Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pablo21
      Na co zwracać uwagę co sprawdzać kupując MF 3060 lub 3065.
      Jaka skrzynie najlepiej wybrać? 16x16 czy 32x32 jaki jest w nich uklad biegów.?
      Oraz ile Kasy trzeba wydać żeby kupić coś w miarę dobrego(czy za 35-38tys coś kupi)?

Proszę o odpowiedz.
    • Przez farmermf
      Mam problem .Chce odmalować MF 8150 i potrzebuje nowych naklejek na maske -napisy +symbol więc zadzwoniłem do korbanków i szok chcą po 180zł za szt a mi trzeba 5 naklejek.Pytanie jest takie czy gdzieś można kupić jakieś tanie naklejki/Zgóry dzieki
    • Przez Zetix
      Witam!!

Dzisiaj zadam pytanie (może śmieszne) ale niestety bardzo nurtujące moją osobę Zakupiłem Jesienią rozsiewacz Amazone ZA-U 1501. Będzie to moje pierwsze wysiewanie nawozu moim traktorem (Zetor 12011). Nawóz jaki kupiłem to Saletrzak 27 który chcę podać w dawce 200kg/h . Książkę do rozsiewacza mam, także wysokość, kąt pochylenia wiem jak ustawić (Tarcze oraz łopatki mam na 15m) Prędkości jeszcze nie mierzyłem, ale będę chciał dobrać przełożenie i obroty żeby się zgrywało (mam szybką skrzynię) I TUTAJ MOJE PYTANIE.

Czy obowiązkowe jest (mam wałek 540obr) trzymać ciągnik na obrotach żeby wałek był ciągle 540? W takim Zetorze przy ilu obrotach silnika jest te 540obr wałka? Książka Amazone podaje wysiew przy 540wałku i teraz nie wiem jak to wszystko zgrać...

• Przez dawidek223
      Witam,planuję zakupić taki zestaw
      Link:
      https://www.olx.pl/i2/oferta/zestaw-do-przerobki-turbo-mtz-tkr6-turbosprezarka-belarus-CID757-IDnEU0k.html#:c64fad5f93
      Co myślicie czy to dobre rozwiązanie zeby 82 miało 105 kuca ?planuje ponieważ zakupiłem do niego pługi 4 obrotowe uni i żeby miał lżej warto to zamontować?
    • Przez Strogonow
      Witam serdecznie.
      Poszukuję jakiegoś dobrego mechanika do zetora 7745 w okolicach Sandomierz, Tarnobrzeg, Stalowa Wola. Ja jestem dokładnie z gminy Gorzyce.
      Może macie jakiegoś dobrego i solidnego mechanika który mógł by przejrzeć i naprawić ciągnik w miarę rozsądnych pieniądzach.
      Jeśli macie kogoś sprawdzonego w tej okolicy to prosił bym o kontakt
      Z góry dzięki i pozdrawiam