johny

Case seria JX

Polecane posty

jupiter    0

poczekaj trohe to napisze gdzie mieszkam tylko się z nimi rozlicze a założe się że wciągu paru dni piomarowi ktoś doniesie że mają obsmarowaną dupe na forum a pózniej to i niech do sądu podają za prawdę gówno mogą zrobić są świadkowie i faktury wz-ki po jakim czasie mi niektóre rzeczy wydawali opisze tu swoje przejścia z nimi ale w swojm czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek18    0

Heh widze ze piomar ma dobrą reklame

a jesli chodzi o maxxuma to powiem tak przelaczanie guzikiem jest bardzo dobre jesli chce sie zmienic bieg to tylko pstryk i zmieniony a jak nie chce sie siegac do guzika to wlaczam automat i same sie przezucaja tak jest w moim

a 540 eko u mnie byl z standardzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Akurat mam w domu aktualny cennik lokalnego dilera, to JX95 z klimą 120k zł netto, suma ta podlega oczywiście negocjacji.

 

BTW:

JX60 88500 zł netto

Quantum 65C 116850 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

co tam się żałować piomaru oni nas się nie żałują niech tylko gdzieś na wystawie dorwe tego całego szefa jusz sobie z nim pogadam będzie miał reklame przy wszystkich ludziach mu wygarne .....wczoraj byłem w łukowie i znowu się nie wywiązali z tego co było obiecane i to na przed wczoraj .....oni tańcowali koło mnie do puki można jeszcze było kupować gdzie indziej a jak jusz przelew na konto dostali to jusz po ptakach mexsyk komuś następnemu trzeba sandały na zimę uszyć przeciesz to chłop ze wsi co taki morze zrobić gdzie on pujdzie komu się poskarży kase dał to niech teraz czeka przeciesz się nie wyjałowi itd...y ...wczoraj przy mnie facetka się żaliła że wniosek o płatność muszą wieść a cały sprzęt nie wiadomo kiedy wszystko biorą na jedną transzę a w takim przypadku kontrol morze być zaraz jakiegoś kościa jurz po 3 dniach sprawdzali i wtedy co maszyn wszystkich nie ma a są faktury jakiś przekręt nie ma dofinansowania ani tłumaczenia i wtedy co kredyt za***isty na karku i martw się sam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Sam to przerabiałem. Kontrola na podwórku a prasa w drodze ;) NA szczescie wyrozumiali kontrolerzy przyjechali nastepnego dnia choc i ta kontrol była juz przeciagana ze 2 tygodnie przez scieme typu wypadł pogrzeb, wyjazd zagranice itd.

Prase i cały sprzet zadatkowany w lipcu miał na mnie juz czekac a w grudniu okazało sie ze prasae sprzedali i dopiero w grudniu zamówienie poszło wiec minimum 3 miechy czekania a juz w grudniu mogłem składac wniosek o płatnosc bo robiłem wszystko w jednym etapie kostke juz miałem zrobiona ciagnik i głownijsze maszyny juz na podwórku lub na placu stały w łukowie. JAk póznij juz prasa była na placu w płocku to nie mogli bidaki jeje przywiesc przez ponad 1,5 miesiaca !!!!!!!!!!!!! A oczywiscie fakture wystawili i wniosek o płatnosc poleciał do agencji :) Totalna olewka klienta po zapłacie. Ze mna jescze jakos tak w miare rozmawiaja bo powiedziłem ze bede w najblizszym czasie zainteresowany kolejnym ciagnikiem z ładowaczem ale jesli bedzie to case to bede robił wszystko aby nie w łukowie i piomarze :)

Dla pocieszenia powiem ze rozmawiałem z chłopakami z warpolu i mówili ze u nich tez taki sam sajgon, bo szefostwo kazało tylko sprzedawac sprzedawac brac zaliczke a towar kiedys bedzie :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

a co to było z tym chińskim mostem w johnie prawda to czy tylko jaja

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

polonista się odezwał

 

i strasznie wyczerpująca odpowiedz może ktoś coś więcej opisze

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Bo nie wytrzymał-w każdym z postów robisz tyle byków że aż oczy bolą...nie musisz szanować mnie-uszanuj nasz język ojczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

ale się dowiedziałem poza tym jak cię oczy bolą omijaj moje posty jak się pisze na szybkiego to tak nie raz bywa komputer sam byki podkreśla ale nie chce mi się wracać poza tym jak nie umiesz udzielić konkretnej odpowiedzi to po co się udzielasz...jak coś masz to spotkaj się na neutralnym gruncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Potrafię-tak JD 5M ma mosty Made in ChRL-a Ty potrafisz wzamian pisać po polsku a nie po polskiemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Z "hińskim" to jaja-a z "chińskim" i owszem-prawda.

 

@jupiter chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem, oprócz nutki ironii z strony @jaro, jest też i konkretna odpowiedź, którą specjalnie dla Ciebie pogrubiłem, abyś nie miał pretensji


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupiter    0

jaka to jest konkretna odpowiedz na razie wiem tylko tyle że most chiński się psuje ale co w nim siada tego w opisie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Nie chcąc się narzucać, ale nie mogę wytrzymać, to robicie off-top. Temat jest na temat JX-ów a Ty @Jupiter chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o JD M-kach. Jeśli chcesz znaleźć więcej informacji na jego temat to spytaj w tym temacie: http://www.agrofoto..../page__st__620. Tam na pewno coś znajdziesz. Pozdrawiam :)


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal5245    6

Pomijając już hierarchię, bo to i tak wszystko jedno i to samo, ale w r3/agrofarm w wersji 96km mamy koła niskoprofilowe 420 / 480 w jx za dopłatą, załączanie wom w jx dzwignią w r3 na pstryczka, no i rozwiązania konstrukcyjne w r3 są lepsze niż w jx, chociażby sprzęgło 2 tarczowe w jx które było dość awaryjne, czy przednia oś jx też podobno do najmocniejszych punktów ciągnika nie należy, no i historia z cieknącą pompą paliwową w jx-ach, w agrofarmie mamy tą samą przednią oś jak się nie mylę co w lambo r5 130km,

ps. ile w końcu kosztuje agrofarm ecoline 100 bo chyba niżej niż 160 tyś?

W JX 95 załączanie przedniego napedu i blokady tyłu też jest na pstryczek. Szukałem i nic nie znalazłem na forum czym w eksploatacji różnią się koła niskoprofilowe od standardowych. Czy opony niskoprofilowe ładniej wyglądają i są niestety droższe. Czy podobnie jak w samochodach opony niskoprofilowe obniżają amortyzowanie nierówności na drodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Opony niskprofilowe- przy niezmienionej wysokości całkowitej koła, można zastosować szersze ogumienie na tej samej feldze. [mniejszy współczynnik wysokość/szerokość czyli profil]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alpak    0

Czesc.

Dzialaja Wam w jx95 kontrolki od swiec, womu, braku cisnienia w ukladzie wspomagania oraz zaleczenia przedniego napedu ? U mnie te 4 kontrolki sie nie zapalaja...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie jak WOM pracuje to się kontrolka nie świeci. Raz w tym roku załączyłem blokadę... kontrolka również się nie zaświeciła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

A jak oceniacie ASPRIM NIEDRZWICA DUŻA czy to dobry diler bo zamierzam kupić jakąś 90-tkę. Czy może lepiej zakręcić sie obok nh i ROLMAXA świdnik? :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ja mogę ich ocenić bardzo dobrze i znam parę osób które kupiły ciągniki i twierdza tak samo :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Mój kuzyn kupił u nich case i chyba rozrzutnik flegl i teraz brał oferty na inny sprzet i jest ogólnie zadowolony szczególnie z ceny :unsure:

 

O rolmaxie tez złego nie słyszałem. Czekam włąsnie na oferte od nich :P


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

Dzialaja Wam w jx95 kontrolki od swiec, womu, braku cisnienia w ukladzie wspomagania oraz zaleczenia przedniego napedu ? U mnie te 4 kontrolki sie nie zapalaja...

 

Pozdrawiam.

od świec sie nie zapala od Womu też nie,ale od napędu i blokady sie załącza bo napedu używam często i zawsze sie kontroleczka zaświeca i od blokady też napewno sie zaświeca a coś kojaże ze chyba

od tego ciśnienia w układzie kierowniczym też sie zapala ale nie wiem dokładnie bo mi sie jeszcze nie zapaliła i mam nadzieje że tak zostanie :)


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAHU    0

Witam Panów. Tradycyjnie zdanie podzielone na temat JX, zwolennik-przeciwnik. A czy ktoś jest mi wstanie napisać coś na temat różnicy pomiędzy JX 95 a Valtrą A92 ? Chodzi mi o wykonanie bo podobnej klasy są te maszyny. Bo dokumenty w Agęncji złożyłem na JX a zakupiłem Valtrę i jak nrazie jestem tym zdruzgotany. No ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj