johny

Case seria JX

Polecane posty

Lucio    1

witam moze mnie ktos uswiadomic ile teraz w case jx powinni dawac sekcji hydrauliki bo u mnie koles mowi ze teraz daja tylko jedna a w wyposazeniu standardowym pisze ze 2 sekcje i nie wiem kogo słuchac

moze ktos z was brał w tym roku case jx??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldus11    1

Czy case jx60 da rade w agregacie uprawowo-siewnym biernym z poznaniakiem na prostych polach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yanki    0

Podnieść może i podniesie, ale na polu przyzwoitej prędkości nie rozwiniesz moim skromnym zdaniem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basior    7

Powinien dać rade przedni napęd właczysz i pojedziesz... Tylko coś czuje, że Cię z lekka wybuja wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baartekk    4

witam moze mnie ktos uswiadomic ile teraz w case jx powinni dawac sekcji hydrauliki bo u mnie koles mowi ze teraz daja tylko jedna a w wyposazeniu standardowym pisze ze 2 sekcje i nie wiem kogo słuchac

moze ktos z was brał w tym roku case jx??

 

Witam, w tym roku brałem i mam 3 sekcje i na zyczenie dodatkowo swobodny powrot do skrzyni ( bo nie ktore starsze modele maszyn tego wymagaja ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

jaka cena nowego jx90 lub jxu95 ??? warto czekać z zakupem do nowego roku ?? czy ceny już nie spadną a mogą pójść w górę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

Ile kosztuje JX 80 ? i czy da rade z pługiem 4 skibowym zagonowym prasą warfama i rozrzutnikiem 6 Ton i 8 ton ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
888adam888    0

jaka cena nowego jx90 lub jxu95 ??? warto czekać z zakupem do nowego roku ?? czy ceny już nie spadną a mogą pójść w górę???

 

CASE JX 90 kosztuje 150 tys + klima gratis

 

A jakim biegiem będzie najlepiej ekonomicznie pracować Case JX 90 z pługami zagonowymi 4 skibowymi i z gruberem ścierniskowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2

Lucio, chyba nie ma teraz żadnej marki która dawałby mniej niz 2 pary hydrauliki (!)

Wg mnie jedna to jakiś żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuki88    0

witam moze mnie ktos uswiadomic ile teraz w case jx powinni dawac sekcji hydrauliki bo u mnie koles mowi ze teraz daja tylko jedna a w wyposazeniu standardowym pisze ze 2 sekcje i nie wiem kogo słuchac

moze ktos z was brał w tym roku case jx??

 

 

Chyba 2 powinny być. Jedna to w tych 60 konnych bez przedniego napędu chyba tylko szła. Ale ręki nie dam.

 

@Adrian11 - JX80 bez rzadnych bajerów to pewnie ze 130-140 teraz wyniesie.

 

@Kamis2010 - Pytałem ostatnio o JXU 95 - kosztował niecałe chyba 190tys ale był w najbogatszym wyposażeniu i jakieś strasznie szeroki kapcie miał. JX90 to pewnie ze 30tys tańszy. A jak planujesz któryś z tych ciągników kupić to czekać nie ma co bo w przyszłym roku już ich nie kupisz nigdzie bo wchodzi zamiast nich nowy model jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylek    0

witam , czy ktos mial juz wycieki oleju gdzie kolo pompy hydraulicznej albo na niej , ciezko okreslic miejsce bo troche tego wycieklo ? w case jx 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylek    0

to chyba jednak z pompki paliwa tej odpowietrzania gdzies wycieka paliwo i przez to troche szarpie silnik bo chyba sie przypowietrza , mial ktos taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal5245    6

Mam problem z hydrauliką w moim jx 95. Nawet po zawieszeniu na tylnym TUZ-ie małego lekkiego kultywatora - 300 kg, podnośnik nie utrzymuje go na stałej wysokości i co minutę (tak na oko) opuszcza delikatnie o kilka cm i zaraz potem podnosi. Tak jest na zimnym oleju, a kiedy się rozgrzeje to czestotliwość opuszczania i podnoszenia jest większa. Najbardziej czuć to po zawieszeniu ciężkiej maszyny - 1000 kg, bo buja całym traktorem. Pio wyłączeniu silnika ramiona podnośnika opadają do samej ziemi w tempie 1-2 cm/minutę. Czy ktoś z Was orientuję się co to może być?? Ten problem pojawił się drugi raz. Za pierwszym razem zabrano ciagnik do serwisu i "coś" naprawiono. Nie wiem co dokładnie. Potem przez kilka miesięcy było dobrze....

 

 

Traktor jest już sprawny. Śmiga jak nowy. Był uszkodzony rozdzielacz hydrauliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopara96    0

Mój wujek ostatnio kupił JXU95. Fajny traktor, podoba mi sie. Jezdziłem nim przy kiszonce w transporcie, wygodny fotel i ciekawie urzadzona kabina, ma miękkie obicia wieć sie nie połamią lub popękają szybko. Ale ma jedna wnerwiającja rzecz, ten przełacznik siateł jesli opuscimy kierownice lekko nirzej i nie odsuniemy fotela to przy puszczaniu spszegła mozna zawadzić i ten przełacznik ale to taki detal co umyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Panowie a jak wypadają te JX, JXU ze spalaniem? Nie pytam o przyrównanie takiego JX90 do 3p bo wiadomo ze przy 3p to smok ale do odpowiednika np NH czy JD. Czytałem wiele opinii że to ekonomiczne ciągniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

ostatnio zauważylem wyciek oleju przy wale korbowym a raczej przy kole pasowym, wiecie skąd możę być to wyciek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

też mam takie przypuszczenia :( ciągnik ma dopiero 15 miesięcy (500 godzin) troche roboty z tym może być.

 

a macie możę jakieś inne przypuszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodek74    0

wiem od znajomego serwisanta że są tam jakieś kiepskie uszczelniacze,dość często wymieniają je i zakładają inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj