logomat1

budowa chlewni n 100 loch w cyklu zamknietym

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marsen    58

logomat1 no czyli jak ci mówiłem 6-8 tyś na lochę + tuczarnia:)

 

Jeśli chodzi o paszarnie to przepłacasz. Ja ci mogę taki system 10 tys taniej zrobic :D

 

Zbiornik też strasznie drogo. 250 m3 to niedużo i nie wiem czy nie za mało w twoim przypadku.

 

bez urazy ale widziałem ten twój system w galerii - sam prosty dozownik wagowy za 2 tysiące to trochę słaba automatyzacja

do porządnej mieszalni jeszcze daleka droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

Marsen dozownik wagowy, rozdzielacz automatyczny, i przenośnik do silosów paszowych co więcej wg ciebie potrzeba zeby zautomatyzować paszarnie??

 

A to co widziałeś w galerii to nie żaden system dopiero kilka urzadzeń. w pełni będzie gotowy prawdopodobnie w przyszłym roku

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil33k    0

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś z was budował podobny budynek? Jaka firmę możecie mi polecić do wyposażenia i jaki jest przybliżony koszt budowy takiej chlewni? z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam!

polecam szczerze jednego przedstawicielka ktory to robi maja dobry towar i w dobrych pieniadzach sam mam 60 macior w cylklu zamknietym i cale wyposazenie od niego i powiedzialem ze nie d=bede bral innych :P meil do mnie kamil.33k@wp.pl albo nr do tego kolesia 781234343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logomat1    0

polecam szczerze jednego przedstawicielka ktory to robi maja dobry towar i w dobrych pieniadzach sam mam 60 macior w cylklu zamknietym i cale wyposazenie od niego i powiedzialem ze nie d=bede bral innych :P meil do mnie kamil.33k@wp.pl albo nr do tego kolesia 781234343

 

 

dzieki za pomoc ale chlewnia juz stoi wiec temat jest nie aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARLON    0

I jak kolego poszła budowa? ile kosztowała chlewnia i na ile loch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logomat1    0

budowa ruszyla na poczatku marca 2013r. Pierwasza maciory wyprosily sie 25 sierpnia 2013 wiec przebiegla sprawnie.  chlewnia na 100 loch w cylku zamknietym. w budynku znajduje sie 28 stanowisk sektor krycia, 25 porodowka, trzy odchowalnie prosiat po 120 sztuk(ale 150 tez wejdzie) i 5 tuczarni po 120 sztuk( ale 150 tez sie zmiesci :) ). koszt budowy to ponad 1 600 000 zl netto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj