Polecane posty

MDSikor    6

Ja mam w swoim 5R 350mth i od 100 godzin za każdym razem kiedy zapalam słyszę ten dźwięk i już się nawet do niego przyzwyczaiłem.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Poczekaj parę lat a umieszczą w nich moduły zdalnej dezintegracji :D -jedziesz a tu nagle bum i siedzisz na ziemi-bo nie zrobiłeś przeglądu albo użyłeś niefirmowego filtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ale jak juz przeglad przeciez był robiony przy 100h a mineło dopiero 150 a niby po 250 sie robi. czyli chyba na 350 czy jak/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Pierwszy przy 100mth drugi przy 250mth trzeci przy 500mth czwarty przy 750 piąty przy 1000. Przy przeglądzie na 250 praktycznie nic się nie wymienia. Przyjadą sprawdzą dokręcenie śrub, doleją płynów jak potrzeba i pojadą. Przy 750 do wymiany będzie filtr oleju przekładniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a ile moga skasowac za taki przeglad przy 250 h?? bo przy stowie wszystko wymienili i faktorka na 2 tys :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    55

jak będzie 270 godz.to przestanie już piszczeć

tak nawiasem to chyba mało robisz tym traktorkiem,wcześniej kupiłeś go ode mnie a ja przegoniłem cię w godzinach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

2tys. to sporo Cie skasowali. U nas przy 250 wzięli za dojazd i trochę oleju do skrzyni:). Coś ok 250zł wyszło. Dokładnie nie pamiętam bo już sporo czasu minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    55

nie róbcie cyrku ,chyba przesmarować potraficie i do oleju także zajrzeć,sprawdzić śruby na kołach itp. w końcu to ciągnik taki jak inne, które już mieliście tylko że nowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Tak jakby bardziej kolego chodzi o utrzymanie gwarancji a nie o umiejętności posługiwania się smarownicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumaa87    84

Witam. U mnie jest to samo, po 250 również piszczy ten sygnał. Ale w serwisie powiedzieli że przyjada to wykasować jak bede chciał, a przegląd dopiero przy 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Serwisant z firmy z Białego Stoku mówił że u nich przy 250 wymieniają olej w silniku. Firma z Żabina przy 250 wymiany nie robiła. Tak więc co kraj to obyczaj.Chyba najlepiej zadzwonić do swojego serwisu JD i się dopytać jak oni traktują ten przegląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

To czy się wymienia czy nie przy 250 zależy jak bardzo chce się zajrzeć do kieszeni rolnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Nie ciągnik inny. W instrukcjach jest wymiana co 500 dla obu, ale jest też wpis o wymianie co 250 jeśli paliwo zawiera zwiększone ilości siarki. Serwis z Białego widocznie się do tego wpisu stosuje. W każdym bądź razie my wymieniamy Raz w roku. Dla małego jaśka wychodziło co ok 400h ,dla dużego się okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

a kto mi powie jakie powinno byc cisnienie powietrza w przednich kołach przy pracy z ładowaczem?? bo przewożę deski belki i jak widze ze przednie koła to flaki a napompowałem do 2 atmosfer ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    55

popatrz na oponę ,tam powinno na niej pisać maksymalne ciśnienie jaki powinno być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

pisze 2.5 bara ale i tak opony to flaki a nie podnosze duzo max tone. znajomy w forterze ma 3 bary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

te 2,5 bara to ciśnienie potrzebne do osadzenia opony na feldze, nic poza tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

W uproszczeniu jest to granica ciśnienia przy którym opona powinna się już całkowicie i prawidłowo osadzić na feldze, jeżeli przy tym ciśnieniu 2,5bara jeszcze nie "wskoczyła" to coś jest nie tak i trzeba powtórzyć procedurę montażową.

Ogólnie to ciśnienie robocze dla opon radialnych jest znacznie niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
    • Przez michal009
      Kupię ciągnik 100-115KM w miarę prosty mechanicznie do kwoty 80 tyś. 
      Prosty mechanicznie (bez elektrohydraulicznych rewersów) Koniecznie z pneumatyką do przyczep!!! Możliwy EHR podnośnika Od rolnika. Handlujesz ciągnikami - dziękuję poszukam dalej.  Sprawny.  Interesuje mnie np. Zetor Forterra. 
      Lubelskie, ale rozważę propozycje z całej polski. Nie jestem Vatovcem, więc za oferty typu 80+vat z góry dziękuję. 
      Proszę wklejać linki z ogłoszeniami, lub info na priv. 
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj