johny

Case seria JX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lukbold    1054

zatarta linka? chyba że masz inne rozwiązanie tam zastosowane... u mnie w firmie stwierdzili że tak musi być a za chwilę trza było kompletne sprzęgło wymieniać bo łożysko oporowe wydarło dzwigienki... 3 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Januszek76    0

Koledzy ! Posiadam case jx 90 i czasami nikną mu hamulce. Niewiem co zrobić ???!  Może ktoś ma taki ciągnik i wie co należy zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

miałem podobnie. prawdopodobnie mało oleju bądź woda w nim. u nas była woda i caly wymienił nam mechanik i na razie spokuj. zobaczymy w zimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego a co ma przyczepa do hamulców gdzie jest oddzielny układ? Pytanie z mojej strony. Czy u was przy uprawie jak ciągnik dostaje ostro po d*pie też temp wzrasta do czerwonego prawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a to w końcu hamulce pędzone są olejem czy płynem hamulcowym w tych case? faktycznie mogło mi się coś pomylić bo mam teraz mf zamiast case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

mam taki problem ciągnik nie chce wkrecic sie na obroty  na pusto max do 2 tys obr a podczas jazdy na kazdym biegu max 1900  obr

też tak macie czy to jakas awaria  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25512

Na nożnym i ręcznym jest to samo?. Może nożny pedał coś ogranicza, jakiś syf. W case nie miałem takiego problemu, ale w McCormicku np. piach skutecznie ogranicza wdepnięcie pedału do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

właśnie dziś na polu to prawdziłem i na ręcznym gazie do 2500 się wkręca a na nożnym nie chce  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25512

Czyli prawdopodobnie problem z linką - może poluzowała na mocowaniu lub się postrzępiła. Ale jak i gdzie jest mocowana to nie wiem bo nigdy się nie przyglądałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbycho77    11

Miał ktos może taką usterkę i wie co może być ; po naciśnięciu hamulca świeci się lewy kierunkowskaz tak jak by miał za mało prądu żarzy się ledwo co . Jak włącze kierunkowskaz przy wciśniętym hamulcu to miga  normalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25512

Ha... Akurat mam to samo.  Ojciec doszedł, że to zanieczyszczona łączka pod lampą. Słabo masuje. Po rozpięciu i oczyszczeniu z kurzu problem ustał. Niestety po tygodniu powrócił ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

u mnie notorycznie wywala bezpiecznik od prawej strony śwaiteł mijania. Muszę kiedyś też rzucić okiem na razie zamiast 7.5 dałem 10 bezpiecznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

u mnie też wywalało, przetarta była wiązka kabli pod maską koło bezpieczników. 

mój to 2005 rocznik i bezpieczniki są pod maską 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

U mnie wywalalo z innej strony zauwazyłem ze ona na wyjsciu na przyczepe maja podzielone prawa i lewa strone i w wtyczce miałem mostek i mi spalalo bezpiecznik wyjełem mostek i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

Chciałbym  się pochwalić swoją awaria w JX95.

Podczas prac polowych rewers się zablokował w pozycji 0. Wyczytałem, że może być to wina wodzika, w serwisie NH powiedzieli, że może to być synchronizator( cena zwaliła mnie z nóg), a po wstępnych oględzinach  okazało się że na 99% jest to lina. Koszt linki 160, koszt naprawy penie 100-200. Jest ona w trudno dostępnym miejscu, trzeba demontować zbiornik, ale jestrm dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek1991    2

opuszczasz zbiornik w 5 min jeśli nie jest pełny, wymiana to potrzeba trochę sprawnych palcy i nie za dużych rąk. cały zabieg można w pół godziny zrobić spoojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chemik112    1

witam,

mam problem w swoim case jx 70, mianowicie mam zapalony ciagnik to nie moge go zgasic przekrecam stacyjke w pozycje 0 i dalej chodzi. żeby go zgasic musze go zducic. myslalem ze to wina stacyjki i kupilem nowa ale dalej to samo. Czy ktos mial moze podobny problem lub wie co moze byc nie tak ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj