1975franki

Jaki rozrzutnik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
locke    293

Może ursus N-265A Ładowność 10t sz nie szerokie koła to nie bedzie sie bujał na górach w poluMój odnośnik


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1975franki    0

a nie wiesz jle kosztuje

 

ktory lepszy warfama N262 czy met-fach 8t

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Oj ceny to ci nie powiem... ale tam zadzwon do nich to tam ci powiedzą.Bo mój znajomy zamówil go teraz niedawno to ceny nie znam ale mmówil ze chyba transport gratis i chce teraz brać prase to bedzie mial zniżke


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

blache to masz blache a deski to ci po jakimś czasie i tak zgniją.No i w ursusie to masz wieksze pole rozrzutu,szersze koła,i ogólnie widać że jest lepiej wykonany


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1975franki    0

podobno deski dluzej wytszymaja od blachy,bo sa odpowiednio impregrowane i do tego obornik jeszcze ich konserwoje,ale ktory jest bardziej bezawaryjny.I jeszcze jedno co myslisz o met-fachu

Edytowano przez 1975franki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

To będzie twój wybór jaki weżmiesz ;) a co do metal-fachu to nie wiem nie spotkałem sie bliżej z tymi rozrzutnikami <_< :mellow: pytałem się znajomego to mowił ze może być ale z warfamy(ursusa) sa lepsze.On ma taki PGR swój i ma warfame(ursusa)i metal facha to mówił że jak naładował i postał całą noc to sie troche wygioł i musiał prostować bo tarło i nie szło włączyć go a warfamą(ursusem)to jak przyczepy mu zabrakło to kamienie z pola zwozi nieraz.

Edytowano przez locke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.camarapolonia.pl/oferta/wozy_transportowe.php

 

zobacz tą ofertę, wykonanie jest super, ja do Swojego T5060 zamówiłem 12 tonowy ze skrętną osią tylną, na kołach 560/70R22,5 pionowy adapter 2 walcowy z stołem do wapna no i oczywiście zasuwa za bagatela 83 tyś zł. netto

mają na placu 8 ton na jedne osi bodajże za 53 netto do oddania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam płaski teren, myślę że da radę 8 tonowy ciągałem TD60D, fakt nie miał lekko ale przecież po to jest nowy ciągnik żeby go w pełni wykorzystać, skrzynia 12 tonowego ma 13 m3 troszkę tego wejdzie... :)

i jeszcze przyczepę 12 ton skorupową zamówiłem u nich za 59 netto, na 560/70R22,5 resorowany dyszel jak i zawieszenie, klapa oczywiście hyd. hamulce 2 obwody, boczne obrysówki itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6900

Za 60tys. to będziesz miał 2 Igamety ;)

U nas sporo ich jeździ (a to dlatego że niedaleko je produkują) i na razie nie słychać o awariach.

Ja o swoim na razie nie mam nic do powiedzenia bo ma za mały staż pracy ale do przyczepki jednoosiowej nie mam zastrzeżeń ;) Na pewno to nie są rozrzutniki na poziomie UG ale za te pieniądze to dobry sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

mam płaski teren, myślę że da radę 8 tonowy ciągałem TD60D, fakt nie miał lekko ale przecież po to jest nowy ciągnik żeby go w pełni wykorzystać, skrzynia 12 tonowego ma 13 m3 troszkę tego wejdzie... :)

i jeszcze przyczepę 12 ton skorupową zamówiłem u nich za 59 netto, na 560/70R22,5 resorowany dyszel jak i zawieszenie, klapa oczywiście hyd. hamulce 2 obwody, boczne obrysówki itp...

To się ładnie wyposażyłeś... A nie lepiej byłoby zamówić np jednego fliegla z przesuwną ścianą, z adapterem do obornika i klapą do objętościowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1975franki    0

podobaja mi sie rorzutniki z pronaru,ale za 8t ful wypas zaspiewali mi 103tys brutto,wiec odpada.Dlatego pod uwage biore warfama262,metal-fach,apollo lub joskin wszystkie 8t.I czy lepsze sa na jednej osi czy tandem.I ktore sa najlepsze do kukurydzy.Za wszystkie wypowiedzi dzieki

Edytowano przez 1975franki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@karolu może i taniej by wyszło wziąć fliegla ale chodziło mi o to, że tak mam 2 wózki do wożenia QQ a w sezonie zwożę ok 60ha QQ u siebie i u znajomych, więc lepiej mieć 2 sprzęty niż jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj