Polecane posty

gajor24    1

teraz swieta to jak. a mam do wydania 210tys. jedyna co mnie stac to zetor forterra ale ona nie ma rewersu jak jelonek przy kierownicy i innych bajerow. i tak szukam czegos do 200tys brutto to wie ktos po ile chodzi 5100R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

Za tyle kupisz claasa axosa 330 cx i niczego więcej lepszego w tej cenie teraz nie znajdziesz do ładowacza jako ciągnik pomocniczy lub nawet główny jest wręcz idealny sami takiego teraz kupiliśmy za 190 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roter    3

W tej cenie bardzo ciekawym jest napewno T5060 lub nowe T5 NH które mniej spali od modeli powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

tez myslałem nad NH t5060 ma niby 106 koni ale jak dzwoniłem do dilera to zaspiewał mi ponad 230tys to az mi suchawka spadł. ja tak max do 190 tys brutto. najlepiej forterre ale nie ma tych bajerow co inni. co radzicie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

wcześniej piszesz że szukasz do 200tyś teraz że do 190tyś, zdecyduj się:) moim zdaniem to nie ma sensu kupować nowy ciągnik lepiej używany do 5 lat jak ma być na zwrot, ale to moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jeden z trojaczków agrofarm,explorer,r3 evo?

Posiadam explorera 3 100 i jestem bardzo zadowolony.

Kupiłem go za 172000 w czerwcu bieżącego roku.

Jest to wersja gs, czyli z półbiegami rewersem elektro-hydraulicznym(przy kierownicy), wszystko włączane elektrycznie za pomocą guzika. Pracuje on przy pługu unia tur 4+1 skiby 40 cm i radzi sobie nie najgorzej, ale zienie raczej lekkie.

Co do tura, którego też planuje kupić myślę, że ten ciągnik jest właśnie do tego skonstruowany, ponieważ ma świetny skręt oraz dobrą widoczność, którą umożliwia szklany szyberdach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

200tys to juz ostateczny max :) nie moze byc używany. staram sie o dotacje. i biore nowy ciagnik i przyczepe i musze sie zmiescic max 260tys a przyczepa ponad 50tys. i musi byc nowe bo uzywane to mi nie oddaja 60% ceny zestawu a chciałbym dobry ciagnik tak do 110 KM i by miał jakieś nowinki techniczne a nie jak moj stary ursus 902 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

5100R w standardowej specyfikacji 47 tys eu jesli nowy z fabryki prosto to kurs masz mniejszy o 70gr na euro i sobie policz . jesli z placu to 60gr mniej na euro . polecam 5100M bedzie tanszy i tez jest to jelen ;p. nh T5060 w dobrej specyfikacji masz za 140 tys netto


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a te ceny co podałes to brutto czy netto?? i co ma taki jelonek wiesz chciałbym rewers przy kierownicy i połbiegi w drazku biegow by zmieniał automatycznie za naduszeniem guzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Po co sie pytasz o jd 5 r jak chcesz ciągnik do 200 tys brutto. tej promocji minus 70 gr na euro nie ma jest 40 i 4 % rabatu. 5100 r wyjdzie grubo ponad 200 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

hubertus dealer ci widocznie nie lubi . na ciagniki nowe zamowione z fabryki prosto do ciebie 70 gr mniej . a za te kupione na placu masz 40 gr + 5% = 60 gr to zadna roznica .


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Tak tylko w 6d zmiana prędkości wałka to cała litania, podobna do tej w zetorze forterra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

6d to ciągnik technologicznie na poziomie zetora. Chociaż rewers chyba ma. Nie wiem jak dokładnie z cenami jest musiał byś do dealera się zgłosić. Co do tej promocji 70 groszy to wiem, że miała taka być. Ale fakt ostatnio z dealerem nie gadałem więc nie wiem jak to jest. O tej 40 groszy i 4 % rabatu słyszałem od ojca.

Jeśli jest tak jak pisze Dziedzio92 to ciągników z placu nie opłaca się brać. Policzcie sobie np 47 tys euro x 3.74 (kurs z 23 pomniejszony o 70 groszy) Za ciągnik z fabryki. I 47 tys euro x 4.04 (kurs pomniejszony o 40 groszy) x 5 % rabatu. Wyjdzie około 4 tys złotych taniej na korzyść tego z fabryki.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

włąsnie 6d w sordku to zetor a 5 to bajka. jezdziłem jelonkiem 6310 z przekładnia z połbiegami na drązku zmiany biegów extra sprawa i po prawej rysunek ciagnika i sie zapala co masz włączone. a 5 sa podobne i cos takiego ale jakie ceny i brutto wole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

6d to ciągnik technologicznie na poziomie zetora. Chociaż rewers chyba ma. Nie wiem jak dokładnie z cenami jest musiał byś do dealera się zgłosić. Co do tej promocji 70 groszy to wiem, że miała taka być. Ale fakt ostatnio z dealerem nie gadałem więc nie wiem jak to jest. O tej 40 groszy i 4 % rabatu słyszałem od ojca.

Jeśli jest tak jak pisze Dziedzio92 to ciągników z placu nie opłaca się brać. Policzcie sobie np 47 tys euro x 3.74 (kurs z 23 pomniejszony o 70 groszy) Za ciągnik z fabryki. I 47 tys euro x 4.04 (kurs pomniejszony o 40 groszy) x 5 % rabatu. Wyjdzie około 4 tys złotych taniej na korzyść tego z fabryki.

 

No widze ze kolega sie zna ze hoho, tak sie sklada ze Zetor tez ma rewers, jednak Zetor nie ma tego co w standardzie ma Jeleń, bo ma siedzienie Grammera i klime, czego w postawie brakuje a 8500zł za klime pieszo nie chodzi...


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj