johny

Case seria JX

Polecane posty

ChiquitaB    754

no ja przejechałem się kawałek znajomego NH TD i stwierdziłem że muszę to zgłosić i przyjadą w czwartek robić. A mam pytanie jak działa ten blokator przez przycisk bo jak robie jak w instrukcji to nie działa. trzeba zapytać serwisanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

witam ostatnio byłem na wystawach maszyn w Siedlcach i pytałem się o cenę case jx90 koleś mi powiedział full wypas za 142tyś

a bez pneumatyki i klimy za 130tyś brutto no i jeszcze cena podlega do negocjacji a pługi vogel 4 skibowe zagonowe powiedział za 17tyś brutto to jak cena mozliwa czy nie za bardzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcelo    0

witam, jak to jest z pneumatyką w jx80 dealerzy chętnie dają w standardzie czy trzeba dopłacać ,jeśli tak to ile?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

dopłata do pneumatyki i klimy jest podobna i wynosi po ok. 5 tyś netto za jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

Posiadam rocznego jx 95 - mam do niego agregat uprawowo siewny 1350 kg, bez siewnika już ma problem aby na wolnych obrotach go podnieść. Czy to normalne, - w instrukcji piszą że 2700 powinien podnieść. Czy to problem z pompą - czy ten model po prostu już tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

to coś mały ma udzwig ja proxima plus 95 bez problemu podnosze agregat z pełnym siewnikiem.

 

znacie zamienniki filtrów do case jx 60 70 80?

Edytowano przez ENDURAK91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

Sam ciągnik jest super. Może ma ktoś może taki zestaw. wiosną przymierzam się do zakupu siewnika - i nie wiem czy kupić na szerokość agregatu (2,7m) - bo to np wina pompy i można to naprawić, czy może szerszy i jeździć solo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

soorry ale taki ciezki agregat do tego ciagnika to nieporozumienie :) u mie agregat o takiej wadze 1300kg : siewnik podrywa case 140 maxxuma z kompletem obciazników (1200kg) na tuzie :) do jx to mozna podpiac cos lekkiego jak np agromasz na zebach i wałki rurowe któy wazy koło 700kg i do tego nie za ciezki siewnik. Wazna tez jest dlugosc agregatu czyli odległosc na jakiej bedzie siewnik. ja mam talerzowy z packerem i jest on ponad 0,5m dalej odsuniety niz zebatym. U mnie z zebatym :) poznaniak kiedys pracowal zetor 7341 a teraz ten sam ciagnik ma problem z samym agregatem czasmi lubi podnosnik puscic na dołku :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Kolego ja mam coś podobnego do tego do jx90 http://allegro.pl/nowy-agregat-uprawowy-3m-drapki-2x-hydr-meprozet-i1844996548.html plus amazone d7 super s i przy pełnej skrzyni zboża i na rozłożonym zestawie to powiem ci że jak ostrzej ruszysz to go bujnie. Chcę dołożyć do niego wał packera ale najpierw będę musiał go jeszcze dociążyć na przodzie bo trochę mało ma a agregat niby bierny ale bardzo ładnie robią te agregaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

No własnie to jest lekki agregat i lekki siewnik.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

Witam niedługo pewnie jeszcze w tym roku mam zamiar kupić ciągnik case jx 90

Jestem z regionu Siedlce

chciał bym wiedzieć jaka jest cena tego ciągnika

u jakiego dilera najlepiej kupić i ile można wynegocjować od razu chciał bym tez wsiąść jakieś pługi zagonowe

jak by ktoś był zorientowany to proszę o odpowiedz z góry dziękuje

 

bialy2005 wiem ze ty jesteś z mego regionu i możne coś cokolwiek słyszałeś gdzie co i jak. Kiedyś do ciebie pisałem na gg z pół roku temu i byleś w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

akurat silniki iveco nie sa złe w tych ciagnikach sa inne słabe punkty z tego co mi wiadomo. w twoim rejonie to chyba tylko piomar zostaje nie masz wyboru. chyba ze rozwazasz tez niebieskiego odpowiednika to warpol. a czy to bedzie filia czy siedziba firmy to juz małą rónica chyba ze gdzies masz kogos znajomego to zawsze sie łatwiej negocjuje.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

mam pytanie do użytkowników jx : czy po właczeniu WOM i blokady mech. róznicowego świeci sie wam kontrolka na panelu pod obrotomierzem ?

 

bo w moim jx 60 te kontrolki niedziałają a w instrukcji jest napisane żę po właczeniu tycz mechanizmów mają świecić!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego jak się załączy blokada to się zaświeci. mi się wydaję że ona trochę mądra jest i jak nie czuje poślizgu to się nie włączy nawet po włączeniu przyciskiem. przynajmniej tak mi się wydaję bo jak ja używałem i np ciągnik się ślizgał tak że było dobrze czuć to od razu się włączyła a nieraz po chwili dopiero tak samo jak już chciałem wyłączyć chociaż lekko się ślizgał to chociaż przyciskiem wyłączyłem to się przestało świecić dopiero gdy już ciągnik szedł dobrze . a co do wom to nie zwróciłem uwagi ale chyba paliła. mi tylko sens z powiek zdziera kontrolka od rezerwy paliwa kiedy się zapali bo u mnie już wskazówka leżała praktycznie na glebie a tam nic i już nie ryzykowałem i poszedłem po rope i dolałem bo raz mi się zapowietrzył na polu jak był czujnik popsuty i mi pokazywał pół zbiornika a tam sucho było :/ ale to mi zrobili ale nie wiem co z tą kontrolką

Edytowano przez ChiquitaB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

co do wskaznika poziomu paliwa to też mam zastrzeżenia, na początku było wszystko wpożądku sprawdzałem po doswiadczeniach z proxima idealnie pokazywał a kiedyś zalałem go pod sam korek a wskaznik pokazuje 3/4 ( po wymianie pomogło CI kolego) w zetorze miałem to samo ale seis nic nie poraził sobie z tym nadal bez zmian ciekawie co powie serwis case ih :D

 

a swoja drogą jest to troche dziwne żę z tak łatwym miernikiem współczesna technika sobie nieradzi a w moim 20 letnim zetorze 7211 wskazuje bezproblemu co tu jest k..wa grane i to jeszcze za takie pieniądze ;[

 

myśle że sie zemną zgodzisz :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

ostatio mailem okazje robic sprzeglo w 5 letnim jx koszt naprawy nie ponad 3000tys chyba wyszedl juz nie pamietam aleciagnik chodzi duzo w turze

ja JX bym nie chcial ale JXU owszem ale w skrzyni 24x24 ze sprzeglem nie powinno byc juz problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

włąsnie myslałem o sprzegle


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

heh ja nie mowie ze jest jakies wadliwe moze to jakis szczegolny przypadek :D ale ogolnie do tura to sprzeglo "piorkowe" nie bardzo zdaje egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

akurat sprzegłow jx czy tam td to dosc typowa i czesta usterka.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

u mnie tak z powazniejszych to zaciąl sie calkowicie rewers do przodu a mam 280mth i regulacja linki sprzegala czy jakos tak pomogla 10 minut roboty serwisanta. Az dziw ze mth tak szybko leca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj