Skocz do zawartości

Polecane posty

ariss    2

dzwonisz do delera podajesz numer seryjny i Ci powiedza jaki masz bak. Mozna zamontować podgrzewacz paliwa z prądu ciągnika lub(i) grzałkę płynu na 230V

Markok    0

Witam ponownie przed żniwami, w 5100r nie działa hamulec jednoobwodowy, dwuobwodowy działa, ktoś się z takim czymś spotkał, co może być przyczyną ? Po zeszłych żniwach jeszcze działał, potem był nie używany. Kompresor normalnie nabija ciśnienie do zielonego pola na obrotomierzu. Najbliższy ciężarowy serwis pneumatyki jest kawał drogi stąd więc jazda traktorem tam odpada. Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam.

Edyta. Fałszywy alarm, wsio działa, nie wiem czym to mogło być spowodowane, będzie trzeba się temu przyjrzeć w czasie żniw z zapiętym tandemem przyczep.

Druga Edyta. W żniwa wszystko było także okej, coś musiało się nam nie w traktorze tylko głowach popierniczyć :P

Edytowano przez Markok

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pierniczek
      Witam,

Chciałbym kupić ciągnik o mocy 80 KM, max 90KM. Niestety kwota jaką w chwili obecnej dysponuję to 40 - 50 tys. Za te pieniążki można znaleźć ciągnik o tej mocy, ale nie można też wybierać za bardzo.

W związku z tym proszę was o pomoc w podjęciu decyzji jakiej maszyny szukać? Można za taką kwotę kupić MTZę, albo jakiś zagraniczny ciągnik np. MF - choć będzie dużo starszy.

Zakupiony ciągnik będzie pracował głownie przy gnieceniu pryzmy z kukurydzy, transporcie, być może przy sianokiszonce po założeniu ładowacza czołowego.

Pozdrawiam
    • Przez kat
      Witam!!! Po nowym roku mamy zamiar zmienić główny ciągnik w gospodarstwie (orka, agregat, talerzówka, transport). I tu moje pierwsze pytanie czy opłaca się kupować ciągnik kilku letni taki jak DF Agrotron 120, czy lepej kupić nowy (zetor, same)???
      Jeśli ktoś z was polecał by inną markę to takrze proszę o opinie

Pozdro dla całego AF ;D
    • Przez banan575
      Jaki ciagnik na 5 ha
    • Przez Luke16
      Da rade zarejestrować ciągnik teraz który był wyrejestrowany w 1989 roku??? Mam dowód rejestracyjny....
    • Przez LukaszRol
      Witam zastanawiam sie jaki bybył najlepszy beczkowóz do gospodarstwa 15 ha chodzi mi szczegulnie o pojemność a pracował by w C-360