Krzysiek19

New Holland TD jaki?

Polecane posty

Krzysiek19    2

Witam! Zbliża się wiosna i mieliśmy zamiar(a można powiedzieć że mamy) kupić tura 3b do mf 255. Ojciec nie jest przekonany do końca go kupić na ciągnik bez napędu. Jest u nas w okolicy zetor Proxima na sprzedaż, ale gość życzy sobie zbyt wiele...

Więc dzisiaj miałem czas i przeglądałem allegro i znalazłem Nh. Wpadł mi w oko ten:

http://otomoto.pl/new-holland-td-70-z-turem-A115779.html tylko cena wydaje mi się niska za tak mały przebieg i rocznik, właśnie to mnie dziwi czy to jest normalna cena za ten typ ciągnika? Kolejny http://otomoto.pl/new-holland-td-80-d-z-tur-A116473.html i nie wiem który lepszy jest...

Edytowano przez Krzysiek19

Ursus c-330 i MF 255
następca c 330 Renault Cergos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzynia662    3

to jest i tak dużo na te ciagniki to sa zwykłe ciagniki jak nowy ok 95-100 tyś ja tam bym dołozył 20 tys i bym miał nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Najpierw napiszcie gdzie takiego można kupić za 100 tyś?? Chyba w CHINACH i chyba nawet taniej.

Napiszcie prawdę że 100 ale netto i chyba bez sprężarki. A w ogłoszeniu jest napisane że jeden 80 netto a drugi 86 brutto. Nie mała różnica co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja ogólnie mam TD60D i od 2006 roku ma zaledwie 1300 mtg zależy co te ciągniki robiły ale przebieg do roku w takich małych ciągnikach jest dość wiarygodny

 

to jest i tak dużo na te ciagniki to sa zwykłe ciagniki jak nowy ok 95-100 tyś ja tam bym dołozył 20 tys i bym miał nowy

 

Za samego tura musisz dać gdzieś około 20 tyś najtańszy NH td5020 jak się nie mylę 120 tyś netto

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak pojedziesz go obejrzeć spójrz na pedały czy są wyszlifowane czy nie i wtedy będziesz wiedział ile ma zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Nowy NH TD5010 idzie wyrwać za nieco ponad 100tys brutto(wiele zależy od wyposażenia), ale na ładowacz z osprzętem trzeba liczyć mniej więcej te 22-25tys... @guzik nie wiem skąd tą cenę wytrzasnąłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nowy NH TD5010 idzie wyrwać za nieco ponad 100tys brutto(wiele zależy od wyposażenia), ale na ładowacz z osprzętem trzeba liczyć mniej więcej te 22-25tys... @guzik nie wiem skąd tą cenę wytrzasnąłeś :D

 

Dobra ale co on będzie miał ??

 

Nowy NH TD5010 idzie wyrwać za nieco ponad 100tys brutto(wiele zależy od wyposażenia), ale na ładowacz z osprzętem trzeba liczyć mniej więcej te 22-25tys... @guzik nie wiem skąd tą cenę wytrzasnąłeś :D

 

TD 5020 idzie wyrwać za 110 tyś netto ale on jest goły

Jak bym brał ciągnik do tura to bym dołożył mu trochę koła przód 24 tył 34 rewers elektrohydrauliczny skrzynie 12x12

To wtedy wyjdzie moja cena.

PS. W poprzednim poście miało być TD5020.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Co Ty bredzisz?! :D Ja miałem ofertę na NH TD 5030 z klimą, pneumatyką, najszerszymi kołami itp i był dokładnie 122 brutto(ważna do końca roku) ;p Jak brałem tą ofertę to ten rewers hydrauliczny był wciąż zagadką. To co Ty mówisz to nawet katalogowo za golasa TD5020 nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzynia662    3

za zwykłego td5010 w standardzie trzeba dać góra 100tyś brutto ale teraz jak ciągniki podrożały to pewnie i te 110 guzik 20 tyś za tura uśmiałem się za tura to max 13 tyś a osprzęt to sam se kupisz bo to tez kosztuje a te w ty aukcjach new hollandy tez bez osprzętu do tura dostaniesz łyche wartą 700 zł :lol:

Edytowano przez skrzynia662

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W czerwcu za TD 5040 wytargowałem 106 netto. Z klimą i sprężarką. Czyli brutto 130. Może jeszcze bym zszedł z 2-3 no może 5 tyś. Wiec za 5010 za 100 brutto to raczej nie zbyt realne.

Ale to nie jest temat o cenach NH tylko jaki ciągnik do tura.

Twój ojciec ma rację Ciągnik z turem bez napędu to trochę pomyłka. Chyba że tylko do lekkich prac.

Ja w tym tygodniu moim T 5060 przewoziłem RSM w zbiorniku 1000 litrów bez przeciw wagi i postawiłem zbiornik i zaczepiłem przeciw wagę bo zaczynało tył podnosić, a bez napędu to licho ruszał. Zbiornik ważył ok 1400 kg. Tak samo miałem jak nawóz woziłem, jeszcze MTZ 82, to 2 big begi i ciągnik ruszać bez napędu nie chciał.

Renault przyzwoicie wygląda i NH też ładne. Musisz pojechać pooglądać i się zastanowić który ci bardzie pod rękę podejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

za zwykłego td5010 w standardzie trzeba dać góra 100tyś brutto ale teraz jak ciągniki podrożały to pewnie i te 110 guzik 20 tyś za tura uśmiałem się za tura to max 13 tyś a osprzęt to sam se kupisz bo to tez kosztuje a te w ty aukcjach new hollandy tez bez osprzętu do tura dostaniesz łyche wartą 700 zł :lol:

 

 

Kwestia o jakiej firmie rozmawiamy ładowaczy czołowych

I ceny NH idą w górę ceny z czerwca nie są już aktualne a od nowego roku NH idzie do góry

PS. Ja nie powiedziałem że ta cena jest twarda tylko cena wywoławcza i w tej cenie wliczyłem tura dlatego są takie rozbieżności

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za TD 5030 z turem pol mot i osprzętem dałem 120 netto td-k był z poprzedniego roku dlatego taka dobra cena i nie mogłem dobrać wyposażenia ale sprężarkę i pneumatykę dwu i jedno obwodową miałem w wyposażeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

kolego ten tur za 13 tys to śmiech jednemu pochodzi długo a drugiemu się wygnie albo pęknie z tym że ten pierwszy będzie mało robił. Jak chcesz porządnego tura który długo wytrzyma to musisz 25 wyłożyć i będziesz mega zadowolony nie ma co sobie d*py zawracać turem robionym w stodole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur96    11

gadacie smuty ze za 100tyś brutto kupi.gówno prawda ciekawo gdzie ty teraz kupisz taki model jak już sporo czasu dilerzy nie biorą zamówień na te modele,i cena po nowym roku sporo idzie do góry.te modele TD za bardzo się nie nadają do tura sprzęgło ci szybko wysiądzie.mam ten model to wiem,ale za to w spalaniu żaden niżej od niego nie zejdzie.

@Krzysiek19 ten new holland TN75D.to jest już inna bajka rewers elektrohydrauliczny ładowacz lepszej marki.lepszy był by ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

ten co teraz podałeś to jest jak dzisiejsza wersja T, tylko zauważ że cena jest podana netto. No chyba że bez faktury facet by ci sprzedał po tej cenie. Ciekawe ile ma nalatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek19    2

Miałem dzwonić ale nie zdążyłem dzisiaj... Teraz to mam mętlik w głowie pomiędzy http://otomoto.pl/renault-ceres-340-A88817.html a http://allegro.pl/new-holland-tn75d-john-deere-i2009100552.html .Do faceta od reno dzwoniłem i jest w stanie zapewnić transport i przetłumaczyć papiery. Ojcu się nie podoba w nh że nie był garażowany ( sądząc po zdjęciach) Na korzyść reno jest większa moc (spokojnie by sobie poradził w prasie, agregacie uprawowo-siewnym).


Ursus c-330 i MF 255
następca c 330 Renault Cergos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Renault po prostu było wyczyszczone i wypastowane. Nawet nie wiem czy nie był malowany, że tak ładnie się błyszczy. A w Nh pewnie tylko umyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj