johny

Case seria JX

Polecane posty

walkol    34

Do ciągnika NH TD pług obrotowy 4-skibowy normalnie smiech mnie zbiera :lol: ,albo urwiesz zwolnice bo tam doczepiony jest tuz albo bedzie lekko przód jechał po ostatnio przeoranej skibie a nie w bruździe ,szpan nie wszystko ,maszyne trzeba dobrac odpowiednia do mocy i masy ciągnika :)


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

na metce 1100 kg, ale to bez kółka i przedpłużków, więc myślę że około 1300 może ciut więcej, podnosi je ale tak na 30 cm i wyżej nie może, ostatnio kupiłem greguara Bessona, ważone były na wadze i jest coś ponad 1100 kg, z tyłu uwiesiłem jeszcze sąsiada z mamą czyli około 160 kg i podniósł, ale nie mógł już do końca, przy obracaniu pod koniec też czuć że ciężko mu idzie

jednak sprawdz cisnienie jak masz zamałe to podkrenc ja mam jx 82k do tego zestaw agromasz 3m waga 620kg i siewnik poznaniaka na talerzach waga 700kg +300kg zboza razem 1520 i to mi podnosi przy nawrotach składam ale miałem problem z pod ale na serwisie okazało sie ze za małe cisnienie moze ucibie tez taki przypadek byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

Do ciągnika NH TD pług obrotowy 4-skibowy normalnie smiech mnie zbiera :lol: ,albo urwiesz zwolnice bo tam doczepiony jest tuz albo bedzie lekko przód jechał po ostatnio przeoranej skibie a nie w bruździe ,szpan nie wszystko ,maszyne trzeba dobrac odpowiednia do mocy i masy ciągnika :)

nie chcę Cię obrażać ale g..... wiesz na jakich ziemiach gospodarzę i nawet w jakim rejonie kraju. do niedawna ciągałem pług 5x40 unia ibis bez większych problemów. o zwodzeniu niema mowy, mam ładowacz. co do ciśnienia mogli to spierdzielić serwisanci przy montażu ładowacza, jak się nie mylę na rozdzielaczu ładowacza jest dodatkowy zawór regulujący ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

No jak robisz podorywki to ok czy tam orki na 6 klasie ,to ja sobie jeszcze 2 przykręce skiby


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cesusek    0

ja musialem wymienic łapke na sprzegle bo byla wada fabryczna i sworzen trzymajacy łapke wyskoczyl i odczepila sie ta lapka mial wtedy 600 mtg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

znajomy wybierał się na wymianę sprzęgła, miał wtedy 3600 motogodzin, ponad połowę pewnie przepracował z ładowaczem, tyle że w NH td95d,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Sprzegła w TD czy JX suche ponoć gorsze jak w 60-tce a 10 razy droższe


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Nie mam pojęcia jakie mam do póki się nie popsuło mnie to nie interesowało a jak rozpoznać jakie jest jakie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CASd    65

panowie przepraszam co niektórzy porownujo case jx czy td do starych 60 troche wstyd miałem 60 ale lepiej zapomniec tamte czasy a tak na marginese stare ursusy jak by pracowały tak jak obecnie jx czy td itp stymi maszynami to nie wiem czy 500godz by wytrzymały

Edytowano przez CASd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENDURAK91    22

coś w tym jest, mój dziadek ma c-328 i pracuje nim już 47 lat ale ten ciągnik obrabia 5ha i ciąga maszyny o max. wadze 550kg :D

 

a jak by obrabiał 10 czy 15ha i pracował by z wiekszymi maszynami (jak by dał rade oczywiście) to ile by wytrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Ten jest z 2008 silnik 3 gary turbo Tier II a drugi tez 2008 ale cztery gary i Tier III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

No to maja suche i to główna wada serii TD i case JX, mokre zaczęły wychodzić w 2012


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HORTUS    32

Endurak do JX60 wszystkie filry, łacznie z filtrem paliwa kupisz w http://www.sf-filter.pl/. Napisz, podaj numery filtrów oryginalnych i prześlą ci ofertę cenową. Przesyłka kosztuje kilkanaście zł a roznica, między sklepem u mnie a nimi wynosi 50 %. (Te same filtry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvtomek70    0

Witam,cz wie ktoś jak zdjąć/odkręcić tą dużą osłonę pod kierownicą.Nie widzę żadnych śrub które mogłyby ją trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

ostatnio zauważyłem, że ciężko przełącza się u mnie rewers w JX 70 szczególnie ciężko ciężko przełączyć w tył, wie ktoś jak to się reguluje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

u nas facet z serwisu to robił ale teść przy tym był gdzieś jakaś śrubka od regulacji jest. zapytam jak będę widział go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

u mnie dość ciężko wchodzi pierwszy bieg i rewers w przód, jak na razie zgłoszone do serwisu, ale ciekawi mnie co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6666    4

Witam. Jak nie chce ci wchodzić bieg zakresu lub normalny czy rewers a serwis do ciebie nie przejezdza a ty musisz w pole to jeśli właczasz bieg wystarczy lekko puścić sprzęgło wtedy bieg wejdzie ci w te tryby i jest dobrze.. z wiekiem biegi sie wyrobią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekkk    8

Witam.Czy u kogos występuje takie grzechotanie pod kabiną w chwili gdy ciągnik ma cięzko,czy to w polu czy na drodze, w mojm wlasnie coś takiego sie dzieje.Po rozmowie z jednym mechanikiem mam podejrzenie ze to moze byc przystawka rewersu,ale chcialbym poznac jeszcze opinie innych uzytkownikow jx,td.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj