Polecane posty

Andrzej82    0
Napisano (edytowany)

Jesli ta z turem to tak. Fajnie wygląda :)

Opony tez masz szersze niz standard- duza była dopłata?

Napisz prosze ile konkretnie Cię wyniósł, jakie wyposażenie i za co dopłacałeś

Będę wdzięczny

Nie cytuj poprzedniego posta!

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

nie opony mam standard przod 380 tył 480. do tego jak widac ładowacz paleciak i szufla i 14 obciążników na przod to 208 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

wątpię stary. ja za swojego dałęm 175nettoi nie chciał diler mi opuścić niżej . chyba ze gdzies maja na placu co im przeszkadza to ci opchna tanio ale jak byłęm w NH ogladałęm jednego i po miesiacu znow go ogladałęm to laska juz podniosła cene o 10tys. . łądowacz koszt 30tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

wiesz ja kupowałęm swego pod Sulęcinem diler zawadzka. ale nie wiem jak teraz u nich stoja te maszyny. mogły podskoczyć. a widziałęs foto mojej Rki

 

jak już to zawadzka jest pod sulechowem a nie sulęcinem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej82    0

dziekuję

Będę próbował. 175tys to jest tez całkiem dobra cena. Może mi się poszczęści?

Tak jak mówiłem- te ceny sa z "sufitu"

Dealerzy maja piekne salony, biura, skórzane mebl luksusowe samochody służbowe a to wszystko kosztem rolnika do którego podchodzą bezlitosnie

To co agencja dopłaca to w 100% idzie do pośrednika

Szkoda że rolnicy nie sa zgrani bo to my powinnismy dyktować reguły gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

mi chodzi o dilera jd zawadzka w woj. lubuskim:)

no to sulechów a nie sulęcin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1
Napisano (edytowany)

a czy w 5R wyłacza sie pompę hydrauliczna?? mam ładowacz czołowy i wszystko gra ale jak przy transporcie to chyba słychac jak jeczy pompa. czy to normalne.

Edytowano przez gajor24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

nie jak np szybko jade. smigam np zakrec D4 i smigam juz na obrotach 2k do tak słysze jakby pompa z prawej strony przy tych złączach od ładowacza co sa przy nim. bo mam na osobnych z tyłu podłaczony na stałe. ale przy szybkiej jezdzie to słychac cos jakby pompa taki metaliczny wirnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    55

u mnie 5080r nic nie słychać chyba że skręcę kołami na maxa to tak a przy jeździe nawet na pełnych obrotach nic nie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a masz ładowacz w swojej Rce?? a da sie wyłączyć pompę czy tez nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90
Napisano (edytowany)

nie da się wyłączyć pompy. A wycie może być spowodowane tym, że coś dotyka do przewodów hydraulicznych.

Poza tym inny jest dzwięk zaworu przelewowego, a inny pracującej pompy, może jesteś po prostu przewrażliwiony? :)

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

@gajor24 - W R-ce masz jedną pompę hydrauliki, która zasila wszystko. Nie da się jej wyłączyć. Będzie serwis na przeglądzie niech sprawdzą te jęczenie pompy. W naszej R-ce przy każdych obrotach słychać pracujący układ hydrauliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

głos jest taki jak przekraczam 2tysiace obrotow. i cisne mu to cos słychac a jak mu puszcze gaz to wtedy takie metalicznie wycie jak zwalnia. moze jestem przewrazliwiony ale lepiej zapytac. moze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    55

nie masz u siebie w swojej okolicy R-ki ,najlepiej jakbyś się przejechał czyimś serii R ciągnikiem miałbyś wtedy porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

witam mam pytanko w mojej Rce jest funkcja ktora sprawia ze wiatrak kreci sie w druga strone czyszcząc chłodnice jakoś tak. i pytanko czy to sie włacza jak chodzi silnik?? czy na zgaszonym włączam wsteczne obroty i odpalam silnik? bo jak chodiz sie kreci w jedna i pstryknę wstecz to nie zepsuje sie nic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Włącza się na zapalonym silniku tylko nie powinno się przekraczać obrotów silnika powyżej chyba 1200 obr/ min. Ten wentylator kręci się do tyłu przez 1 czy tam 2 minuty.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

to jak odpalam jd pyrka sobie bez gazu na luzie. wciskam przycsk od wentylatora on zapodaje wstecz czekam minute wyłączam przycisk i tyle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

u mnie w 5100R to mam z prawej strony z tyłu obok dźwigni od zaczepu. zółty przycisk. zrobie foto i wstawie czekaj.

 

to ten przycisk zaznaczony zółtym kółkiem on jest od wstecznego obrotu

post-41280-0-62683100-1337518194_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Wciskasz przycisk i załączają się wsteczne obroty, a przycisk od razu po włączeniu odskakuje do pozycji wyłączonej.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

czyli na włączonym silniku włączam on załączy wsteczny i po jakims czasie sam sie przestawi na przod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj