Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gajor24    1

dzis na allegro widziałęm takiego z 2010 roku za 120tys netto strasznie tanio.

Edytowano przez gajor24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A Ty wiesz ile w takim (dobrym) lesie może być drewna ?-sam mam podobną ilość lasu więc co nieco się orientuję-może to być nawet ładnych parę tysięcy m3-policz to sobie po dajmy na to 300 zł/m3...

Dobrym może i by było ale 80 lat to troche mało. u siebie mam 50 letni sosnowy to jak dla mnie dalej jak w zagajniku Zadko które drzewo osiaga srednice 30 cm na wysokości 120cm, przeważają 15-20cm czyli na żądną tarcice taki las się nie nadaje.

a co do JD z linku to tam jak przysłowiowy BYK jest napisane :Cena netto w złotych: 205 720,00*

PROMOCJA KURSOWA 70 GR!!!

*Cena w złotych obowiązuje pod warunkiem, iż kurs średni euro w NBP nie przekracza 4,4

Edytowano przez janusz20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

To zależy na jakim terenie rośnie. Znajomy posadził 1ha 40 lat temu sosen bo miał takie jedno pole na wysokim terenie i w tej chwili grubsze drzewa są jak butelka napoju

 

A dzisiejszy kurs € to 4,4168 ;) Czyli cena niemalże ta sama.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Dobrym może i by było ale 80 lat to troche mało. u siebie mam 50 letni sosnowy to jak dla mnie dalej jak w zagajniku Zadko które drzewo osiaga srednice 30 cm na wysokości 120cm, przeważają 15-20cm czyli na żądną tarcice taki las się nie nadaje.

a co do JD z linku to tam jak przysłowiowy BYK jest napisane :Cena netto w złotych: 205 720,00*

PROMOCJA KURSOWA 70 GR!!!

*Cena w złotych obowiązuje pod warunkiem, iż kurs średni euro w NBP nie przekracza 4,4

 

Ja mam taki 80 letni to jest super-55 letni kilometr dalej faktycznie nierewelacyjny ale za to nadrabia to ilością :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

chłopie mam 10ha do ścięcia i niektórych sztuk nie obejmę a jak zmierze je na tyle ile dam rade od ziemi to maja 60cm srednicy. to mi nie mow o 20. a co do Jd masz kurs po 4,4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Nie ma, dopiero od serii 6030 jest dostępny TLS.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

czyli od modelu 6230 6330 6430 i tak dalej?? a taki 100konny z tym TLS ile kosztuje

Edytowano przez gajor24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Daniel Ci napisal cennik TLS na poprzedniej stronie. Amnezja ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

te cenniki to juz sam nic nie wiem. pisze ze tyle a w pakiecie np na allegro aukcje ze taniej. to sam nie wiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

W piątek słyszałem jak diler rozmawiał z innym klientem o promocji na TLS. Nie znam szczegółów ale my już tydzień temu mówiliśmy ci żebyś zadzwonił albo pojechał do dilera. Byłeś? Podejrzewam że nie więc my ci chyba więcej nie pomożemy skoro ty ciągle tylko o ceny pytasz. Pojedź do dilera i niech ci przedstawi ceny a my ci jedynie możemy pomóc w dobraniu wyposażenia a nie jak do tej pory odpowiadamy ci ciągle na twoje pytania dotyczące cen.

 

(JD 6330 z TLS i oponami tył 600,przód 480 i obciążniki 400kg ma kosztować 210 tyś. netto

Słowa @ralfi- tyle że nie wiadomo po jakim kursie liczona cena i co jeszcze jest w wyposażeniu.

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

byłem w NH to mi powiedzieli ze jak model T6020 kosztuje 186tys to od tego roku przez emisje spalin bedzie ponad 200 tys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

to zamiast tez podjechac do dealera JD i zobaczyc jakie ceny, zaklepac juz jakis model to nie...


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

nie mam w pobliżu jelonka. i nie mam co klepac bo jeszcze mi nie przyznali. a zaklepie i nie przyznaja kasy i zonk. 6330 za 210 tys drogo tyle to ja chce z turem sie zmiescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omen    2

niema skrzyni 50 w 5100r maksymalnie polecisz ze 43 no z dobrej górki 55km/h no i przepisy w polsce nie pozwalają a za 5100r comfort na dzien dzisiejszy to 230tys do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

A byles u dealera ? Dzwoniłes ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omen    2

no ale to cena brutto dzwoniłem contractus do negocjacji tylko nie przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

to mow ze 230 to brutto to netto 182 :) a lepiej brac tura john deera czy jakis polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Według mnie lepiej tura JD, na dżoju masz przyciski od zmiany biegów pod obciążeniem.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj