johny

Case seria JX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bialy2005    581

mi jakos valtra a czy tam MF 4xxx to wogóle nie pochodzi wykonianie jak spod siekiery w sumie to i JX czy TDD to nie wiele lepiej ale lepiej wizualnie wygladaja przynajmniej :P


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

mi sie żaden Case ani NH szczególnie nie podoba ale za to są sporo tańsze od tych lepiej wykonanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

no nie gadaj ze puma cvx czy maxxum sa gorzej wykonane od JD czy DF !!!!!!!! najtansze serie konkuruja cena i tak to wyglada jak wyglada :P


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

z pumą nie miałem do czynienia, maxxuma mogłem mieć ale jakość pozostawiała wiele do życzenia, plastiki w kabinie średniej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

wiadomo FENDT NR 1 :) tylko znajdz fendta za 100 netto :) I powiedz jaka jest róznica w cenie miedzy fendtem a CASE podobnej klasy . Za kase któa sie płaci za fendta to mozna juz byc upierdliwym i wymagac wiele :) A i tak zrobi ta sama robote co CASE czy NH :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

skoro tą samą do dlaczego nie kupiłeś np Pronara?? Róznica w cenie to przepaść nie oszukujmy sie ale teraz mam troche porównania i najwiecej zależy chyba od tego ile tak naprawde musimy zapłacić za ciągnik bo gdyby nie dofinansowanie to na 100% u mnie Fendta by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

Ja wybieram cos dobrego ale nie koniecznie drogiego :) Mysle ze praca case czy fendem nie bedzie sie bardzo rózniła :) JA tam nie moge złego słowa powiedziec o swoim ciagniku nie zebym chwalił bo go mam, ale pracuje sie bardzo przyjemnie i mi odpowiada. Stosunek ceny do jakosci napewno lepiej wypadnie niz w fendtcie :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

zalezy którym ciagnkiem :) case zrobił 400


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

ciezko dyskutować w tej sytuacji bo u mnie Fendt ponad 2x tyle. Nie wiem jak większe ciagniki CNH ale TDD pali dość dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

ile ha obrabia ? Bo u mnie tyle godzin robi na 70ha ( orka, siew, scierniaska, prasa i rozrzutnik) do tego troche usług


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

225netto to wersja MC. Widze ze u ciebie robi 312 z ładowaczem i przy krówkach to w nim pewnie sporo chodzi. U mnie z łądowaczem jesty 7341 a bedzie niedługo cos innego.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

mam amortyzacje kabiny, osi nie brałem. A to sorki bo luknołem w twoja galerie i póżnij doczytałęm ze to nie twoja :) A przy badylach tez jest kupe roboty. J


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

jaki ciągnik kupujesz i dlaczego właśnie taki? też myśle o pomocniku to agrofarm albo 5r bo do Fendta 200 sie przekonać nie moge ale narazie inne wydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

narazie jest w głowie 410 NH t5040 i JXU 85. narazie wygrywa NH najlepsza oferta ale case tez cos nowego maja przedstawic do srody. DF nie podoba mi sie podnosnik( nie ma cylindra w srodku tylko 2 siłowniczki podnosza cały ciezar a wygladaja jak pomocnicze w zepciu czy NH. Dopiero 420 ma cylinder i jeden siłownik pomocniczy. No i DF w srdoku tak zabawkowo kolorowo wyglada :) ALe silnik i skrzynia raczej daja mu no i fajny układ opon wystepujacy tylko w SDF tzn ze przód jest niewiele wezszy od tylnych. Odrzuca mnie podejscie delerów. jedne wogóle nie chciał gada o zaliczkowaniu na maj 2011 a drugi olewczo ze mna rozmawiał i z ceny nie chca zejsc :) Moze trzeba by odwiedzic jescze z jednego to by lepiej sie popisał :)

Delerzy case i NH dobrze gadaja i przystaja na moje warunki podobnie jak kubota ale ta odpadła z powodu wagi i wykonania.

 

Ciagnie mnie do case bo mam jednego i jest oki ale jak bym miał zapłacic 10-14 wiecej to juz wole blizniaka NH :)

 

Orientujesz sie ile kosztuje fendt seri 200 80-85 KM /

 

JD 5080R stanowczo za drogi i do tego ładowacz o 6-7 tys drozszy niz stoll do NH, case czy DF


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

mnie tez :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

jakies argumenty? Gdy kupował duży (na moje warnki) ciągnik to też wiekszośc mówiła zeby brać 6garów a teraz wiem że dobrze zrobiłem kupując 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

to kupuj 3 cylindry za 200netto ;) ceny fendta nie sa dla przecietnego polskiego rolnika !!!!!


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JACEKK1    0

narazie jest w głowie 410 NH t5040 i JXU 85. narazie wygrywa NH najlepsza oferta ale case tez cos nowego maja przedstawic do srody. DF nie podoba mi sie podnosnik( nie ma cylindra w srodku tylko 2 siłowniczki podnosza cały ciezar a wygladaja jak pomocnicze w zepciu czy NH. Dopiero 420 ma cylinder i jeden siłownik pomocniczy. No i DF w srdoku tak zabawkowo kolorowo wyglada :) ALe silnik i skrzynia raczej daja mu no i fajny układ opon wystepujacy tylko w SDF tzn ze przód jest niewiele wezszy od tylnych. Odrzuca mnie podejscie delerów. jedne wogóle nie chciał gada o zaliczkowaniu na maj 2011 a drugi olewczo ze mna rozmawiał i z ceny nie chca zejsc :( Moze trzeba by odwiedzic jescze z jednego to by lepiej sie popisał :)

Delerzy case i NH dobrze gadaja i przystaja na moje warunki podobnie jak kubota ale ta odpadła z powodu wagi i wykonania.

 

Ciagnie mnie do case bo mam jednego i jest oki ale jak bym miał zapłacic 10-14 wiecej to juz wole blizniaka NH :)

 

Orientujesz sie ile kosztuje fendt seri 200 80-85 KM /

 

JD 5080R stanowczo za drogi i do tego ładowacz o 6-7 tys drozszy niz stoll do NH, case czy DF

Co miałeś na myśli że KUBOTA odpada z powodu wagi i wykonania no z wagą to i może jest lekka ale wykonanie ten ciągnik jest wykonany w japoni czyli jest orginał a case we włoszech df tak samo tylko fent w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

co z tego ze w japonii? Patrzac na detale kuboty i porónujac je z DF, case czy NH to cienko kubota wyglada :( Nie wytykam tu czego szczególnego ale ogólne pierwsze wrazenie nie jest dobre :) A wagowo to to juz przepasc miedzy taka m8540 a NH 5040 czy JXU 85 a przy łądowaczu ciagnik nie moze byc lekki bo on 1t nie podniesie bez obciazenia. mam mozliwosc wziecia na testy 8540 7 grudnia i sie zastanawiam czy wogóle dupe sobie zawracac :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Ładowacz JD taki drogi? Ceny jakie usłyszałem u dilerów na ładowacz do 5R i ładowacz Quicke do Axosa były identyczne chyba 32 tyś brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj