johny

Case seria JX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ChiquitaB    754

fakturka na 125 netto miało być 128 ale zeszli jeszcze. Ma wszystko co może w nim być bo teraz są dużo tańsze no ale nie mogliśmy niżej i wyposażeniem dojechaliśmy:O mniej niż 125 nie mogliśmy zjechać bo na dofinansowanie szło a taka kwota była wpisana. Z czasem dokupi się tura i będzie git:) dzisiaj ma przyjechać to po świętach zdam relacje jak się w nim czuje:)standardowo radio było gratis i na święta dorzucili koguta takiego lepszego elastycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
punio    0

witajcie mam pytanie chcę kupić case jx 60 km napiszcie jak sie on sprawuje ile pali i czy się psuje często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

@ChiquitaB Przedni TUZ i WOM też masz ile to wyposażenie kosztuje?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ups sorki zapomniałem tego nie mam ale nam tuz za 3tys proponowali ale teściu nie chciał i teraz żałuje ;) no cóż za późno go przekonałem:/ Tuz przedni mówił facet ze koło 13 normalnie chodzi. Jak dzwoniliśmy ze jednak chcemy to już go nie mieli na stanie bo kto inny chciał a magazyn już pusty mieli. wysprzedawali wszystko co szło jak to w firmach na koniec roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

tuza za 3tys to rzemiosło ;) jest tak firma w warce bodajrze co po taniosci robi tuzy wiem ze piomar z nimi wspólpracowął troche i mi mówili ze maja takie tuzy tanie ale jakosc taka jaka cena :) . Oryginał koło 7-8 netto


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Za 3tys to bym się nawet nie zawachał...

Ciekawi mnie jeszcze ile może kosztowac WOM do tego sprzętu

 

A tak wogóle jakie są w nim standardowo prędkości WOM (tylnego)?

 

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie skrzyni:

Czy da się ruszyc z obciążeniem z biegu 1-III?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

z tego co mi wiadomo ale nie do końca pewny jestem to niezależne 540 i zależne i do wyboru jeszcze 1000 a nie pamiętam ale chyba nie ma 540 eco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

za 3tys zuidberga to tez bym nawet nie myslał. Nawet jakbym nie potrzebował to znalazł by sie chetny za 6tys bez problemu ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

wczoraj przywieźli case ja wróciłem z narzeczoną o 22 więc już nie oglądałem bo ciemno i zmęczony byłem ale dzisiaj obejrzałem i powiem że jest super jeździ się również super:) mają tylko dowieźć obciążniki na tył bo akurat nie mieli. Jak włączyłem ogrzewanie to dosłownie po 2minutach było gorąco w ciągniku. Jak przywieźli ciągnik to tak u dilera na paliwie żydzili że się zapowietrzył i odpalić nie mogli heh na podwórku:O Moje pytanie to czy można jakość ustawiać prędkość podnoszenia i opadania ramion z tyłu?? w dwóch cięzko jechać ale na upartego się zmieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

Moje pytanie to czy można jakość ustawiać prędkość podnoszenia i opadania ramion z tyłu??

nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

szkoda bo akurat to co mamy do wożenia bali kiszonki wymagało by wolniejszego podnoszenia:D a bal przymarzł aż się mi sprzęt wygiął heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Może mi ktoś powiedziec jak to jest z olejem hydr. czy w tej serii jest na niego oddzielny zbiornik?


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

tylko w serii case CS jest osobny zbiornik na olej hydrauliki.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal5245    6

Co może być przyczyną wydostającej się sadzy (nie jestem pewien) z rury wydechowej Case JX 95. Dziej się tak po uruchomieniu zimnego silnika po kilku dniach postoju. Traktor nie był myty i jest garażowany. Sadza opada na maskę. Po rozgrzaniu silnika problem zanika.

Edytowano przez Michal5245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

i co w tym dziwnego ? w kazdym ciagniku z tego typu silnkiem bedzie taki efekt. U mnie wzetorrze te tak jest czasami.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas w JD na początku też tak było, że pluł na czarno. wink.gif W TD tego nie zauważyłem....

 

@Michalk5245 ile masz godzin w ciągniku? Do czego głównie wykorzystujesz traktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal5245    6

Podobno to normalne zjawisko, że przy rozgrzewaniu wydostaję się skroplona para wodna z rury wydechowej. Natomiast Case wygląda bardzo nieestetycznie.

 

Traktor ma nakręcone 184 mth. Używany jest do wszelkich prac w gospodarstwie, dosłownie kilka razy w tygodniu - ostatnio do transportu z przyczepami i odśnieżania.

 

Nie cytuj poprzedniego posta

 

W moim casie JX bardzo mocno parują szyby węwnątrz kabiny. Jest to najbardziej uciążliwe w mroźną jak i deszczową pogodę. Na nic się wtedy zdaje klimatyzacja i mocny nadmuch ogrzanego powietrza na szyby . Mam wrażanie, że kabina jest zbyt szczelna i powstająca wilgoć podczas ogrzewania powietrza nie ma ujścia na zewnątrz. Rozwiązaniem jest intensywne przewietrzenie kabiny podczas postoju, ale po kilkunastu minutach szyby są znów zaparowane. Trudno jest wietrzyć kabinę podczas jazdy szosowej, gdy na zewnątrz jest temperatura grubo poniżej O stopni Celsjusza, bo łatwo się przeziębić... Co robić? Filtr powietrza sprawdziłem, jest czysty i drożny.

 

Czekam na jakieś wskazówki.

 

 

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACEKK1    0

Do @Michal5245 prawdopodobnie masz zabrudzony filrt od klimy wyczyść go a szyby nie będą parować.A czy klima działa bo może być że płyn uciekl z klimy i szyby też będą parować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

u nas też parują szyby ciągnik ma 8mth ale trzeba na spokojnie usiąść kolego i odpowiednią temp nawiewu ustawić bo jak będzie duża różnica temp zew i wew to tak się dzieję a że case szybko grzeje to szyby nie nadążają odpowiednio się nagrzać i parują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

jest jakaś możliwość zamontowania siedzenia dla pasażera w jx bo w opcji niema. jak jest taka możliwość to z jakiego ciągnika mogłoby sie nadawać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj