johny

Case seria JX

Polecane posty

maciek1991    2

to zacznij od tego. Ja uzupełniałem po 2 latach i ubytek już był jakiś zauważalny w układzie, a u Ciebie po takim czasie już może być za niskie ciśnienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbycho77    11

Witam, mam problem z moim Jx 60, 2011r. A mianowicie gdy przekręcam pokrętło od klimy to sprężarka się nie załącza. Jaka może być tego przyczyna? czy może po prostu padł bezpiecznik?

 

Przekręcasz pokrętło do końca ,  czy tylko  trochę ? U mnie załacza się dopiero jak przekręcę do końca . Niech sie wypowiedzą inni w którym momencie powinna się załączać .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel100474    31

W połowie u mnie też się nie załącza bo się rozszczelniła przy sprężarce odkręciła się rurka i nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbycho77    11

To w którym momencie przekręcenia pokretła powinna się załączać sprężarka ? Mi sie wydaje że wczesniej załaczała się zaraz na początku zakresu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

U mnie sie załancza jak przekrece tylko troszke i włancza sie ale co ciekawe cisnienie mam sprawdzane co dwa lata i dobijane bo szfagiersie tym zajmuje to serwisuje ale co ciekawe mam czujnik temperatury i jak jest chłodno na dwoze to klima nie odpali dopiero startowała jak było na zewnąrz powyzej 15 Stopni :( tez myslałem ze to awaria ale porzebal i powiedział ze mam czujnik temp. ze jak jest zimno to nie wystartuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszkin477    0

U mnie też się załączała zaraz na początku zakresu. Problem wystąpił jeszcze w tamtym roku jak było powyżej 20 stopni, tylko nic z tym nie robiłem, a teraz trzeba jakoś to naprawić ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baartekk    4

Witam, mam pytanie do posiadaczy jx 90 i kosiarek do niego bo szukam takowej do tego modelu, zastanwiam sie nad 2.20 lub 260 z samaszu, ma ktos i doradzi ktora by byla lepsza do tego ciagnika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micgal39533    499

Witam, mam pytanie do posiadaczy jx 90 i kosiarek do niego bo szukam takowej do tego modelu, zastanwiam sie nad 2.20 lub 260 z samaszu, ma ktos i doradzi ktora by byla lepsza do tego ciagnika ?

 

 

Mam jx 95 i mamy kosiarkę z Lely 240 ale można było 280 wziąć. Samasz lepiej nie kupuj szkoda kasy i sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goryl    2

czy do przedniego mostu i skrzyni mogę zalać CASE JX olejem AGROL UTTO 10W 30

 

a do silnika orlen platinum ultor 15w40. ???

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYZIO86    0

Panowie a czy jest jakaś regulacja w JX 80 szybkości opuszczania podnośnika. Bo kiedyś opuszczało bardzo szybko z pługiem się nie zatrzymywałem a teraz muszę stać i czekać aż opadnie. Dodam że z podnoszeniem nie ma problemu cyk i w górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

zdejmował ktoś końcówkę wom w jx ? Teść zły przekaźnik założył i końcówka pękła w koło i wygięła się. To się trzyma tylko na tych trzech śrubach czy inaczej? Próbować odkręcić wyprostować i pospawać? czy nie ma sensu? dodam że działa tylko ma bicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistsz    0

Witam. Może ktoś się orientuje jak się ma w JX 95 lub TD 5050 WOM na 1000 to ile dać obrotów silnika aby kręcił tak około 540


\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistsz    0

 Tam jest jedna miarka do skrzyni i tylnego mostu i ona jest nad - (za) tylnym przesuwnym zaczepem po prawej taka śruba na 13 to miaka

Edytowano przez mistsz

\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DYZIO86    0

 

malkolm

reguluje się naciąg linki od tego pstyczka liftomatic

Malkolm masz u mnie duże piwo faktycznie pomogło naciągnąć troszeczkę linkę

Wielkie dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaweKluczek    0

CASE JX 80
1. Ile oleju wchodzi do skrzyni biegów ?
2. Jaki olej do skrzyni biegów ?
3. Gdzie sprawdzić stan oleju hydraulicznego ?
4. Gdzie sprawdzić stan oleju w przednim moście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemik112    1

witam panowie czy robil ktos z was rewers ? jakie byly objawy jego naprawy ? dzis moj case jx 70 stanol i juz nie chcial jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistsz    0

Witam.

Czy ktoś z was montował pneumatykę na własną rękę. Jaki jest koszt zakupu gotowego zestawu? może ktoś nabywał takowy i gdzie? czy zestawy do danego modelu pasują czy trzeba rzeźbić aby dopasować?  


\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj