Skocz do zawartości
TomMak

Siewniki HASSIA - co wiecie na ich temat? jak się sprawują?

Polecane posty

d4rek    16

Groty w grenie albo kutnie oryginał, wiem ze zamienniki można dostać po nawet 20zl netto tylko nie wiem gdzie, bo info od handlarza od którego milem kupic hassie

Zamienniki okolo 30zl tyle ze szybko sie wycieraja z tego co mowia, orginaly 60zl wraz z nitami w komplecie

Witam czy siewnik hassia des250 ma drobny wysiew? Czy da radę nim zasiać gorczycy do 10kg na ha? Dzięki za info

Grzela    0

Witam !!! Zakupiłem siewnik Hassia DU 300 w dość dobrym stanie ale nie działa mechanizm od zamykania ścieżek podejrzewam, że czegoś brakuje. Czy ma ktoś z Was coś podobnego ? Może ktoś posiada instrukcję?

post-27617-0-59366800-1497821119_thumb.jpg

post-27617-0-83234700-1497821168_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez messi123
      Witam, jestem posiadaczem kombajnu do ziemniaków firmy Hassia. Poszukuję pewnej części (szczebelków) oraz jak ona się profesjonalnie nazywa. Część zaznaczona na zdjęciu. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez darekmaster90
      Potrzebuję tabelę wysiewu siewnika tak jak w temacie
    • Przez marianekkk
      Witam Mam prośbę, jeżeli ktoś posiada siewkę Amazone ZAU 1001 i tabelę wysiewu do niej, prosiłbym o jakieś zdjęcia
      Z gry dziękuję!
    • Przez smokus1234
      Witam.

Planuje na przyszły rok zrobić kontroler siewnika punktowego gaspardo 520 spring 6 rzędów, ma on odczytywać przez czujniki indukcyjne lub kontraktony magnetyczne prace na każdej sekcji i wyświetlać przez lampki led w kabinie prace.

I tu mam pytanie czy ktoś robił coś podobnego i jak to zrobił. Problem tkwi w tym że chciałbym aby diody świeciły a nie mrugały podczas pracy, a po zatrzymaniu siewnika gasły.