Polecane posty

Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Mieszkam nawet nie daleko tej firmy i mam nawet rozrzutnik z tej firmy zły nie jest jedyna wada to wąska oś i jest strasznie wywrotny B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

A co chcesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

W 8 bedzie miał troche ciężko jak będzie mokżejszy rok to tragedia bież 6 B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

To juz twoja decyzja bezawaryjnej pracy B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31
Napisano (edytowany)

Witam. Zamówiłem dziś w tej firmie rozrzutnik tandem 8 ton. Z tradycyjnym posuwem + 2 wałki ślimakowe. Do do Proximy 85 myśle, że 82 KM powinno wystarczyć do prcy z tym rozrzutnikiem.

Myślałem nad zakupem mniejszego żeby ciągać c-360 bo przy Proximie mam tura . Ale z tandemem 6 t c-360 też by ciężko miała . Mam jeszcze stary jednoosiowy więc będzie do w rezerwie na trudniejsze warunki.

 

Do Wiesiek: Pracowałeś już może tym rozrzutnikiem. Jak go oceniasz?

Edytowano przez Pawel156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31
Napisano (edytowany)

Zależy jakie wyposażenie . Bo w stadardzie w 6t są węższe koła. Hamulce to opcja, wałki ślimakowe to też opcja. Ja zamówiłem 8 ton za 25 tyś netto z hamulcem na 1 oś .

 

Z tego co oglądałem te prywatne tandemy ten wydał mi się najbardziej estetycznie i w miare solidnie zrobiony. Ma też standardowo dość wysokie burty 80 cm w innych firmach to przeważnie do 70 cm.

 

Więc pewnie 6 t. w podstawie za 20 Tyś PLN do kupienia.

Edytowano przez Pawel156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek1    0

Ja za 8 tonowy zpsuwem hydraulicznym i nadstawkami do kukurydzy dałem 27 tys to było w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31
Napisano (edytowany)

Do Wiesiek. W tej cenie masz hamulce? A ten posuw hydrauliczny to można jakoś regulować czy prędkość taśmy zależy tylko od wydajności pompy w ciągniku?

Edytowano przez Pawel156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiek1    0
Napisano (edytowany)

Nie w tej cenie nie ma hamulców a posuw ma 12 szybkości i chodzi bardzo fajnie i cichutko bo miałem okazje już wyprubować z Farmtrackiem idzie bardzo dobrze

Edytowano przez wiesiek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

dajcie jakiś link do tych rozrzutników, i jak one się wam sprawują właśnie ja jestem na etapie poszukiwania 8 tonowego tandema w cenie do 30tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel156    31

www.jol-met.pl link do strony.

 

W poniedziałek maja mi dostarczyć 8 tonowy rozrzutnik.

 

Rozrzutniki jakich wiele. Mi się bardziej podobał Tandem z Igametu . Ale ten trochę taniej wyszedł a byłem ograniczony kwotą we wniosku na MGR.

 

Jakbym nie brał tego tego na dofinansowanie to bym szukał używki. W tej cenie można nabyć o wiele solidniejszą maszynę w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj