Skocz do zawartości

Polecane posty

Zetor1988    1

Chodzi mi o ten element co łączy ramie podnośnika z tą korbką co jest w kabinie. Element ten zaznaczyłem na zdjęciu na czerwono i na biało

i10085_problemo.jpg

jendrek    119

Ale masz problem, wyciągasz tą część, idziesz z nią do sklepu, pokazujesz i kupujesz-zamawiasz nową.

A co do tego twojego zdjęcia to gdybyś jeszcze trochę "mniejsze" zrobił to byśmy wiedzieli o co ci chodzi.

Wiadomość z agroFakt.pl

pOngO88    4

Wieszak, regulator, oraz łącznik teleskopowy lewej strony tylnego TUZ'a i tyle ogólnie komplet...

andrzej612b    87

.Nie myślałem że tego jest tak dużo , chodzi tu o sterowanie cięglem podnoszącym z kabiny , pozostaje ci pójść do np. agromy tam na pewno mają katalog i zamawiać chyba że pykniesz zdjęcia uszkodzonych elementów to podam ci nazwę i numer katalogowy ,

Edytowano przez andrzej612b

Zetor1988    1

pOngO88

Te części są po Prawej stronie ciągnika, a nie po Lewej jak mówiłeś...

Postaram się pstryknąć fotki.

Z góry dzięki za pomoc ;)

Edytowano przez Zetor1988

przemek11441    132

Hej @ Zetor1988

Mógłbyś zmienić zdjęcie swojego avataru ? ponieważ jest na nim mój ciągnik <_< A nie zapytałeś mnie czy możesz użyć tego zdjęcia...

Edytowano przez przemek11441

Zetor1988    1

ostatnio znalazłem taką cześć tylko że od C-360 i pasuje tylko mam pytanie czy da się wybić ten bolec który na obrazku siedzi w elemencie zaznaczonym Czerwoną linią.

gucik131    7

nie da się kolego to jest inny wieszak możesz założyć cały wieszak ale regulacji z ciągnika miał nie będziesz. szukaj elementu który się urwał i zastąp nowym, cały wieszak trochę kosztuje w końcu to zetor a nie 360 pozdrawiam

Edytowano przez gucik131

jacus    102

w temacie o przednim napedzie jest link do "zetoro-zlomu" moze tam cos tanszego znajdziesz,

kiedys probowalem wybic tego bolca ale zrezygnowalem-sciag ramie, podgrzej na czerwono i powinien wyjsc, zeby taki wieszak urwac to trzeba miec talent :D

rechot1992    0

Witam. Drodzy koledzy mam pewien poważny problem. Kupinem zetora z popsutym podnośnikiem który w dodatku był prawdopodobnie źle złożony. Szukałem jakiś schematów w necie ale nie mogę nic znaleźć. Może ma ktoś akurat zdjęty podnośnik i mógł by mi zrobić zdjęcie dźwigienek przy rozdzielaczu gdyż o nich mowa. Z góry dziękuje. Pozdrawiam Rafał

farmer7745    11

Cięszko będzie na fotce pokazaś jak ustawione są te dźwigienki.

Próbowałeś poczytać instrukcję napraw?

Jakie są objawy?

Radekk    154

Jakbyś jeszcze potrzebował to podaj maila to prześlę jutro Kilka fotek. Mam zrobione dość szczegółowo zdjęcia. A i może coś podpowiem na ten temat.

rechot1992    0

Niestety na zdjęciach od Cezary4514 jest to zasłonięte. W instrukcji napraw patrzyłem i akurat tych dźwigienek nie ma a od C-360 są inne ponoć. W katalogu części zamiennych patrzyłem ale tam guzik co jest żeby wiedzieć co i jak. Jak ktoś ma katalog części to część ma numer 82 na 302 stronie

Edytowano przez rechot1992

Radekk    154

Wysłałem zdjęcia na maila zobacz, a dzwigienki w zetorze są całkiem inne i rozdzielacz jest inny,więc nie ma co porównywać z c 360.

Jakub21    13

Aby nie rozpoczynać nowego tematu to zapytam tutaj ponieważ mam problem z podnośnikiem w Zetorze 7711 ponieważ co chwila mi opuszcza i podnosi maszynę czy obojętnie co mu zaczepie. Chcę wyjąć podnośnik i zawieść go do zakładu w Gnieźnie aby mi go sprawdzili. Mam prośbę pytanie aby mi ktoś krok po kroku powiedział jak wyjąć (wymontować) ten podnośnik co odkręcać jeśli chodzi o kabinę, jakieś porady ?? :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez Autofan
      Co sądzicie o dwóch nowych modelach Zetora Utilix i Hortus które miały premierę na targach Agritechnica w Hannowerze:
      http://www.zetor.cz/zetor-utilix
      http://www.zetor.cz/zetor-hortus
      Jak się podoba wam Major w nowej stylistyce?
      http://www.zetornewshape.com/cs/

• Przez Vincero
      Witam
      Nie wiem czy w dobrym miejscu dodaje temat ale mam problem z wspomaganiem w moim Zetorze 7211
      Otóż od pewnego czasu zapalam ciągnik a koła samoczynnie same się zakręcają w lewo .. po chwili działa wspomaganie odkręcę i działa wszystko lecz za jakiś czas znowu nie mogę w prawo ciężko idzie kierownica ..
      z tym problemem zajrzałem do filtra ewidentnie do wymiany olej brudny i lekkie drobinki metali widzę pływają , dodam jeszcze że było go stanowczo za mało ... mam zamiar wlać nowy olej dokładnie Boxol 26 czytałem że może być lecz nie wiem jak z całego układu pozbyć się starego oleju ... ?
      Jak ktoś miał podobne problemy i wie jak szybko i skutecznie naprawić ten problem proszę o pomoc .
      A może jakiś inny wlać ? jaki używacie ?
    • Przez Mateusz_320
      Panowie mam problem z korbowodami do zetora 5211. Kupiłem wczoraj i dzis zaczałem wazyc i 2 maja 305g a 1 ma 285g czy stanie sie cos tej róznicy 2 deko? Prosze o pomoc