johny

Case seria JX

Polecane posty

ChiquitaB    754

ja mam do jx90 lemken opal 110 w galerii możesz obejrzeć u mnie. a agregat mam lemken achat 11 łap 2.1m, chciałem zmienić na jakiegoś smaragda 2.6m ale jakoś kupca na tego nie znalazłem a ładnie nawet uprawia tylko muszę wałki dokupić do niego sobie bo mam brony założone za nim. Na ciężkiej ziemi to pod góry tego achata co mam to muszę zazwyczaj zjechać bieg w dół bo nie daje rady case. Co do pługa to mam na maks rozstawiony swojego aktualnie do Case'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

ozon87 a ten akpil to w jakiej cenie był by??

 

Aktualnej ceny nie znam, ale rok temu jak brałem oferte na niego bo była mi potrzebna do wniosku to trzeba było dać za km180 3*48 około 23tys brutto. Teraz napewno z tysiąc złoty więcej... Tańszy jest akpil km80 ale ma mniejszą szerokość roboczą 3*44, mniejszy prześwit pod ramą i mniejszą odległość między korpusami dlatego myśle że lebszym wyborem będzie km180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

ty ale obracanie troche za drogie myslałem cos o zagonowych jakie były by dobra 4 czy 3 i jakiej firmy polecacie bo ja sam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

moze ktos dobrac pługi zagonowe i agregat scierniskowy podorywkowy do case jx 90

chce kupic nowe za jakies 15 tys pługi i jakies 13 agregat

jak by ktos mugł dac link to tych pługów to byłbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiuzuzia    13

ja do swojege jx95 kupilem plug zetor system junior roto 4 X 40 a nad gruberem sie zastanawialem ale jednak wybralem agtegat talerzowy z hydropackiem wieksze zastosowanie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Z tego co czytałem na AF to szału nie ma z pługami agromasz :lol: Lepiej dołuż kilka tys i kup akpila km180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Rok temu o tej porze jak brałem oferte bo była potrzebna do wniosku to trzeba było dać za akpila km180 3*48 około 23tys zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

kurna troche sporo kosztuja

to radzisz mi aby lepiej wziasc akpila a nie agromaszu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Ja osobiście nie posiadam żadnego z tych pługów ale jak rozpatrzą mój wniosek to kupuje akpila z tego względu że to to samo co V&N, czytałem dobre opinie o nim, widziałem kilka ciekawych filmów na you tube i cena jest w miare przyzwoita. Natomiast o pługu agromasz piszą różnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

a czy pług z uni Grudziądz ibis L 3 skibowy może być, cena jego to 21.900zł (netto)

pociągnie go case jx 90??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkich ostatnio oglądałem JX 95 i bardzo mi się spodobał tylko jest jeden mały szczegół który mnie zastanawia posiadam agregat ścierniskowy 3m z talerzami i wałkiem wazy 1070kg i agregat siewny 2.7m bierny i nie wiem czy da rade sobie z ty sprzętem czy da rade podnieść go i nie będzie go przeważać bo z tego co diler mówił ze na podnośniku ma tylko 3.2 tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylek    0

CZy taki rozmiar opon to jest normalny w Tym ciągniku jx 80 chodzi o wysokosc ?post-35264-0-36793000-1328006687_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

moim zdaniem tak, są to pewnie opony z Kod: 03

Przód: 360/70 R24

Tył: 460/85 R30

 

a wnęka pod błotnikiem jest taka duża z tego względu, że nie mam zamontowanych poszerzeń błotników, które zasłaniają trochę wnękę pomiędzy błotnikiem a kołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylek    0

z tylu mam 460 a z przodu 320 i one sa nizsze niz widzialem u innych ciagnikow i czemu tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

takie warianty ogumienia mogą występować w ciągniku CASE JX 80:

 

 

Kod: 01

Przód: 12.4R24 (320/85R24)

Tył: 13.6R38 (340/85R38)

 

Kod: 02

Przód: 13.6R24 (340/85R24)

Tył: 16.9R34 (420/85R34)

 

Kod: 03

Przód: 360/70R24

Tył: 460/85R30 (18.4R30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
navaho13    1

Podnieść podniesie, bo kolega nosi 2,7m siewny bez problemu, ale tego ścierniskowego to on może nie pociągnąć na rżysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uciągnąć to nie powinno być problemu bo u mnie to VI a gdzie niegdzie V klasa ziemi co najwyżej wolniej pójdzie tylko z tym podniesieniem mi najbardziej chodzi czy nie będzie tańczył na drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

u mnie kolego z gruberem 2.1m na ciężkiej glinie ma problemy:O i trzeba redukować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

witam niedługo dostarczą mi ciągnik case jx 90

mam zamiar kupić pług unia ibis L 3skibowy obrotowy

i agregat ścierniskowy podorywkowy staltech orlik 2.1m

czy case jx 90 pociągnie ten sprzęt i nie będzie miał ciężko??

za odp z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj