Skocz do zawartości
Michal14514

renault 145.14 pytania

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

andrejus    157

Taaaak spiłować najlepiej pilniczkiem do paznokci i w środku śrubki przewiercić otwór wiertarką ręczną :lol:

izydor6280    484

kolego nie chodzi p to aby to wygladalo dokladnie tak samo ale zeby byl przeplyw plynu

nie trzeba nic wiercic wytarczy z zewnatrz opilowac gwint, nie wiem jak doladniej wytlumaczyc

jutro wstawie zdjecia takiej sruby, jesli kogos interesuje, gdzies powinienem miec pare sztuk

Michal14514    0

witam. dobrałem taką śrubę prawie identyczna,dluższa o 3mm. to podłożylem podkładke miedzianą.zakręciłem i jest dalej problem ,nie podnosi jak powinien bardzo ciężko lub wcale. tak samo z opuszczaniem .zauwarzylem ze jak popuszcze tą śrubke tak żeby był wyciek na zewnacz to wtedy podnośnik idzie do gory,po dokręceniu jej nieda się go opuścić.?????

Michal14514    0

a teras jak zapale ciągnik to podnośnik jedzie do gury i niema mowy żeby opadł sam . jak działają te elektrozawory od podnośnika?

Michal14514    0

pomalu do celu. i jest tak jak było na samym począdku przed zerwaniem tej dyszy.to znaczy podnośnik działa poprawnie gdy z pod tej dyszy jest maly wyciek oleju, po dokrenceniu jej podnośnik wogule nie reaguje. a wy jak myślicie co tam mogło sie przytkać???

rami    6

a są tam jakieś otworki jak są to może po dokręceniu nie pasuje wyjście dlatego ci podnośnik nie reaguje

Michal14514    0

też tak myślałem i jak tą dysze zakręcalem to podkładałem różnej grubości podkładki miedziane i nie pomagało wogule.

a jakie zadanie zpełnia ta rurka miedziana? podejrzewam że to jest przelew który pod cisnieniem załancza opadanie podnośnika ?

Rabe    3

panowie czy moglibyście podać typ pompy wtryskowej jaka siedzi w 145.54 i typ wtryskiwacza (rok 1994)

Edytowano przez Rabe

Ja swoja zalałem Turdusem i jakos chodzi. Czy sądzisz że w latach gdy wychodziły te silniki z fabryki były takie oleje jak teraz te z górnej półki?

Turdus to najgorszy z olei nie radzę lać nawet do c-360, a renault mam zalaną Castrolem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mieszko12k
      Witam. Ile jest filtrów paliwa w Renault 103 14 ? Gdzie się znajdują? Jak wyglądają? Może ktoś wie, jakie ceny, jakie zamienniki czy cuś  : D
    • Przez lukas96
      Witam. Mam problem z renault 103.54 z skrzynią 24/8 a mianowicie podczas zmiany półbiegów następuje szarpnięcie. Znajomy mechanik powymieniał wszystkie filtry,olej i wyregulował na skrzyni ale problem nie ustąpił. Spowodowane jest to prawdopodobnie złą kalibracją skrzyni( to co się kalibruje przez komputer). Czy znacie kogoś kto to robi w okolicach Łańcuta. 
    • Przez pawelozim
      Witam wszystkich zakupiłem Reno 75-14 z 87r. i potrzebuje kilku porad a mianowicie; Jaki olej do silnika, skrzyni biegów no i przede wszystkim ile, jakie filtry, ile płynu do chłodnicy i jaki, co smarować i kiedy, dalej do czego służy pedał pomiędzy pedałami sprzęgła a hamulca czy to blokada czy co bo nigdzie jej nie widzę, i co to jest za linka z tyłu po prawej stronie na dole za wajchami od podnośnika i do czego służy, a i jeszcze jedno na desce rozdzielczej jest przełącznik tak jakby baków paliwa ale jest jeden bak po co to i koło niego po prawej pod przykrywką coś co można przekręcić śrubokrętem co to jest, a iczy są tam jakieś świece żarowe czy płomieniowa.
      Na razie tyle co bym chciał wiedzieć jak mi się coś przypomni to znowu zapytam.
      A może ktoś wie gdzie kupić katalog lub instrukcje albo skąd pobrać z internetu.
      Z góry dziękuje i pozdrawiam Paweł.
    • Przez ROTODISEL
      Witam wszystkich,potrzebuje pomocy odnośnie silnika MWM D227-4 Potrzebuje  informacji z jakim momentem dokręcać śruby głowic i korbowodów.Śilnik na etapie demontażu głowic czyszczenia i docierania zaworów pastą (gniazda w głowicach i zawory wydechowe w idealnym stanie problem z wydechowymi wżery ale pasta daje) Po zrobieniu porządku z głowicami zabiorę się za zdjęcie misy olejowej i odkręcanie korbowodów w celu wymiany pierścieni(okropne przedmuchy na odmie i po odkręceniu korka wlewu oleju)
    • Przez janosik32
      Panowie Zmieniał ktoś w/w synchronizator? Który to jego numer; bo na tym wałku kilka ich jest? Zmienia się jeden (ten mosiężny) czy razem z tym drugim, takim bezzębnym, w parze?

Jak mniemam jest to numer 7.
      7700038182 ?