Polecane posty

SOKAN    13

Bardziej bym widział 1000 l na tyle a te 400 na sam przodek + przepompownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a ile spala taka 5100R?? np z turem i w polu?? tylko prosze realne dane a nie ze ktos tam powiedział ze tyle i tyle. czy nh seria t6 mniej spali od 5r??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

wkoncu umowa podpisana z jd teraz czekam na kase i za 2 tyg zabieram jelonka z placu z turem paleciakiem i szufla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

własnie nie wiem widziałem tylko na placu łycha raczej oryginalna paleciak nie wiem czy kolory maja znaczenie ale był czarny. nie powiem ci bo nie orientuje sie. cena paleciaka to 2tys zł ja tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

witam czy mozna porownac ciagnik do samochodu. juz tumacze o co biega. wezmy pod uwage np starego ursuska 902 mozna go porownac do np duzego fiata. czeste awarie wyciekowe silniki stale gorace i smierdzace. awaryjność na każdym kroku ale zazwyczaj drobne usterki. a wezmy teraz nowego jd i np golfa juz silniczek cichutki ktoy sie nie przegrzewa stałą temperatura. awaryjność prawie żadna. czy mozna tak poruwnywac ze nowe ciagniki to jak nowe auta ze bezawaryjne i mozna sie cieszyc spokojna jazda czy noew znaczy gorsze od starych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Zależy jakie modele jakich marek. Jeśli chodzi o 5r o awaryjność możesz być spokojny. Praktycznie nie ma na tym forum ludzi któzy się na nie skarżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

to fajnie bo akurat kupiłem 5100R a kazdy by chciał by nie wydawać sporo kaski na remonty. tylko by te spalanie nie było takie jak tu pisza. ze z turem 7 litrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Daj już spokój z tym spalaniem. Bo następny temat zamkną a w tamtym jeszcze miałem dwóm osobom coś do wyjasnienia. Z torbami nie powinien cię puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

jakies rady w exploatacji 5R?? ja to głownie stary ursus a tu jednak cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

tylko tyle :) myslałe ze jakis referat ze to tak ruszać ze to najpierw zaś tamto bo widze ze bez sprzegła mozna wszystko bo odpalę wcisnę bieg zaś rewers przód i sam startuje. a do jakiej predkosci do przodu mozna zas do tyłu. bo watpie by przy 30km/h dac rewers do tyłu. to ile max mozna jechac do przodu. i co mam teraz zrobic jak wszytkie przyczepy były 902 wysypywane? cos zrobic by resztki oleju nie wymieszały sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Referaty poczytasz jak dostaniesz do ręki instrukcje obsługi tam wszystko będziesz miał napisane. Co do urządzeń z instalacją hydrauliczną to faktycznie problem. Musisz się najpierw zdecydować co będziesz używał przy którym ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

W 5720-ok.260 stron ale za to katalog prawie 800 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

zna reversie masz blokadę przód tył w konkurencyjnym zielonym jak się jedzie 42km/h to jak dam wsteczny to pika sygnał dźwiękowy i dopiero jak zwolni do 12km/h rozpocznie procedurę zmiany kierunku jazdy. Moje zalecenie do tego ciągnika nie gazuj tak jak starym Ursusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

dzieki za rade. a jak najlepiej trzymac obroty bo masz racje nie ma co pełen gaz. to sprawdzałes czy przy 40km/h co sie stanie jak wrzucisz rewers do tyłu ja bym sie chyba bał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj