johny

Case seria JX

Polecane posty

mikic360    56

też jestem takiego zdania jak koledzy wyżej. wyższy moment obrotowy i turbo i kilka koni więcej się przyda. a różniaca w cenie chyba nie taka straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

JX 80 i JX 90 maja juz oba turbo i intercooler. Obydwa rowniez maja juz Tier 3. O roznicy mocy i silnikow to wiem. Jedyne czego nie znalazlem to momentu. Mniejszy ma 3200 pojemnosci a wiekszy 4500 i te info co macie sa nieaktualne. Wiec pytam Was czy jest az taka roznica w silnikach czy ten 4500 Iveco odbiega tak bardzo od mniejszego?

 

Info z broszury angielskiej: Klik


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No nie wiem, ja mam info z broszury,że nie ma turbo i mój kolega w lutym brał jx 80 i turbo nie ma bo w żadnym jx 80 nie ma turbo tak mu dealer powiedział, z broszury angielskiej to ty wiesz,że ma turbo ale tam jest co innego, bo jest tysiące wersji, a z tego do polski tylko połowa trafi bo nie wszystko do polski idzie i właśnie zapewne jx 80 z turbo tez jest tylko w innych krajach, a do polski nie sprowadzają takich modeli.

Zapytaj się dealera ale ja wiem,że turbo ma tylko jx 70(co mnie dziwi, bo po co mu turbo), jx 90 i jx 95 a jx 80 i jx 60 nie mają turbo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

jx70 ma turbo bo ma 3 cylindry i bez tej turbiny to chyba ciężko by było osiągnąc te 70KM przy takim silniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal18    0

ja brałem jx80 w kwietniu i ma turbo i interkuler. ogólnie bardzo fajny sprzęt i mało pali pzry turze spala mi ok.5 litrów na godzinę zegarową., ma na dzień dzisiejszy 45 motogodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Dzieki michal18 za odp a z jakimi sprzetami jeszcze pracuej Twoj JX?


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No to nie wiem, na broszurze też jest, że jx 80 nie ma turbo, ale może są wersje z turbo i bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

nie czytajcie tych broszur bo sa bledne i nieaktualne. jesli chcecie uzyskac dokladne informacje poczytajcie na stronie NH o blizniaczych modelach. wszystkie maja teraz turbo, intercooler i 4 gary i 3.2 pojemnosci lub 4.5 w 90 i 95. wiekszy silnik wystepuje tez w serii jxu a nawet w mxu ale z pewnymi zmianami. z silnikiem 3.2 82km jezdzilem tylko na pokazach i wydaje mi sie ze w porownaniu z 4.5 88km( ktory posiadam) oprocz roznicy mocy ma nieco gorsza charakterystyke na mniejszych obrotach - to moje subiektywne odczucie a i wydaje mi sie troche glosniej pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal18    0

ja za swojego jx80 dałem 137800zł z turem 4 i multiłopatą 1,8 m . narazie głównie pracuje przy załadunku zwiru i wożeniu kurzaka tytanem 8 plus , mam go 3 miesiące i barzo mi odpowiada , faktem jest że ładnie zaczyna pracować powyżej 1500 obrotów ale w kabinie nie jest wcale za głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

nie wiecie na jaką wysokość da rady podnieść tur w JX70 i jaki na niego założyć bo szukałem i żadnego nie mogłem znaleźć

 

p.s.

do michal18 wymiary JX70 i JX80 trochę się różnią ale napisz na ile twój tur podnosi bo różnica nie powinna być zbyt duża i ile dałeś za sam ciągnik bo ta cena co podałeś to raczej tanio jak na taki ciągnik razem z turem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

ładowacz ogólnie czy jakiś konkretny model, bo np Stoll F10 podniesie na wysokość 3,75m i będzie się nadawał to JX 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

konkretny to nie, chodzi mi o to na jaką wysokość podniesie, a jest jakiś tur który by się nadawał na JX70 podobny do tego z pronara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A co byś powiedział na ładowacz Quicke?

>link< <tak wygląda na Case JX <_<

Do JX 70 możesz maksymalnie zastosować Q35.

Tu masz dane techniczne tego ładowacza: >link< [PDF]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lop16    0

JX 80 na poszerzanych oponach jest super tylko ta kabina mała ale radyjko daje i klime ma dobrą ale jaki cichy 40 km/h tylko trochę rzuca przy tej prędkości skrzynia 12/12 pomarzyć! P.S. ma dobry podnośnik i sobie radzi z pługami Unia Tur 4*35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek B    3

Witam!

W standardowym wyposazeniu jx 60 nie ma pneumatyki. Czyli jakie tam sa hamulce i czy da sie podpiac hamulce do przyczepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Ciągnik ma hamulce hydrauliczne, przyczepę można podpiąć ale nie będzie mieć hamulców, chyba że mamy jakąś przyczepę z hamulcami hydraulicznymi ktoś kiedyś na forum wspominał o takim czymś. Nie polecam ciągać przyczep bez hamulców to chyba każdy wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie mam wielka proźbe a wiec mam takie pytanie czy dobrze robie kupujac jx 80 jako głowny ciaagnik na 23ha ornej traktor bedze ksztował 130tys brutto w wyposarzeniu bedze miał pneumatyka najszersze ogumienoie poszezone błotniki obciazniki na przod jedno co mie martwi w tym ciagniku to silnik 3,2 litra turbem doładowany w moich oczach bardzo wyzyłowany silnik i musze w tym tygodniu dac dilerowi odpowiec czy biore case bo chodzi mi po głowie farmer 8244c2 cena 106tys bruto na szerokim ogumieniu pneumatyka komplet zaczepow co wybrac pomuszcie


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Case jx to dobry wybór, ale lepszy byłby new holland w jego odpowiedniku, czyli model td5050/5040, bo jest tańszy, ma lepsze wyposażenie za tą samą cenę, no i dostać można za tą samą kasę większy model. Co do farmera, to badziew, bo w jego umowie gwarancyjnej napisane jest, że wszelkie koszty napraw w trakcie trwania gwarancji pokrywa właściciel pojazdu, z resztą, jak ojciec był na składnicy, to spotkał przedstawiciela Sokółki, który mówił, że na 10 sprzedanych ciągników 8 rolnicy zwrócili do dealera.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

nie napisałes tego obiektywnie a wrecz subiektywnie. Co do ceny case i NH w tym samym wypasie powinny byc i zazwyczaj sa w tej samej cenie. A co do farmera to napewno nie jest to wysoka półka ale z ursusem i zetorem może próbować konkurowac. Nie ma czegos takiego jak zwrot do dealera :) i napewno przedstawiciel by sie do tego nie przyznał bo on ma sprzedawac a nie zniechecac klienta :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej93    2

A jaka jest różnica w cenie między jx80 a NH? Za Jx 80 powiedzieli mi że chca 127. tys. brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj