johny

Case seria JX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
semos    77

a czy w nowych ciągnikach Case są jakieś klucze? Co dokładnie dostaliście przy zakupie swoich Case-ów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

z tego co mi sprzedawca mówił to żadnych kluczy niema nawet klucza do kół :blink: :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

no dostajesz trójkat, gasnice i to tyle :) co do siedzenia pasazera do JX cz yatm nh td jest gostek na llegro co sprzedaje 427zł kosztuje fabrycznie nie ma opcji.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piterr    0

Oto link:http://moto.allegro.pl/siedzonko-pasazera-do-ciagnika-case-newholland-i1440806594.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

dzieki kolego.

 

ale cena jest dardzo wysoka, do zetora zapłaciłem w serwise 300zł. a tu gościu życzy sobie 427zł :blink: :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

i tak taniej nie znajdziesz wiec dlaczego niby miałby sprzedac taniej :) wolny rynek


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli to siedzenie jest nie składane, to do ciągnika będzie jeszcze gorzej wsiadać. sad.gif Proponuję najpierw sprawdzić w wyposażonym w nie ciągniku wsiadanie do niego. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754
Napisano (edytowany)

przez to nie dają siedzeń do tych ciągników :/ od strony biegów się gorzej wysiada i wsiada:/ w sumie też by było mało miejsca na nogi ale przemęczyć się kawałek można a jak ktoś mały jest to z tyłu za siedzeniem nogi upcha. coś tam pisze w aukcji że składane jest ale drogie wrr ale jak bym przetestował coś takiego u kogoś w ciągniku to też bym kupił:) o ile by się sprawdziło

Edytowano przez ChiquitaB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czasami trzeba uważać przy wysiadaniu, bo nogawka od spodni zaczepia się o pedał sprzęgła. tongue.gif Wysiadanie prawą stroną to już porażka, można zostać z nogą w ciągniku. blink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Bobek-a może byś się pokusił o bezpośrednie porównanie dwóch małych sprzętów które posiadasz-wypunktowałbyś JD i NH-może pomogłoby to ludziom w podjęciu decyzji typu "co kupić NH ,Case JX czy też JD M"-oczywiście wiem że 5720 to nie "M" ale silnik,kabina sterowanie dosyć podobne.Co Ty na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

W JX to bym zmienił aby biegi trochę lepiej rozmieścili bo trochę ciulowo jest no i miejsce na pasażera aby było i trochę miejsca więcej a udźwig by mógł być jak w jxu ale się czepiam:P a teraz kto mi powie jaki zaczep mogę wykombinować bądź kupić aby przerobić koguta na magnes/przyssawki gumowe do przykręcenia na stałe z tyłu obok roboczych lamp tak sobie wymyśliłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pokusiłem się o napisanie dwóch opinii, na które namawiał mnie @jaro.

 

TD/JX vs. 5020/5R/5M

 

Prawdopodobnie, gdyby nie to, że obcowałem z kilko JD, to opinia na temat TD nie byłaby tak surowa. Jednak, jak ktoś powiedział człowiek robi się wygodny. Tak czy tak spróbowałem skromnych progów ergonomicznego JD, więc jazda TD nie jest dla mnie szczytem luksusu. Nie chcę jakoś nie wiadomo jak piętnować tańszego ciągnika, gdyż rozumiem, że dla wielu ten ciągnik to coś i po przesiadce z prostych starszych ciągników jest ciągnikiem komfortowym. Celem mojego opisu było ukazanie, że silnik i kabina w JD jest warta tych wyższych pieniędzy, że może warto na przekór pewnym osądom spróbować czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

W JX to bym zmienił aby biegi trochę lepiej rozmieścili bo trochę ciulowo jest no i miejsce na pasażera aby było i trochę miejsca więcej a udźwig by mógł być jak w jxu ale się czepiam:P a teraz kto mi powie jaki zaczep mogę wykombinować bądź kupić aby przerobić koguta na magnes/przyssawki gumowe do przykręcenia na stałe z tyłu obok roboczych lamp tak sobie wymyśliłem .

Ja przykręciłem kawałek blachy na dachu pod śrubę co jest przykręcony dach i kładę na niej koguta na magnes B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dymek96    0

Mam pytanie zamierzam kupić Case jx 95 i chciałbym się dowiedzieć czy to dobry sprzęt i jak tam ze spalaniem i czy wytrzymałe. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

spalanie kolego to w 10mth 50l wciągną jx90 nam a to ten sam silnik teraz praktycznie przy lekkiej pracy jak wożenie bali słomy bądź kiszonki i trochę z przyczepą. my chcemy koguta na stałe przymocować tylko muszę uchwyt dokupić albo dorobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

A u mnie wyszło 70 litrów na 20 mth w cyklu mieszanym :rolleyes: a 80l w agregacie na 10mth 3,7m Case jx 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serek1971    0

chce kupic case jx 80 napiscie mi jak sie sprawuje ??

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
javorskyp    8

Orientuje się ktoś z was jakie jest spalanie w case jx 70 i w jakiej robocie.?

 

Ps. Co ile tam wybija godzina/motogodzina ? Co godzinę zegarową czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

Przy 1600 obr/h silnkia = motogodzina = godzina zegarowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

to jest jakieś coś dziwne "inne", bo na pewno nie motogodzina :) Motogodzina nie będzie w tym Case przy 1600 obr, można powiedzieć, że będzie to jedna jednostka na wskaźniku :) A czy jesteś pewny, że zegar nie liczy niezależnie od obrotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

Pewny nie jestem, ale wydaje mi sie ze było by to bez sensu jakby liczył niezależnie od obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dipol    2

Nie wiem jak, ale dziwie się po co go masz zwiększać? Wydaje mi sie że jak zwiększysz udźwig to będziesz musiał przód bardzo obciążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Pewny nie jestem, ale wydaje mi sie ze było by to bez sensu jakby liczył niezależnie od obrotów.

 

ale teraz większość ciągników liczy godziny zegarowe (na pewno MF, FENDT , JD, DF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj