Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pppppp_94
      Witam
      Posiadam John Deera 90 KM i zastanawiam się na kupnem agregatu uprawowego lub uprawowo-siewnego.
      Gleby średnie, klasa 3, trochę gliny (ale tylko miejscami). Pola są raczej małe od 0,5 ha do 1,7 ha.  Teren z kilkoma górkami.
      1. Czy agregat uprawowo-siewny jest dobrym rozwiązaniem na tak małe kawałki? Czy nie zajmie mi więcej czasu składanie go z każdym nawrotem na polu niż oddzielna uprawa i siew? Jak to wygląda w praktyce? Dodam że posiadam siewnik Amazone 3 metrowy i agregat uprawowo-siewny również musiałbym dobrać 3m. Czy w takim zestawie JD 90 KM da radę ?

2. Może lepszym rozwiązaniem będzie agregat uprawowy? Jaką szerokość polecalibyście do takiego ciągnika  i takiego  terenu ja wyżej opisałem?
      Osobiście bardziej myślałem nad agregatem uprawowym 3.6 metra, da radę ?

• Przez cyman81
      Witam .
      Szukałem na forum ale niestety nic w tym temacie nie znalazłem... Idę z zamiarem kupna  case 795 xl 93 r z przodem. Chciałbym trochę więcej się dowiedzieć na temat tego ciągnika. Ustaliłem ,że jest dość mało awaryjny , ceny części są zamienne i w przystępnej cenie , kabina dosyć mocno komfortowa , dosyć małe spalanie itp. Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów ma bądź miał do czynienia z tym ciągnikiem , na co mam zwrócić uwagę przed kupnem. Trochę mnie dziwi ,że w sieci nie za wiele można poczytać opinii jeśli chodzi o ten model , nie wiem czy to dobrze , czy źle. Rozglądam również się za Renault , trochę jednak przeraża mnie cena części zamiennych .
      Dziękuję i witam jako nowy użytkownik.
      Pozdrawiam Łukasz
    • Przez DamianNoras
      Fendt 308 ci  nie da śię rozłączyć wałka odbioru mocy
    • Przez pawelus
      Witam . W weekend mam jechać oglądnąć ciagnik case cs 94  z 2002 roku . 
      Mam kilka pytań do Was dotyczących tego ciągnika . 
      -Jak się sprawuje ten model ?
      -Co się często w nim psuje ?
      -Jak z cześciami zamiennymi ?
      -Na co zwracac uwagę przy zakupie ? 
      -Strasznie mało ofert tego modelu na ogloszeniach . dlaczego ?

Czekam na odpowiedzi  , Pozdrawiam 

• Przez michnik12
      Witam poszukuje używanego rozdzielacza hydraulicznego podnośnika do ciągnika lamborghini 674-70

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.