johny

Case seria JX

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ChiquitaB    754

koszt naprawy 1 tys zl bo nie bylo takiej tragedi ale mowili ze do 2 maks u nich. ok 105km bo robil to kolo z serwisu a przy jednym po identycznym zabiegu mierzyli moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

Ja lałem olej oryginał a filtr SF za 130zł

Dzisiaj orałem to powiem wam że po tych zabiegach z pompą i jej pokręceniem w miejscach gdzie wcześniej trzeba było na biegach 2/3 orać teraz idzie 3/1 przy 1500-1700 obr i bez problemu i dodatkowo spadło spalanie. W przyszłym roku na wiosnę facet nam do 115KM ma podkręcić jak w nowych farmalach bo mają wszystko to samo i bez problemu można tak zrobić ale będzie trzeba go sprawdzić a hamowni aby nie przesadzić. Powiem wam że aż takiego efektu się nie spodziewałem :)

Edytowano przez ChiquitaB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodek74    0

Jak niepodkręcony to z 4 będzie miał co robić.Wiem co mówię bo mam jx60 i beczkowóz 4tys.Teraz podkręcony i ciąga swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dami21    0

witam chciałbym sie dowiedzieć czy da sie zwiekszyć udzwig podnośnika w case jx 90

.i ile kosztuje takie podkręcenie mocy ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

musisz mieć zegar, i styłu przy rozdzielaczu tam jest taka plomba musisz jo zdjąć i tam jest śrubka i trzeba ją podkręcić :) ewentualnie trzeba się zwrócić do delera case :D ale to już tanie nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

musisz skądś sobie załatwić :) bo to jest zegar do mieżenia ciśnienia który podłanczasz do szybko złoncza i widzi wtedy jakie masz ciśnienie i ile możesz tam podkręcić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

maxymalnie tam jest chyba 210-220 ale nwm bo mi to serwis robił... a skąd brałeś ciągnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiuzuzia    13

max daj 180 a 200 umnie tze srwis podkrecal. nie kupil bym drugi raz tego modelu wolal bym doplacic i wziasc pulke wyzej na drugi raz bede madrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek987    0

może być jak koledzy wcześniej pisali ale u mnie był przypadek że śruby od kabiny nie były dokręcone po dokręceniu stukanie ustało

U mnie było to samo dokręciłem śrubę od mocowania kabiny i przestało stukać ,a już myślałem że coś napieprza w zwolnicy

Wie ktoś jak wymontować pedały sprzęgła i hamulca nożnego w CASE Jx 60,pedały zawieszane od góry nie w podłodze

Edytowano przez Marek987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A po co  będziesz zdejmował ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek987    0

A powiem ci że już  mnie  wkur te pedały nogi mam pobijane trzeba to przerobić mam juz nawet pomysł jak to zrobić ,struce je i wyprofiluję inaczej no i nie będdą tak wysoko zawieszone,po ucięciu i ustawieniu chciał bym je opspawać do tego zabiegu wolał bym je wyciągnąć z traktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiesz że 100% pewny nie jestem, ale to jest kwestia naciągnięcia linki czy coś w tym stylu. Najlepiej to było by zdjąć to obudowę i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek987    0

No właśnie tą plastikową obudowe ,nie ma szans jej ściągnąć bo nie widać tam żadnej śruby którą mógłbym odkęcić.Przegieli z tymi pedałami wczesniejsze modele miały w podłodze gdy zamawiałem to takiego mi pokazali był  z silnikiem perkinsa.a pózniej się okazało ze dostałem z silnikiem IVEKO i z ulepszonymi hamulcami które po gwarancji nie działaja jak trzeba,no i te pedały niemalze pod siedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

w życiu nie widziałem tedeka czy jxa z silnikiem perkinsa, to był iveco tyle że trzy cylindrowy 

na twoim miejscu cieszył bym się że ty masz już wersję nowszą z 4 cylindrowym silnikiem 

Edytowano przez malkolm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek987    0

Faktycznie te 3cyl to IVECO.W czym jest lepszy ten 4ro cylindrowy,bo pali więcej od tego z 3ma.A muła ma takiego że jak go nie podkręcisz na pompie to nawet na pusto słabo jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

a to ciągnik może palić jeszcze mniej?? u mnie przy kopaniu anną mieści się w 3 litrach na godzinę 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

ogolnie panowie jak oceniacie marke case..warto by było kupowac cos ok 95 km..  niech sie wypowiedza ci co maja case juz lat kilka

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj