Polecane posty

SOKAN    13

Ja rozpinające hamulce i siedzenie zgłosiłem, zobaczymy co serwis na to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Kolego udalo sie i wylaczyłem ten sygnał :) Nie chodzi czy jest cos zepsute tylko o to ze wkurza przy ciaglym odpalaniu :) ale sytuacjia opanowana Dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52

wyłączyłeś po przez 5 krotne uruchomienie i zgaszenie ciągnika z ustawionymi 1500 obrotami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Kolego obroty ustawilem na najniższe na tym Pokrętle gaz wziełem na maksa gdzies okolo 1500 obrotów może było i zgasilem 3 razy i Pomogło :) Na dniach był serwisant i zrobił przeglad i wpisal do ksiazki i czekamy na wiosne :)Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Jaki ładowacz czołowy proponowali byście do 5080r, pomijając oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

Zawsze jak będziesz kupował coś lepszego to będzie to kosztować w graniach orginalnegoJD.

chyba że szukasz coś polskiego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Oryginał nowy to koszt ok 28 - 30 tys netto bez osprzętu, oczywiście JD. Nowy polski to koszt ok 22 tys netto. Nie wiem jak wygląda cena jakiegoś ładowacza innego niż polskie i jd. W Polsce z używek jd mało się trafia, na zachodzie europy jest tego trochę.

Ładowacz miał by służyć do rozładunku nawozu i załadunku no i oczywiście przynieś wynieś pozamiataj. Tak więc dużo nie będzie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

No właśnie 633 by mi najbardziej pasował. Bo mógł bym go nawet przerzucić do 6330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

No i różnica między kraj a oryginał jest ok 8tys. Nie jest to palący temat, do jesieni wytrzymam. A na jesień może jakoś się na MGR by co wykombinowało, o ile da radę.

@Adrenalina. Na jaką wysokość podnosi twój 633. Rozchodzi się o to czy na jakąś łódkę da radę wrzucić jakieś zboże itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Kolego nie mierzyłem ale raczej na niska łódke podniesie :) Ja mam ładowarke od wysokich załadunków :) Ja też bralem 633 aby móc do modelu 6 go zaczepić bo ten 583 sie nie da :) Zakładam Kule do tyłu 1000kg i ładuje ponad tone piachu jest stabilny i ładnie podnosi :) Cena jest wysoka ale jakość również Wysoka Warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryssr    52
Napisano (edytowany)

na 5100r też mam 633 i samochód normalnie się ładuje ;) ogólnie też myślę że oryginał warto, mój z krokodylem 1,6 łyżką 0,83 chwytakiem do bel na dwa siłowniki i widły do palet kosztowało 40 tysi netto, osprzęt z warfamy (teraz ursus)

Edytowano przez kryssr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jedyne w tym zakresie cenowym to będzie jakiś model 5E lub 5M małej mocy, cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem. Napisz do czego ciągnik potrzebny i przede wszystkim jaki duży ten ciągnik ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

Jest jeszcze seria D ale nie wiem jak się sprawują,ale cenowo to nie są drogie.więcej mechaniki jest w nim. M -ki ,chyba nie kupisz za 150tys,chyba .że netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zalezy mi na szybkiej odpowiedzi czy tez wam tak cieko wchodziły biegi ABCD az sily brakuje mi i czy jak zmieniam bieg z B4 to przeskakuje mi na c4 ,ja chcem zeby na c1 to normalne jest ? tak samo jak mam b2 przekok na c to na c2 itp tak ma byc? jest to dla mnie nowosc bo mam nh w automacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

witam.

jak jest zimny to ciężko wchodzą,ale to kwestia 30 minut pracy i jest lekko.jak będziesz miał obciązenie to przeskoczy z B4 na C 1,jak ma lekko to nie zawsze.

zależy jaką masz prędkość jazdy i ile obrotów.ale jak jedzie się z przyczepą z ciężarem to wtedy półbiegi dopasują się same do biegów,będziesz miał C4 przełączysz na D to wskoczy ci D1.i wtedy sam wbijesz D2,D3,D4.jak zmienisz na C to wskoczy C4.,albo C 3.,zależy od prędkości.

 

pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOKAN    13

Jak kupowaliście swoje R-ki to dostaliście z ciągnikiem katalog części zamiennych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj