Skocz do zawartości
kielbasa

Przekladnia kierownicza C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-330
kielbasa    1

witam was wszystkich. wie ktoś może od czego pasuje wieloklin na wałek kierowniczy do 330, żeby wrzucić tam inną kierownice ze szrotu? wiem na pewno, że od żuka pasi, ale czy od czegoś innego?

kielbasa    1

pokazać Ci górę u mnie przed domem? odkąd jeżdżę to już chyba dziesiąta z rzędu będzie, bo uszy pourywane są. trzeba sie podciągnąć o kierownicę i zaprzeć na hamulec to po kilku razach strzela. btw. irytuje mnie mentalność niektórych użytkowinków forum, jeżeli pytam o coś to już idiotyczne pytania po co? dlaczego?, jeżeli bym nie miał problemu to bym nie pisał.

Wiadomość z agroFakt.pl

kielbasa    1

jednak widzisz, nie jest taka mocna, bo jakby była to do dziś bym ją miał, ale ale - wytrzymała najdłużej :D tylko nie wiem skąd taką wytrzasnąć. a i wiecie może czy mozna gdzieś oryginalną od c330 kupić, albo czy od 360 wieloklin pasuje?

mrursus    0

oryginalnej to raczej już nie kupisz a zamienniki płaskie i te wysokie takie jak m-ki to dostaniesz bez problemu wiem bo kupowałem nie dawno ok 70 zeta

c330ursus    1

Mam pytanie bo muszę odkręcić kierownicę tylko nie wiem jak ją ściągać bo odkręciłem tą nakrętkę ale ona ani nie drgnie do góry :D macie jakieś sposoby jak ją zdjąć?

Roki212    83

ja to robie ściagaczem takim samym jak koło pasowe się ściaga, obwiązujesz ją na około zwykłym łńcuchem jak najciaśniej, wkręcasz nakrędke tak aby była równo z osią patrząc od góry, dajesz na to ściagacz ramionami chwytasz na łańcuch w 3 miejscach i ściągniesz bez problemu zeskoczy a bedzie tam mocno się trzymać jak nigdy nie zdejmowałeś jeszcze:)

c330ursus    1

Panowie próbowałem wszystkich sposobów oprócz tego ze ściągaczem bo ściągacza nie mam :) macie jeszcze jakieś sposoby? z tym stanięciem na niej to wam powiem ze do imadła całą kolumnę dałem i skakałem po kierownicy i ani milimetra nie zeszła heh oczywiście w miarę delikatnie żeby jej nie złamać :D

Roki212    83

zrób tak jak napisałem wczesniej wtedy kierownica nie ucierpi na tym, od kogoś weź ściagacz i ściagniesz, jak nigdzy jej nie zdejmowałeś to niczym innym nie zejdzie bo zapieczona jest, sam kiedyś z tym sie meczyłem aż przyszedł mechanik i takim sposobem ją zdioł jak pisałem:)

Ursusc385    514

jednak widzisz, nie jest taka mocna, bo jakby była to do dziś bym ją miał, ale ale - wytrzymała najdłużej :P tylko nie wiem skąd taką wytrzasnąć. a i wiecie może czy mozna gdzieś oryginalną od c330 kupić, albo czy od 360 wieloklin pasuje?

Ja mam taką kierownicę, leży w garażu. Tylko strasznie brudzą się ręce od niej :P:D

emil355    7

Witam ;[ mam problem z przekładnią kierowniczą a dokładnie chodzi o to że cieknie mi olej przekładniowy z ramion przekładni z którymi są połączone drążki kierownicze z przegubami B) . Nigdy ten problem nie występował :) . Pomóżcie jak co ;) .

Dziękuje już za wszelkie porady B)

emil355    7

Ahaś ale te simeringi mogę dopiero wymienić jak zdemontuję ramiona przekładni kierowniczej ;) ???

Miras258    0

krystianrolnik dobrze gada. niestety ostatnimi czasy u mnie tez zaczelo ciknac i czeka mnie wymiana ;)

emil355    7

To co mam zrobić po kolej :) aby wyeliminować ten problem ;)

Edytowano przez emil355

Roki212    83

u mnie też cieknie ale niechce mi sie jakoś tego naprawiać :) to zamiast 1,5 litra oleju wlałem 0,7 i teraz nie cieknie ;)

LOST    7

Odkręcisz ramiona od przekładni, i wymienisz te simeringi, a potem złożysz i gitara ;)

emil355    7

Jak tylko mróz trochę da odetchnąć zabiorę się za to :) dzięki

Roki212 a nie za mało będzie 0,7 ;) w przekładni B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się