johny

Case seria JX

Polecane posty

dymek96    0

Witam chciałbym się dowiedzieć o case maxxum 100 czy to dobry sprzęt. Wiem, że to nie ten temat ale nie chce mi się zakładać nowego. Także prosił bym o opinie na temat tego ciągnika i czy duże ma spalanie. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

witam byłem dzisiaj w filii case pod sokołowem podlaskim za case jx 80 kolesiówa mi powiedziała cene 125tys zł brutto w tym chyba tylko pneumatyka chyba troche za drogie po mojemu ma ktos inne zródła case jx80 ile chodza nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Powiem tak, mi za 95tke wołali u jednego dealera w Wielkopolsce ponad 150tys brutto bez pneumatyki, więc cena nie jest zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

witam byłem dzisiaj w filii case pod sokołowem podlaskim za case jx 80 kolesiówa mi powiedziała cene 125tys zł brutto w tym chyba tylko pneumatyka chyba troche za drogie po mojemu ma ktos inne zródła case jx80 ile chodza nowe

jest to dość przyzwoita cena, za taką raczej innego podobnego ciągnika nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

witam byłem dzisiaj w filii case pod sokołowem podlaskim za case jx 80 kolesiówa mi powiedziała cene 125tys zł brutto w tym chyba tylko pneumatyka chyba troche za drogie po mojemu ma ktos inne zródła case jx80 ile chodza nowe

widzę, że kolega z moich okolic, cena jak najbardziej atrakcyjna, jak pogadasz z nimi dobrze to nie tylko dołożą klimatyzację ale i spuszczą kilka tysięcy z ceny


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

siema marcin04

masz moze gg bo mam sprawe do ciebie w sprawie tej filli zanecin <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylek    0

hej a ma może ktoś instrukcje do case jx 80 bo ojciec gdzieś zapodział a trochę jest mi teraz potrzebna . jak macie to wrzucie może być i na pocztę pylek0@interia.eu z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

mam pytanie ile palą wasze JX80? Najlepiej tak w porównaniu do C-360? wiecej mniej w tej samej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

też sie przyłanczam do pytania semos ile pali case 80 w porównaniu do c360

i ile case 80 chodzi teraz ma ktos moze ceny dodatków do niego np klima pneumatyka i takie tam iche kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

zarówno klima i pneumatyka jest w jednej cenie ok. 5 tyś netto za jedno i 5 tyś drugie. Co do modelu TD5030 to za wiele nie poszalejesz z wyposażeniem, bo to taka seria. Jedynie jeszcze opony, i obciążniki tył i fotel pneumatyczny - tu cen nie znam.

Obciążniki przód i haki CBM ten model ma w standardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k61wp    0

w NH TD5030 masz możliwość zakupu ciągnika seryjnie wyposażonego w klimę:

 

grupa 300: skrzynia 12x12 rewers mech, bez AC, oś przednia niehamowana

grupa 400: skrzynia 12x12 rewers mech, z AC, oś przednia niehamowana

grupa 420: skrzynia 12x12 rewers mech, bez AC, oś przednia hamowana

 

ogumienie:

kod 01: 320/70R24 ; 480/70R30

kod 03: 13,6R24 : 16,9R34

 

do każdego dodajesz pneumatykę (koszt u dealera w mojej okolicy to 5.500 PLN netto)

 

opcje:

103: trzeci rozdz. hydr 1720 PLN netto

471: obc tylne 6x50kg 2570 PLN netto

859: fotel pneumat 2580 PLN netto

641: klimatyzacja 5150 PLN netto (do grupy wypos. 420)

 

 

pozdrawiam

Edytowano przez k61wp

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylek    0

możecie mi powiedzieć czy można gdzieś ogłosić ze chce zamienić przednie obciążenie na tylne w jx ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pylek    0

ja jestem z Mazowieckiego okolice Ostrołęki to chyba trochę daleko jesteśmy od siebie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

czy opłaca się brać do JX 70 opony w kodzie 03:

czyli:

 

360/70/20 - przód

420/70/30 - tył

 

 

czy wystarczą z kodu 02 czyli:

 

320/85/20 - przód

380/85/30 - tył

 

Podpowiedzcie mi jakie kółka mu założyć? cena calościowa ciągnika się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

weź te z kodem 03,

te 02 to są do oprysków i upraw międzyrzędowych, na szerokość takie jak w sześćdziesiątce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beowulf87    1

koledzy, czy jesli kupie case jx 95 za jak sie dowiedzialem 115.ooo netto to czy on mi poradzi plug 4skibowy obrotowy i jakis agregat uprawno siewny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

z tym pługiem sobie raczej nie poradzi, a agregat musiał by być jakiś lekki, ciągnik jest krótki i lekki, będzie go zwodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    751

kolego to zależy od ciężaru pługa jaki masz. My mamy lemkena opala 110 3skiby to bez problemu i 4 dokupujemy teraz. agregat mamy 3m bierny z amazonem d7, tu gdzieś widziałem ktoś miał z aktywnym również 3m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Ja uwazam ze by sobie poradził aby tylko pług był lekki

 

Ja posiadam case jx95 3 lata i ciągam nim 5 skibowy zagonowy na glinie


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beowulf87    1

przegladajac galerie case jx 95 tylko z 3 skibowym widzialem, a jak wam się ten model sprawuje? mam 18 hA 90% warzyw, przede wszystkim na zaladunki i obrabianie pola bedzie mi potrzebny, jak wyglada kwestia z agregatem uprawowo-siewnym? mam siewnik po rodzicach 3m w bardzo dobrym stanie polskiego pochodzenia, chce do niego zamontowac zestaw, jak wam to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj