johny

Case seria JX

Polecane posty

Agrest    25252

Czy w waszych JX-ach po uruchomieniu zimnego ciągnika początkowo wyrzuca mokrą sadzę z tłumika? Zaczyna mnie to wkurzać bo zafajda maskę i błotnik. Mam nadzieję, że to nie puszczająca uszczelka pod głowicą, tylko różnica temperatur przy dużej wilgotności powietrza powoduje skraplanie wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Tez mi wyżuca ale mało najwięcej było jak napadało mi w tłumik a tak stoi pod dachem to rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korando    1

W moim nic podobnego się nie dzieje..... ale nie widzę problemu w skręceniu wydechu na bok aby wam nie brudziło maski i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Tego nie wiem najlepiej sprawdzić wykrecajac ten przełącznik albo przy nim albo przy podnosniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Ja w zadnym kalamitek nie mam i nawet zbytnio dojścia nie ma do nich wiec zakładam ze się nie smaruje w serwinie mówili mi ze tylko zwrotnice i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiuzuzia    13

linka sie wyciaga i nadole masz regulacje msisz trafi na punkt jak za lzna badz za sztywna to nie bedzie dzialac przynajmniej u mnie tak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

no ja oleje ostatnio zmieniałem wszędzie i smarowałem go przez to tak pytam. Wczoraj zajechał do nas z serwisu chłopak aby podkręcić go jeszcze trochę bo miał po drodze i mówił że robił jx90 z 2005 roku który chodzi z turem tzn wymieniał juz 3 raz sprzęgło przy przebiegu 12tys mth i żadnych poważnych awarii nie miał facet więc dobrze trafił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macklim22    0

W trakcie pracy ciągnik przestał reagować na ruchy  dźwignią rewersu i stoi w miejscu. Co może być przyczyną ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

ale dźwignia pracuje?? czy chodzi luźno?? a może nie można niczego wrzucić?? 

który rocznik ciągnika?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek2607    0

 

Witam . Szukam pomocy w sprawie usterki w ciągniku CASE JX90U. Przy przełączaniu kierunku jazdy rewersem, zdarza się, że wszystko się rozłącza, a na pulpicie miga czerwona kontrolka ( książka i koło zębate). Wtedy nie ma żadnego biegu. Po zgaszeniu silnika i ponownym uruchomieniu wszystko wraca do normy. Przy zmianie biegów takie coś się nie zdarza. Jaka może być tego przyczyna. Proszę o jakąś podpowiedź.

Druga sprawa to skaczący wskażnik temperatury. Wskazówka skacze. Czasami wskazuje dobrze, a za chwilę obraca się o 180 stopni ,czasem mniej czasem więcej. Co powoduje takie wachania wskażnika. Proszę o podpowiedź.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek2607    0

a nie coś z elektryką?? jakieś cewki?? nie jestem pewny bo lampka miga bardzo szybko i kod błędu jaki wyskakuje to 18 a drugi 58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troll2330    1

W takim razie proponuję pojechać na serwis lepiej samemu nie "dłubać" w ciągniku a tym bardziej jeśli nie wiesz w czym konkretnie tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamzie1    0

Witam, potrzebuję pomocy odnośnie Case Jx 70 rok 2011  bardzo ciężko chodzi pedał sprzęgła chodzi o wciśnięcie pozatym nie ma żadnych problemów z biegami lub ruszaniem z miejsca. Ktoś może spotkał się z czymś takim? da się to jakoś nasmarować? w czym może tkwić problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj