johny

Case seria JX

Polecane posty

pic2ek    5

I bardzo dobrze zrobiles zgłaszając do serwisu, dla mnie tez to podchodzi pod uszczelkę pod głowicą. Napisz co serwis stwierdził, i jeszcze jedna rada - obliguj serwis do wpisania na karcie serwisowej swoich uwagm czyli po prostu żeby napisali: aa miejscu serwis stwierdził, że to np nie uszczelka i że tu jest wszystko ok. Czytelny podpis i pieczątka - kiedyś może ci się to przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apolityczny    0

I bardzo dobrze zrobiles zgłaszając do serwisu, dla mnie tez to podchodzi pod uszczelkę pod głowicą. Napisz co serwis stwierdził, i jeszcze jedna rada - obliguj serwis do wpisania na karcie serwisowej swoich uwagm czyli po prostu żeby napisali: aa miejscu serwis stwierdził, że to np nie uszczelka i że tu jest wszystko ok. Czytelny podpis i pieczątka - kiedyś może ci się to przydać.

Servis był już 2 dnia stwierdzili że zapowietrzony układ ,jednak odpowietrzanie nie przynioslo rezultatow[nie grzało ogrzewanie i to lekkie cisnienie w chłodnicy.Zdecydowali sie że winny jest termostat bo sie nie otwierał.......po wymianie jak ręką odjął;)) przy okazji przegląd bo 50 mtg to za jednym zamachem.......Traktor był kupiony w Techpomie.Chłopaki z servsu to [moze w moim przypadku akurat ale nie sądze bo jx nie jest jedyna maszyna Case od Tech pom która posiadam]naprawder w porzadku ludzie.Po rozmowach z nimi na temat serwisowania jx zdecydowanie odradzali jx80.........zz prostej przyczyny 80 tka ma silnik o poj 3,6 okolo a 90 tka 4,5litra i roznica niby 10 km ale tak na prawdee jest kolosalna,twierdzili że już lepszy jx70 niz 80 ale juz nie drązyłem tematu bo nie byłem więcej zainteresowany..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

no pojemność ta sama, a mniejsza moc to i lepiej. a w 90 km wieksza pojemność to i luzik dla sillnika :)

i tak strzelam - a nie pojemnosc 3,2 zamiast 3,6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apolityczny    0

Wiesz dokładnie nie pamietam ale na 99% cos koło 3.6 sprawdze i sie poprawię jeśli cos :) Twoje myslenie myśle racjonalne bo 80 to już max z tego motoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus93    0

co sądzicie o case jx95 z silnikiem 4,5l i mechanicznym rewersem? slyszalem rożne opinie na jego temat, jedni mowią ze po kilkuset mtg jakieś wycieki itp, a drudzy ze mają już go długo i kilka tys mtg i jest ok, i malo pali, tyle ze co 5tys mtg trzeba tarcze sprzęgłową wymieniać=koszt 1100zł, pzdr :) zamierzam takigo kupić, lub jakigoś MF uzywanego np 3060 lub 3080, wszystko tak w granicach 100KM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HORTUS    32

Jx 80 ma dokładnie 3,2 l pojemności, ale 80 KM, to nie jest max z tego silnika, dzisiaj NH wyciaga już z niego 102 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta tylko co to za charakterystyka... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseji    0

Jaki model NH ma z tego silnika 102KM?? Gdzies wyczytalem ze w case ma wejść pod koniec roku model bliznaiczy do JX ma sie nazywac farmall A i ma miec moc od 80 do 105 czy 110.


to tam że diesel, ważne ze turbo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter25    0

ja mam jx95 560mg na gwarancji wymienili rozdzielacz hydrauliczny bo nie podnosił miałem wyciek z pod plecaka a jesienią podczas orki pękł mi wieszak od cięgieł dolnych taka rada jak kupisz taki ciągnik to tylko po przeglądzie zerowym zanim wyjedzie z fabryki mój nie miał. pali 18 l w orce na ha ale ja mu wstawiam. do 1800 obr tak mniej więcej spala mniej po wyżej wir w baku .i lekki osprzęt bo mu przód podnosi .targam nim 4 skibowy obrotowy ciągnie jak szalony ale odłożyłem jedną skibę bo w transporcie podrywało mu przód chyba że dociążysz.ogólnie silny tylko kabina mała z kolegą nie pojezdzisz no i trochę delikatny.wcześniej miałem case956xl 86r to porządna maszyna a teraz to takie badziewie robią wybór należ do ciebie pozd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Kolego nic dziwnego ze pekł ci iweszak jak zaczpiałes do niego 4 obrotowa :) To nie ciagnik tej klasy do takiego pługa . Ja nie bronie jx bo nie uwazam go za udany model ale trezba dobierac maszyny optymalnie do danego ciagnika. co z tego ze on ma 95KM jak masz i gabaryt to 70-80km


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter25    0

ale kolego on mi sie urwał przy trójce i to dopiero w trzecim sezonie a do tej pory jeszcze targałem agregat z siewnikiem no chyba że go przez to osłabiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey5455    1

witam za tydzień będę odbierał casa JX70 i pilmeta 815 XXL u dealera URSON koło oświęcimia. czy możecie mi podpowiedzieć na co zwracać szczególną uwagę czy ciągnik jest ok?

 

dodam że ciągnik jest w full opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Kolego jak odbierasz nowy to na co tu zwracać uwagę? Czy nic ci czasem nie kapie heh, u mnie jedna obejma była luźna przy chłodnicy i płyn leciał tzn kapał sobie ale usunąłem usterkę sam a serwis tylko poinformowałem i sobie zapisali. Jedynie mogą być wady fabryczne nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goryl    2

mam pytanie czy w swoich JX jak włączycie blokady przedniego i tylnego mostu to ciągnik ciągnie na obydwa przednie koła??

 

U mnie dziś jak zakopałem się w śniegu to po włączeniu blokady przedniego i tylnego mostu - przód ciągnął tylko na jedno koło (tylne koła kręciły się oba, a z przodu tylko jedno)

 

Wy też tak macie w swoich JX?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaseji    0

Bo masz blokadę mechanizmu tylnego mostu, przód jest z ograniczonym poślizgiem, w wyższych modelach (np. maxxum) masz blokadę przedniego mostu. A mechanizm różnicowy działa na takiej zasadzie ze zawsze będzie ci się kręciło to koło które ma mniejszy opór tarcia.


to tam że diesel, ważne ze turbo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter25    0

witam za tydzień będę odbierał casa JX70 i pilmeta 815 XXL u dealera URSON koło oświęcimia. czy możecie mi podpowiedzieć na co zwracać szczególną uwagę czy ciągnik jest ok?

 

dodam że ciągnik jest w full opcji

 

 

jak będziesz odbierał nowego jx to upewnij się że miał przegląd zerowy , bardzo ważne!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey5455    1

ok a ten przegląd zerowy wykonuje daeler i jakie on ma znaczenie

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ile płacisz za tego JX ja też kupiłem w URSON-ie JX70 i też w full opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey5455    1

płace 103 tyś netto. i jak jesteś zadowolony z tego ciągnika. ja miałem wcześniej ursusa 4514 i był bardzo udany i aż boje sie czy case będzie taki sam czy awaryjny

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz85    0

Tez kupilem jx 70 o pelnej pocji narazie zrobilem nim 20mtg i ladnie wszystko ale zobaczymy jak ruszy w prace polowe a mam takie pytanko jak ci sie wydaje cicho w nim jest podczas jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Tez mam zamówionego case jx80,tylko nie wiem jaką marke opon wybrać czy continental,czy trellborg,bo jeszcze moge to dołaczyć do zamówienia.Moze coś doradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ja w JX70 mam continetal-a i jak narazie po 300 mth nie widać zużycia. Może ktoś wie co jest przyczyną tego że po przekręceniu kluczyka silnik nie gaśnie - dostaje dużo niższych obrotów ale nie gaśnie, można nawet wyjąć kluczyk ale silnik i tak nie zgaśnie. Jedyny sposób to ,,zduszenie" silnika poprzez włączenie wysokiego biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj