Skocz do zawartości
tomparkiet

CO BIERZECIE NA RÓŻNICOWANIE DZIAŁALNOŚCI POZAROLNICZEJ

Polecane posty

tomparkiet    1

Witam zakładam taki temat bo takowego nie ma niech każdy napiszę jakie maszyny bierze na różnicowanie działalności pozarolniczej i co będzie nimi robił.

Filipoo    14

chcesz cos na tem program wziaśc?? i nie wiesz co?? chy chcesz wziaść bo masz okazje? jak potrzebujesz to bierzesz a nie ze masz mozliwosć a bierzesz daj szanse innym... bez obrazy

Wiadomość z agroFakt.pl

tomparkiet    1

Ja składałem na wielopiłe,bindownicę do pakowania i kompresor do strugarki bo prowadzę warsztat stolarski i takrak i mi jest potrzebna ale się nie załapałem bo każdy chce świadczyć usługi rolnicze turem

StasiekS    72

Bo oni chcą to robić z troski o ciebie. Według nich i tak Cię nie będzie stać na te maszyny a nawet jak je kupisz to i tak zbankrutujesz. Więc oni, żeby Ci pomóc i nie doprowadzić do plajty złożyli te wnioski. Powinieneś im dziękować.

jankris    10

No niektórzy biorą jeszcze nowy kombajn na usługi, bo jeszcze nie wszyscy we wsi mają.

no dobra może większość tak robi jak piszecie ale np. ja chciałem wsiąść ciągnik i przyczepę do zwózki drzewa z HDS plus parę narzędzi to się na mnie dziwnie patrzyli

slaw17    22

@blondynek2004 dziwisz się przecież to jest "Modernizacja gospodarstw..." tylko pod inną nazwą i dodatkowo własną firmą na papieże.

Jak tu kolega @tomparek chciał się uczciwie "różnicować" to go odrzucili.

jaro    163

Ciekawie może być gdy do gościa który kupił dajmy na to ciągnik czy kombajn na różnicowanie (oczywiście z myślą że będzie wykorzystywany TYLKO we własnym gospodarstwie) przyjdzie rolnik i poprosi o wykonanie usługi .

hubertuss    483

Myśle, że żaden rolnik chętnych wyganiał nie będzie. A przynajniej większość. Trzeba miec otwartą działalnośc gosp tak czy tak. A dzisiaj czasy takie, że kazdy szuka możliwości zarobienia gdziekolwiek. Jedyny wariant z opcją odstraszania klientów o którym słyszałem. To remont domu na róznicowanie z myślą o agroturystyce. Potem daje się takie ceny, aby nikt nam do domu nie przyjechał na wczasy.

tomparkiet    1

Stasieks masz trochę racji odrzucili mi z mgr bo nie jestem mleczarzem i teraz z perspektywy czasu patrzę że jak bym te graty do rolnictwa wzioł to naprawdę przy tej zyskowości bym się położył,ale z firmą jest trochę inaczej i tak mam kupić wielopiłe i tak tylko że za te same pieniążki co z tymi z wniosku mogę kupić starą wyciachaną a tak bym mniał nową

Edytowano przez tomparkiet

jan77    0

Panowie brać cokolwiek banki chcą zarobić a komornik czeka. Pozdrawiam

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Eryko    19

Zazdrośnik? :P

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez danielhaker

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto