tomi382

Generator wodoru

Polecane posty

hubertuss    4653

Była turbinka kowalskiego, magnetyzery i wiele wiele innych pseudo oszczędzaczy. Do nowoczesnego auta nie wielu desperatów to założy. A stary klekot z tym ustrojstwem i tak nie będzie oszczędniejszy od nowoczesnego silnika. Wniosek prosty lepiej kupić nowsze mniejsze auto niż inwestowac w złom. Na dzień dzisiejszy jedyny oszczednściowy wariant w stosunku do on czy benzyny to gaz lpg lub cng w dużych miastach. Nic lepszego nie wymyślono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Elektrotechnik masz być moze racje lub napewno- nie podważam Twojej wiedzy lecz jeśli na baku zrobie 1300km a nie 1000km to warto spróbować pomimo że wg wyliczeń wyszło ze do interesu dołożymy. W starszych pompach można zredukować dawkę paliwa a ubytek w energii ON zastapić wodorem + dodatkowo doładować wodorem. Zrobić 50/50 dawkę ON i wodoru?

 

 

Na baku nie zrobisz 1000 km, tylko 900 km. Wynika to ze sprawności wytwarzania i spalania wodoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelfrr    0

Zastosowanie domieszki wodoru będzie opłacalne tylko wtedy gdy elektroliza będzie zasilana z prądu z sieci a nie z alternatora. Perpetummobile jeszcze nie skonstruowano, a oszczędność MIZERNA będzie na cenie 1kw który poprostu w gniazdku jest tańszy od tego z alternatora. Dodatkowo sama przyjemność jeździc na małej bąbie wodorowej własnej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Nawet jeśli można było by jeździć na samej wodzie to nie było by to perpetum mobile, gdyż wody też ubywa ze zbiornika i trzeba ją tam później wlać, bo sama się nie wleje, a to że jest ona tania to zupełnie inna kwestia. Jest od groma filmów na Youtube z samochodami wyposażonymi w instalacje HHO. Czy oni jeżdżą na tym, bo na baku robią mniej kilometrów, tak jak napisał to Elektrotechnik? Obliczenia swoją drogą, a doświadczenia swoją...


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ze spalania wodoru otrzymujemy wodę, czyli nie trzeba jej dolewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Nie, przykładem może być palnik wodorowy, podpal go np. zapalniczką to będzie ogień a nie woda.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ktoś tu nie uważał na chemii, ja albo Ty...

Ja moge podać link, który potwierdzi moją wersję: link.

Jeśli nadal uważasz, ze masz rację, to czekam na jakieś dowody.

 

A dla wszystkich, którzy wierzą w darmowa energie polecam to: link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35
Nie, przykładem może być palnik wodorowy, podpal go np. zapalniczką to będzie ogień a nie woda.

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: Ogień wytwarza ciepło co powoduje, że woda jest w postaci pary, przyłóż coś szklanego nad palnik to zobaczysz czy jest woda czy jej nie ma... Pozdrawiam

Edytowano przez danield28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GWlubuskie    0

chciałbym zamontować to do swojego deutza, ale nie wiem czy nie bende później tego żałować. Narazie to wiem że znajomy założył to do swojego 3.0 litrowego mercedesa na gaz, i z 16/100km spalanie spadło do 11l./100km. Poradzcie. Deutz jest z 2011r Agrofarm 99KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na pewno będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj