Polecane posty

hubertuss    4653

A co szkodzi skubnąć z klienta 4 stówki. Jak chce katalog to ma. Wystarczy zajść do serwisu i wszystko powiedzą ewentualnie poszulać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Online katalog, jeszcze na coś takiego nie natrafiłem. Na razie nie potrzebny, ale kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek0921    58

Witam mam pyanie ile kosztuje nowy JD 5100 R z przednim tuzem bez tura ale z adaptacja tura? Moze być cena bez adaptacji? A wiecie po ile licża kurs Euro 4 lata temu szwagrowi ktory brał JD 5080R liczyli po 3,40 zl Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Nie ma w ofercie już 5R, od zeszłego roku cennik jest w PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paweljohnny    0

parę sztuk jeszcze zostało :)

z tego co mi wiadomo Małolepszy jeszcze miał parę sztuk na placu :)

ale on lubi mieć wysokie ceny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek0921    58

A wiadomo dlaczego zaprzestali produkcje 5R ? a jest jakis jego nastepca do 100 KM ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Normy emisji spalin. Bezpośrednimi następcami są modele 6MC i po części 6RC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Średnio ok 4tys zł. Zalety? Mnóstwo kasy w kieszeni. Wady? Źle przeprowadzona modyfikacja może nawet uszkodzić silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

jakiej kasy ? ciągnik i tak ma spory apetyt na paliwo , mocy raczej z powietrza nie będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Servio    13

Panowie ma takie pytanie czy jeśli mamy jedna parę świateł z przodu przy dachu ciągnika w R-ce to jest wyście kabli na dodatkową pare np tak jak to ma miejsce w zetorach.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tam jest miejsce na dodatkowa pare lamp, wiem tez prosiłem o zamontowanie dodatkowych bo przyszedł z 1, kabelki sa tam itp tak przynajmniej mi sie tak wydaje bo johny mi to dostawiał ,tak samo jak regulowane wyjscie hydrauliczne z tyłu chodzi o cisnienie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPFH    1

5R - ciągniki jak marzenie, modele 90 i 100 - to jest petarda. 

1. Nabijanie postów poprzez pisanie bezsensownych odpowiedzi

2. Odkopywanie tematu

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bede zakladac kolejnego tematu bo to bez sensu ,mnie ciekawi takie cos mam 5100 r jaki łep projektowal to ze nie wstawil kontrolki rezerwy w johnym ktos mi umie odp moze jest tylko ja jej nie widze xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki998    0

 

Posiadam gospodarstwo o powieszchni uprawnej 17 ha obecnie pracuje Zetorem o mocy 60km

Jest planowane kupno ciągnika w grę wchodzi John Deere ale uzywany rozglądam się na JD 5090 R 

czy możecie mi coś powiedzieć jakie maszyny podpinać do takiego ciągnika czy wgl oplaca mi sie kupywac ten ciągnik 

Traktor ma być wyłącznie do Orania i agregatowania , jakie plugi 4 skiby 3 skiby 

jaki agregat szerokość robocza ciągnik ma pracować z turem .

Moze jakies wskazówki na temat usterek na co patrzeć przy zakupie 

+ i - JD 5090R 

Z chęcią przeczytam wasze kulturalne wypowiedzi z góry dziękuję 

Pozdrawiam smile.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey no mam takiego jelonka w składzie dokładnie 5100R jak narazie chodzi ładnie bardzo dobra maszyna konstrukcja ramowa i mocna jak na swoje gabaryty 4 półbiegi  na biegu ,co do twoich powierzchni to wystarczy spokojnie  nie poczuje 17 ha wcale u mnie on lata na 100 ha i żadnych awarii , ale jako ciagniczek pomocniczy ma co robic  nawozy = rozsiewacz amazone z nadstawka kilka ton targa czasam jak przesypiey to podniesie go ale to juz przez nas bo kazdy chcesz szybko rozsiać ,opryski transport z 12 T  pronar przyczepa , co do orki 3 skibowy obrotowy kverneland spokojnie radzi sobie tez z 4 nawet ale 3 najlepiej   wiec spoko, wiem co mowie bo u nas  mamy niezłe gory , agregat 3m spokojnie taki famarolek starczy przy zakupie kieruj sie stanem opon wiadomo ,siedzonko pneumatyczne musi być , stan kabiny podzespołów , czy nie leci z silnika jak czesto wymieniane filtry oleje czy JD czy zamienniki takie rzeczy błahe ale ważne czy nie leci z wejsc hydraulicznych czy ma regulowana hydraulike przeplyw oleju  czy ma 1 obiegowa do hamulców instalacje czy 2 tylko  czy pracował przy turze ,czy ma dodatkowe oświetlenie  1 zawsze ciezko wchodzila wiec nie przejmuj sie z gory mowie ale odczujesz roznice jak sie przesiadziesz z zetora na JD to sa maszyny naprawdę dobrze wykonane zawsze mozna go zchepowac na wiecej koni jak bedzie mało jak bedziesz miał pytania to pisz na priv cos tam ci doradze bo mam kilka maszyn z pod znaku jelonka .Reasumując oplaca sie kupic taki ciagniczek bo jest bardzo zwrotny fakt mocny bez zadnych ad blue ,filtrow czast.st. bardzo prosty i intuicyjny jak to bywa z marka John Deere jak to sie mowi to sa konie robocze i serwias tez bardzo kompetentny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markok    0

Użytkownicy eRek jak śmigają Wasze nowoczesne konie, jakieś awarie ? Dużo mth nabiliście ? O Mkach można znaleźć całe psalmy, o Rkach cicho, a ostatnio doszły mnie słuchy co ważne od serwisanta autoryzowanego serwisu, że Mki i Rki to niedopracowane traktory, za dużo sypiącej się elektroniki i w ogóle nie powinny opuścić nigdy fabryki, pytam żeby rozruszać temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

W  M-ce elektronika to jest tylko sprzęgło i revers, a co do awarii to ostatnio radio przestało działać .....   Po przekręceniu kluczyka pojawia się napięcie na żółtym kablu tak jak powinno być, ale nie mam  w ogóle napięcia na czerwonym tak gdzie cały czas powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markok    0

Witam, da się jakoś poznać czy ma się bak 130 czy 150 litrów w 5r, jakiś dodatkowy zbiornik widoczny ? I czy można dokupić np. u dealera do niego podgrzewacz paliwa lub płynu chłodniczego (są grzałki) ? (jak palą w mrozy bez tego jeśli ktoś ma takie doświadczenia) Z góry dziękuję bardzo za pomoc.

Edytowano przez Markok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj