johny

Case seria JX

Polecane posty

HORTUS    32

Versus, chyba się mylisz.

Dźwignia wyboru predkości (ta mała za siedzeniem - zależne/niezależne) po środku. Dźwignia sprzęgła (ta duża obok siedzenia) do góry, w takiej pozycji jak WOM załączony. Dźwignią sprzegła na dół rozłaczamy WOM tylko na krótki okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koparka    0

HORTUS chyba się mylisz.

Dźwignia wyboru prędkości (ta mała za siedzeniem - zależne/niezależne) po środku. Dźwignia sprzęgła (ta duża obok siedzenia) do dołu, w takiej pozycji jak WOM załączony. Dźwignią (tą duża obok siedzenia) sprzęgło do góry rozłączamy WOM tylko na krótki okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HORTUS    32

Tak, może się pomyliłem, chodzi o to by dźwignia sprzegła (ta długa obok siedzenia) podczas dłuzszej przerwy w używaniu była w pozycji jak WOM załączony.Może jst róznie w JX ale mi się wydaje że WOM jest załaczony do góry.

Edytowano przez HORTUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Panowie mam pytanko jak naciśniecie przycisk od świec żarowych to zapala wam się kontrolka na pulpicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Nie od świec tylko od podgrzewacza powietrza dolotowego :P Wczytaj się dobrze w instrukcję to zobaczysz że lampka od tego na pulpicie jest nieaktywna (trochę dziwne...) ;) Ale u mnie zimą efekt był widoczny po użyciu, więc lampką nie ma się co martwić. Z resztą włączając/wyłączając słychać delikatne "pyknięcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yanki    0

"koparka" HORTUS ma rację dźwignia sprzęgła do góry to masz wom załączony , na dół rozłączony , przynajmniej ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak też dzisiaj sprawdzałem do góry wom jest załączony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

a wiecie ze jak byscie kupili teraz jx to jak byscie dali dzwignie wom do gory to ciagnika nie odpalicie jest teraz zalozony czujnik krancowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    752

i masz przy okazji nowe zabezpieczenie na złodzieja i kogoś kto nie ma jezdzić traktorem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nom u mnie już jest ten czujnik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakiś gość na forum pisał że założył siłowniki wspomagające i dźwiga mu 5 ton :D

Więc chyba jedyne rozwiązanie to te siłowniki a co będziesz dźwigał że standardowy udźwig nie wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey5455    1

używam go do robienia redlin redliniarką aktywną WEREMCZUK + siewnik precyzyjny . mam sprzęg przy redliniarce żem mogę zapiąć za nią siewnik. case podnosi ten zestaw ale już ma ciężko więc myślałem aby jakoś mu pomóc. też myślałem żeby dać siłowniki tylko czy JX mają jakieś wyjścia żeby je podłączyć? bo naprzykład ursusy 3512 ,4514 itp mają takie wyścia oleju z bloku na siłowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem niedawno CASE JX 90 i strasznie wolno opuszcza mi podnośnik czy jest do opuszczania jakaś regulacja, dodoa że podnosi dużo szybciej. Przy opuszczaniu jak wieżdzam w pole to musze poczekać z min 10 sekund aż opuści. Pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

czerwony jest linka do regulacji ale pewnie jak ci opiszę to i tak nie znajdziesz, jak kupiłeś nowy sprzęt to zadzwoń do serwisu niech ci zrobią, powinni powiedziec ci o tym na uruchomieniu, wiec jak nie powiedzili to niech teraz robią na gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter25    0

nie wiem jak założyć pasek klinowy i wielo klinowy do sprężarki i klimy czy trzeba ściągać wentylator pomóżcie

 

w case jx 95 2010 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czerwony jest linka do regulacji ale pewnie jak ci opiszę to i tak nie znajdziesz, jak kupiłeś nowy sprzęt to zadzwoń do serwisu niech ci zrobią, powinni powiedziec ci o tym na uruchomieniu, wiec jak nie powiedzili to niech teraz robią na gwarancji

 

a gdzie jest ta linka umieszczona?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

cZy przegląd zerowy w case jx jest wazny czy dealer robi go zawsze czy trzeba im o tym powiedzieć aby zrobili?? bo za jakies 2 tyg bede miał case i chciałbym sie dowiedziec jak ktos kupował i jak to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolocase    0

czerwony jak staniesz z tyłu ciągnika to po prawej stronie pomiedzy kołem a skrzynią ale pomiedzy kabiną a zwolnica za rozdzielaczem jest linka nie wiem jak ci to lepiej wytłumaczyc.

Lucio cofnij sie parę stron w stecz tam pisałem o przeglądzie zerowym, nie bende tego samego pisał i zasmiecał forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucio

Ja kupowałem pod koniec lutego Case jx95 i przy kupnie u delera nie było żadnej gadki o przeglądzie. Dostałem papiery homologacji i fakturę i zarejestrowałem bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

a czy w jx rewers elektrohydrauliczny to dobra sprawa bo u mnie chyba takowy bedzie sam sie zdziwiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    752

a powie ktoś do czego jest te gniazdo 4 pinowe z prawej strony fotela? Ja kupiłem prasę Claasa 250rc i tam jest wtyczka 2 pinowa i kupiłem sobie gniazdo 3 pin i chcę zamontować z tyłu ciągnika aby kłopotu już nie bylo z podłączeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubymaro5    0

muszą ci wymienić wtyczkę w prasie na tą jaka jest w ciągniku.

ja mam jx70 i kupiłem siewnik gaspardo i w nim też muszą wymienić wtyczkę


mf 255
case jx70
pług akpil 2+1
siewnik gaspardo 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    752

prasę kupiłem używaną i stwierdziłem że sam sobie zamontuje w jx takie gniazdo 3pin z tyłu obok tego gniazda 7pin i będzie spoko. W sumie żadna filozofia podłączyć mase i zasilanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HORTUS    32

Jakie macie obroty biegu jałowego w Case JX. ja mam 900 i serwis mowi ze tak ma byc, mi się wydaje że są one trochę za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj