Zaloguj się, aby obserwować  
es8

Dodatkowe oświetlenie w John Deere

Polecane posty

Tygrysek    21

Włacznik dostaniesz jak kupisz cały zestaw z wiazką i innymi pierdołami. Koszt nie mały i musisz kabinę rozbierać bo tam przewodów do dodatkowych halogenów nie ma.

 

 

 

wszystko jest gotowe tylko inna wtyczka i inny włącznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie taką odpowiedź dostałem od elektryka. A te reflektory bardzo by mi się przydały bo ciągnik pójdzie do opryskiwacza którym zabiegi wykonuje się często w nocy gdyż w truskawkach i warzywach nie ma innej możliwości wykonania zabiegu ponieważ na to temperatura nie pozwala. Więc sami rozumiecie...

Cytowanie poprzedniego posta. +1 punkt ostrzeżeń

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

W 5080M nie ma dodatkowych przewodów do podłączenia halogenów. Sprawdzałem to pod osłonami kabiny i znajomy serwisant JD zajmujący się elektryką i klimą też to potwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

a mi znowu serwisant z john deere-a przy mnie sprawdzał w 5080m wersja comfort i pokazywał jak zrobić tylko wpiąc pod wtyk z tylnych górnych halogenów i zamienić włącznik w kabinie z jedno na dwubiegunowy i ma działać to było 06.03.2013r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Z którego roku jest M-ka ? Nasza ma już ponad dwa lata (Comfort) i tylko zostaje kupić instalację z halogenami albo same halogeny, wpiąć się w instalacje i zrobić rozgałęźnik na 2 halogeny wymieniając przy tym bezpiecznik na 15A. Przewód do halogenów idzie tylko dwu żyłowy i zmiana przełącznika na dwu biegunowy raczej nic Ci nie da, ewentualnie włącznik jest przystosowany do większych amperaży to wtedy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 80 zł za sztukę

 

Chyba że na przód lepszym rozwiązaniem były by na słupku bocznym tak jak jest to w 5r ale którędy pościć kable?? jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Nicik83
      Witam jak w tytule potrzebuje informacji jakie powinny być długości pasów w tej prasie.
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez czmochu97
      Witam, ten oto kawał...... robi sobie ewidentnie z nas zarty. Temperatura zewnętrzna powyżej 20 stopni i już wali go w łeb. Aczkolwiek, podczas pracy, o ile to można nazwać pracą, przejechałem jakieś 700 metrów z agregatem i gaśnie, nie odpale, bo zapowietrzony. Delikatne psikniecie plakiem i znowu chodzi i tak później może przejade z kilometr, a może już nie. Co mu może być, dodam że rok temu pod koniec prac letnich też tak zaczął robić, ale tylko jak temperatura zeszła niżej, było okej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj