym czarnym do wspomagania rozruchu?? W instrukcji jest u mnie że to zapalniczka ale to nie jest zapalniczka, a jak się go wciśnie to świeci się w nim dioda czy żarówka mniejsza o to. Ale do czego to jest bo instrukcja nie mówi nic o tym? :( a i czy można jakoś nasmarować wajchy od podnoszenia siłowego i pozycyjnego aby lżej chodziły?? Czy samo jakoś się urobi?? Ciągnik ma 25h dopiero

Alpak    0

ChiquitaB:

Otwórz maske i wyciagnij przednie lampy (sa chyba 3 lub 4 takie balszki do wyciagniecia), podlacz wtyczki ktore tam beda i wtedy zobaczysz do czego jest ten przycisk ;)

Pozdrawiam.

ChiquitaB    50

Tzn że to będą długie światła?? bo jest na nim ikonka taka jak od długich ale nic nie dzieje się więc jak będę w domu to zobaczę:)

Vladoo1    9

Mam pytanie na temat ceny JX 70 z klimą i pneumatyką ale może ktoś wie jaka jest cena bliźniaczego TD 5020 Jestem zainteresowany na dniach chce jechać do dilerów ale tak orientacyjnie jak się kształtuje cena Pozdrawiam

ChiquitaB    50

Jak czytam tą instrukcje to coraz głupszy jestem. Powiedzcie mi jak zmienić aby hydraulika była jedno lub dwustronnego działania bo to co w instrukcji jest to w praktyce tego nie ma:O zielony już jestem. Chodzi mi o to że w zetorze miałem tak że jak podniosłem znacznik to drugi sam opadał mi a tu muszę machać w drugą stronę aby opadł drugi jak to zrobić?? mam case jx90 z 2 parami wyjść hydraulicznych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tty318_PL
      Witam, czy wie ktoś może co to jest?? Proszę o szybką odpowiedź.(International 844sb)

• Przez jaco512
      Jakie macie opinie na temat tych ciągników? Czy warto je kupywać? Jaką mają trwałość?Poszukuję ciągnika z lat 1985-93 80-100km
    • Przez matingus
      Witam.
      Mam taki problem,nie chce się włączyć wom case mx 120 co może być za przyczyna.
      dodam że lampka też się nie świeci.

Co może być ?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez luka582
      Witam.Mam problem z słabnącą hydrauliąi po rozgrzaniu w case 785XL.Problem ujawnia się po kilku godzinach przy intensywnej pracy ciągnika,po czym jest kłopot z uniesieniem na podnośniku jakiejkolwiek maszyny ,wspomaganie działa bez problemu.Gdy traktor ostygnie wszystko jest OK. Stan oleju jest w normie .Olej jaki jest zalany to Agrol U hydrauliczno przekładniowy.Proszę o rady czy przyczyną może być filtr hydrauliki czy już pompa do wymiany?