Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
hubertuss    4652

Tur jd do 5 r to koszt około 40 tys za rame plus osprzęt. Może w końcu jednak zajedź do dealera ani ejakies dziwne pytania zadajesz np o skrzynię 50 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Kolego JD 5100M KOSZTUJE 185 TYŚ A 5100R 30 TYŚ będzie droższy od M.Ceny podałem brutto a i jeszcze do M-ki można dobrać biegi pod obciążeniem to koszt 6500 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Boi sie tam zajechac chyba, mysli pewnie ze nie bedzie gadał i obawiam sie ze jego podejzenia moga byc uzasadnione :unsure:

 

 

 

 

 

 

<------ 1500 :D

Edytowano przez Wacek21

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

jutro dzownie do dilera. co radzicie by wynegocjowac cene i czy sa te upusty jeszcze na euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

przez telefon to możesz sobie negocjować kupno kaleson na allegro. W cztery oczy albo nawet lepiej mieć przewage liczebną i jakieś argumenty w rękawie no i sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

jeszcze nie biore teraz musze miec ofertę do agencji. ale warto wiedzieć co i jak mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

dzis byłem u dilera i 5100R wstepnie za 185tys netto. tylko tak mysle czy da rade sobie z przyczepa 11t czy nie bedzie zbyt lekki. fakt mozna dołozyc obciazniki. a inny model nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herman89    6

jeszcze nie biore teraz musze miec ofertę do agencji. ale warto wiedzieć co i jak mówić

Jeżeli bierzesz ofertę do agencji to bierz na ciągnik z pełnym wyposażeniem, bo jeżeli ci przyznają dotacje a cena ciągnika wzrośnie, to resztę będziesz musiał dopłacić z własnej kieszeni. Jak się zdecydujesz później na tańszy to po prostu dostaniesz mniejszy zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

dzis byłem u dilera i 5100R wstepnie za 185tys netto. tylko tak mysle czy da rade sobie z przyczepa 11t czy nie bedzie zbyt lekki. fakt mozna dołozyc obciazniki. a inny model nie wchodzi w gre.

11 ton czego ładunku czy masy całkowitej? ale tak czy inaczej nie powinien mieć problemu mc'cormicem C100max ciągam często platformę do bel zdarza się że na platformie jest 13 ton ładunku i z łąki daje rade wyjechać a zdarzają się naprawdę różne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

przyczepa jest do zrywki drzewa z hds. masa przyczepy niecałe 3 tony załądunku 11. nie bede przesadzał to tak 10ton. czyli tak 13 ton bedzie do ciagniecia. na odcinku 2km. poradzi sobie taki mały jd. nie mma zmiany innego. no chyba ze sie dogadam na 6230 ale nie wiadomo jaka cena bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

nie no cena katalogowa. teraz nie wiem czy to nie bedzie z turem bo brat miał wziasc oferte 5100R z turm i oddał do agencjii oferte i nie wiem teraz. ale jak juz to 185tys mi podał katalogowa. a zas ponegocjuje co do ceny i wyposażenia. ale tak mysle czy nie bedzie za lekki do przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumaa87    84

Kolego Ty się nie pytaj tu na forum, bo każdy diler da inną cenę. Ja na ten przykład za swojego 5100R dałem 200 netto w full opcji + przedni TUZ i przystawka do ładowacza już zamontowana. Co do wyboru ciagnika to miałęm ten sam problem co Ty bo zastanawialem sie nad NH ale cieszę sie bardzo że wybrałem jelonka. I jeszcze jedno...nie bierz wersji M. Co z tego że tańsza, co z tego że tez JD ale ma inne wyposażenie i jest to jak to ludzie nazwyają "chińszczyzna":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mbpiotr    0

Widzę gumaa87 ,że jesteś typem człowieka "co ludzie powiedzą to święte" ,wypadałoby mieć choć troszkę wyrobione własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

siedzenie podgrzewane tuz wom pełzaki i cała litania dodatków to jest full opcja ale kolega raczej tylko tak powiedział, znając zycie to bardziej ma standard jak full opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

Jak myślicie mam ofertę na 5080R za 170 netto ma wszystko co w standardzie maja R

plus opcje:

-szklany dach

-reduktor

-siedzenie to najlepsze (chyba delux się pisze)

-zaczep automatyczny

jak myślicie ile jeszcze można utargować zastanawiam się jeszcze nad dodatkami:

-skrętne błotniki 436 euro

-podgrzewanie paliwa 74 e

-3 pary wyjść hydrauliki 316 e

-lusterka teleskopowe 115 e

Euro liczone po 3,7

a myślicie ze te dodatki do tej ceny 170tys by doszły można tyle utargować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

droga chca. mi oferuja 5100R komfort za 175 z tym co ty masz. i odbciazniki sterowanie na błotnikach.

Edytowano przez gajor24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

sterowanie na błotnikach jest w standardzie a skąd masz taką ofertę i jakie masz opcje jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

z jelonka poznan. co mam koła przod 380 tył 480 siedzenie lepsze pasażera z pasami. obciazniki 14 po 50kg. nie wiem co jest opcja a co standard. ale duzo tego. wersja komfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
menos    7

a to jest jakiś deler czy główna centrala a czy JD można kupić u innego delera czy jest jakaś rejonizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumaa87    84

Widzę gumaa87 ,że jesteś typem człowieka "co ludzie powiedzą to święte" ,wypadałoby mieć choć troszkę wyrobione własne zdanie.

 

Swoje zdanie mam bo ponad poł roku szukałem ciagnika dla siebie i wiem że eMki bym w życiu nie wzią. Nie będe pisał dlaczego bo zaraz sie znów przypier...dolisz ze słucham co ludzie gadają. A kogo mam słuchac, chyba nikt sie nie urodził z pełna wiedzą o JD M. Wiec słucham tych co juz mieli doczynienia i z eMkami i z eRkami i na podstawie ich doświadczeń i własnych preferencji oraz tego przy czym ten ciagnik ma pracowac wybrałem eRkę. a co do tej full opcji to widze że co po niektórym szkoda że ktos moze miec pełną opcję:) no okej może tylko świateł ksenonowych nie mam. a o podgrzewanym siedzeniu nie pisz głupot, bo w R nie ma wogole tego w ofercie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj