johny

Case seria JX

Polecane posty

semos    77

jaka może być różnica w spalaniu pomiędzy modelami JX70 a JX80 ?? Np. przy pracy w turze, beczce 3tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

semos- zależy jaki kierowca, taka różnica :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

witam jestem zainteresowany kupnem jx 80-90

najbardziej co mnie interesuje to cena na dzień dzisiejszy z full opcja i bez

bardzo mi zależny bo nigdzie nie mogę znaleźć cennika tego case jx

i chciał bym się zapytać gdzie jest najbliższy dealer w województwie mazowieckim okolice Siedlec

Edytowano przez Lucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelkkk    0

W Grójcu jest dealer cena katalogowa za jx 80 129 tyś. brutto w tym pneumatyka i klima a jx 90 to nie wiem

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

wiem ze w Łukowie jest filia ciągników case i chciałbym wiedzie czy ktoś ma aktualne ceny ciągników case jx80-90 nie chce mi się jechać bo kawałek drogi mam do łukowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

łuków to filia grójca !!!!!! Jak chce sie kupic to sie zechce i przejechec :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucio    1

to chyba bede musiał wpasc do łukowa i sprawdzic

a nikt nie wie jaka jest cena case 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Na Agrotechu mówili mi że ok. 130tys zł brutto w standardzie pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marencjo    0

czy wie ktoś może ile kosztuje case jx 95 w standardzie. warto go kupić czy może lepiej new holland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

lepiej dołozyc i kupic jxu lub nh t5000


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F3dor    3

Wie ktoś może po co jest w jx ta 3 dźwignia od wałka? Jest jedna do zmiany prędkości (na zewnątrz) i dwie w środku, jedną zmienia się żeby wałek działał albo od obrotów silnika albo od prędkości jazdy albo w ogóle, a ta trzecia nie wiem do czego. Jakbym jej nie ustawił to po włączeniu tej drugiej wałek i tak chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceeenha    1

ta dluzsza masz od wlaczania walka a ta krotka jest od zaleznego i niezaleznego zawsze jak wylacza sie walek ta dluzsza to trzeba ta krotka tez na neutral wziac zeby lozysko oporowe nie dostawalo po d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

Ta trzecia duża to jest sprzęgło i co niektórzy jeżdżą z nią w pozycji hamulca ręcznego, szczerze nie polecam :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F3dor    3

W pozycji zaciągniętego hamulca ręcznego? Tak właśnie jest u mnie, a gdy próbowałem ją opuścić do końca na dół to stawiała duży opór i dałem se spokój bo nie chciałem na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ceeenha    1

jak sie nie uzywa walka to ta dzwignia powinna znajdowac sie po srodku

Edytowano przez ceeenha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

Ta dzwignia (sprzęgła) jest po to aby włączyć wałek, albo na chwile podczas pracy z jakąś maszyna go wyłączyć (po spuszczeniu na dół). może ci linka stanęła i stawia opór jak schodzi w dół i dlatego ci nie wyłącza wałka. U mnie trzeba ją trzymać jak włączam sprzęgło (sama wajcha spada po odbezpieczeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F3dor    3

Dzięki Panowie, użyłem trochę więcej siły i wajcha znalazła się na dole :) ale wiadomo lepiej zapytać niż coś rozwalić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal5245    6

W moim Casie mam zamonotwane opony Michelin Omnibib. Jestem z nich bardzo zadowolony, bo na pewno przy zalecanym niskim ciśnieniu podczas prac polowych mało ugniatają glebę i nie tworzą się koleiny po przejazdach. Jeszcze jedna ważna cecha in plus to bardzo dobra przyczepność w każdych warunkach. To chyba wszystko na ich temat?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

Pytanie za 100pkt do czego jest przycisk taki zielony w gumie pod tym czarnym do wspomagania rozruchu?? W instrukcji jest u mnie że to zapalniczka ale to nie jest zapalniczka, a jak się go wciśnie to świeci się w nim dioda czy żarówka mniejsza o to. Ale do czego to jest bo instrukcja nie mówi nic o tym? :( a i czy można jakoś nasmarować wajchy od podnoszenia siłowego i pozycyjnego aby lżej chodziły?? Czy samo jakoś się urobi?? Ciągnik ma 25h dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alpak    0

ChiquitaB:

Otwórz maske i wyciagnij przednie lampy (sa chyba 3 lub 4 takie balszki do wyciagniecia), podlacz wtyczki ktore tam beda i wtedy zobaczysz do czego jest ten przycisk ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

Tzn że to będą długie światła?? bo jest na nim ikonka taka jak od długich ale nic nie dzieje się więc jak będę w domu to zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladoo1    9

Mam pytanie na temat ceny JX 70 z klimą i pneumatyką ale może ktoś wie jaka jest cena bliźniaczego TD 5020 Jestem zainteresowany na dniach chce jechać do dilerów ale tak orientacyjnie jak się kształtuje cena Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

Jak czytam tą instrukcje to coraz głupszy jestem. Powiedzcie mi jak zmienić aby hydraulika była jedno lub dwustronnego działania bo to co w instrukcji jest to w praktyce tego nie ma:O zielony już jestem. Chodzi mi o to że w zetorze miałem tak że jak podniosłem znacznik to drugi sam opadał mi a tu muszę machać w drugą stronę aby opadł drugi jak to zrobić?? mam case jx90 z 2 parami wyjść hydraulicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj