johny

Case seria JX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro    166

Powiedz to swojemu synkowi (jeżeli masz)-najlepiej w te słowa-"wypad z baru młody-to nie autobus-idź sobie pojeździj z sąsiadem jego Zetorem np."-powodzenia biggrin.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@jaro zapomniałeś dodać ze Zetorem Classic. ;) Wszelakie Proximy już takie nie są. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie czujesz blues'a? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

@jarek18-chodzi mi o taką generalną zasadę wyznawaną przez fanów marki (nieważne jakiej) żeby porażkę,niedociągnięcie bądź cięcie kosztów przekuć w sukces...

@Bobek-no fakt-przeoczyłem biggrin.gif -max. to chyba było 6 chłopa i parę butelek a za oknami lał deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Heh... ktoś tu mnie wspomniał.... sperecyzuję to spalanie co kolega podawał, bo fakt wyszło 5,5litra, ale nie na godzinę tylko na mth, która przy obrotach 1800-2000(średnio bo wiadomo jak to w drodze) wyszła jakieś 53min. A te 18t to masa ładunku wraz z przyczepami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Oj rozpaskudziliście się panowie w tej całej UE już wam w kabinach ciasno!!!!, kiedyś gdy w czynie społecznym chłopi wozili na budowę kościoła i 4 się mieściło w sportowej kabinie c 360 i t25 z ruską kabiną i po 30km jeździli i żeby nie było o suchym pysku tam nikt nie siedział i wszyscy byli happy i nikt im za nic nie płacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Ferdek07 wtedy czasy były inne i nawet Twojego Lambo nie było. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czasy się zmieniają i wymagania również. :) Nie jeden dziadek wyśmiałby teorie, że w przyszłości kierowca będzie w ciągniku zbędny, a ciągnikiem rolnik będzie sterował z bujanego fotela na werandzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak wozili drewno na kościół to nawet w planie długoletnim nie byliśmy ujęci. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie uzytkuje case jx 80 od 5 marca 2010 i po przepracowaniu 80mth moge powiedziec ze kabina mogła by byc nieco wieksza nie wiem czy to tylko takie moje uczucie po przesiadnieciu sie z dziewiecsetki gdzie kabina była dosc duza a co do spalania ten ciagnik jezeli jezdzi sie z rozumem to potrafi naprawde mało spalic ale jak mu sie wcisnie pedał do podłogi to wtedy lubi sobie łyknac wiecej


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tyle, że w 914 to nie wiele do tyłu widać, szczególnie szerokie ścięte słupki mocno ograniczają widoczność. Co do spalania to jest to ogólnik, który można uznać, jako prawidłowość. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

witam. Mam zamiar kupić ciągnik pomocniczy z ładowaczem czołowym w cenie do 160 tys. zł brutto. Myślałem nad tym sprzętem http://www.agropeks.pl/pojazd/200_case_ih_jx80/ co o tym sądzicie? Może polecilibyscie coś innego w tej cenie? chetnie usłysze wasze opinie na ten temat.

PS. Ciagnik musi być z rocznika 2006 lub młodszy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

powiem szczerze ze jak to ma byc ciagnik do tura to bym sie zastanawiał na zetorem ( koszty utzrymania nie porównywalnie nizsze a tur to tur lubi co nieco uszkodzic w ciagniku :lol:) A taki jx spali podobnie i wykonanie na podobnym poziomie a moze i zetro ma lepsze i jest masywniejszy. Jesli mysli sie o takim prostym ciagniku to zetor jest konkurencyjny. Co innego jakbys myslał o JXU czy CS ale to inne pieniadze.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal5245    6

Witam!

Mam takie pytanie: jaka jest dzisiaj cena JX 95 z pełnym wyposażeniem? Dealer z mojej okolicy dał mi cene 160 tys zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

to coś strasznie drogo jak za ten ciągnik, nawet bym nie brał pod uwagę jx za takie pieniądze tyle to agrofarm 96km kosztuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

no cos drogo drogo moze z turem ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal5245    6

To cena samego traktora i to w promocji! Faktycznie jest drogo. Ja sądziłem że cena jest niższa od Zetora Proxima Plus 105, a tu wielkie zaskoczenie - cena praktycznie taka sama.

Za ile z Waszych obserwacji można kupić Case Jx 95 z pełnym wyposażeniem bez tura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

No tak, case wprowadził tego quantum czy coś tam jako typowego golasa i podstawowy model w niższych mocach, a jx od razu stał się ciągnikiem z wyższej półki, do puki kurs euro był niski i to jx był tym podstawowym ciągnikiem dla ubogich to ceny były niższe wprowadzając model niżej tzw. na rynki wschodnie jx ma konkurować z agrofarmem, jednak moim zdaniem od agrofarma odstaje i to dużo ze względu chociaż by tylko na rozwiązania techniczne, to jx nie jest wart tych pieniędzy napewno!!! w 2008 za jx 90 z pełnym wyposarzeniem miałem ofertę za 115 tyś !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Quantum to nie taki golas.:D Nie wiem po czym sądzisz, że wprowadzono go na rynki wschodnie. Akurat na zachodzie T4000/Quantumów idzie, więcej niż TD5000/JX. ;) Nawet w typoszeregu stoi między serią JX, a JXU. Silniki w Quantumach są takie jak w JX'ach, skrzynie także, chociaż dodatkowo są montowane skrzynie z JXU. Ciągnik jest znacznie droższy niż jego prosci bracia i jest konkurentem dla R2 itp. Nie wiem co Case Ci zrobił, ale wieszasz na nim psy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek18    0

Skad ten dealer ??

160 to troche duzo albo moze byc dobrze wyposazony ten case i dlatego tak duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj