tombien

Zetor 5211 - 7211 [podnośnik]

Polecane posty

Zetor1988    1

Chodzi mi o ten element co łączy ramie podnośnika z tą korbką co jest w kabinie. Element ten zaznaczyłem na zdjęciu na czerwono i na biało

i10085_problemo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124

Ale masz problem, wyciągasz tą część, idziesz z nią do sklepu, pokazujesz i kupujesz-zamawiasz nową.

A co do tego twojego zdjęcia to gdybyś jeszcze trochę "mniejsze" zrobił to byśmy wiedzieli o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pOngO88    4

Wieszak, regulator, oraz łącznik teleskopowy lewej strony tylnego TUZ'a i tyle ogólnie komplet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

.Nie myślałem że tego jest tak dużo , chodzi tu o sterowanie cięglem podnoszącym z kabiny , pozostaje ci pójść do np. agromy tam na pewno mają katalog i zamawiać chyba że pykniesz zdjęcia uszkodzonych elementów to podam ci nazwę i numer katalogowy ,

Edytowano przez andrzej612b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor1988    1

pOngO88

Te części są po Prawej stronie ciągnika, a nie po Lewej jak mówiłeś...

Postaram się pstryknąć fotki.

Z góry dzięki za pomoc ;)

Edytowano przez Zetor1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek11441    133

Hej @ Zetor1988

Mógłbyś zmienić zdjęcie swojego avataru ? ponieważ jest na nim mój ciągnik <_< A nie zapytałeś mnie czy możesz użyć tego zdjęcia...

Edytowano przez przemek11441

Zetor zawsze i wszędzie NAJLEPSZY będzie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor1988    1

ostatnio znalazłem taką cześć tylko że od C-360 i pasuje tylko mam pytanie czy da się wybić ten bolec który na obrazku siedzi w elemencie zaznaczonym Czerwoną linią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucik131    28

nie da się kolego to jest inny wieszak możesz założyć cały wieszak ale regulacji z ciągnika miał nie będziesz. szukaj elementu który się urwał i zastąp nowym, cały wieszak trochę kosztuje w końcu to zetor a nie 360 pozdrawiam

Edytowano przez gucik131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3035

w temacie o przednim napedzie jest link do "zetoro-zlomu" moze tam cos tanszego znajdziesz,

kiedys probowalem wybic tego bolca ale zrezygnowalem-sciag ramie, podgrzej na czerwono i powinien wyjsc, zeby taki wieszak urwac to trzeba miec talent :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rechot1992    0

Witam. Drodzy koledzy mam pewien poważny problem. Kupinem zetora z popsutym podnośnikiem który w dodatku był prawdopodobnie źle złożony. Szukałem jakiś schematów w necie ale nie mogę nic znaleźć. Może ma ktoś akurat zdjęty podnośnik i mógł by mi zrobić zdjęcie dźwigienek przy rozdzielaczu gdyż o nich mowa. Z góry dziękuje. Pozdrawiam Rafał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

Cięszko będzie na fotce pokazaś jak ustawione są te dźwigienki.

Próbowałeś poczytać instrukcję napraw?

Jakie są objawy?


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk    157

Jakbyś jeszcze potrzebował to podaj maila to prześlę jutro Kilka fotek. Mam zrobione dość szczegółowo zdjęcia. A i może coś podpowiem na ten temat.


Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rechot1992    0

Niestety na zdjęciach od Cezary4514 jest to zasłonięte. W instrukcji napraw patrzyłem i akurat tych dźwigienek nie ma a od C-360 są inne ponoć. W katalogu części zamiennych patrzyłem ale tam guzik co jest żeby wiedzieć co i jak. Jak ktoś ma katalog części to część ma numer 82 na 302 stronie

Edytowano przez rechot1992

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk    157

Wysłałem zdjęcia na maila zobacz, a dzwigienki w zetorze są całkiem inne i rozdzielacz jest inny,więc nie ma co porównywać z c 360.


Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub21    20

Aby nie rozpoczynać nowego tematu to zapytam tutaj ponieważ mam problem z podnośnikiem w Zetorze 7711 ponieważ co chwila mi opuszcza i podnosi maszynę czy obojętnie co mu zaczepie. Chcę wyjąć podnośnik i zawieść go do zakładu w Gnieźnie aby mi go sprawdzili. Mam prośbę pytanie aby mi ktoś krok po kroku powiedział jak wyjąć (wymontować) ten podnośnik co odkręcać jeśli chodzi o kabinę, jakieś porady ?? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZimowyZolnierz
      Witam w katalogu części naszego Zetora występują 4 świece żarowe w głowicy, natomiast fizycznie mamy świece płomieniową w kolektorze. Czy to oznacza że głowica jest nieoryginalna czy w starszej wersji z mostem zetorowskim po prostu tak jest? Oraz mam mega problem z rozruchem, w mrozy jak złapie początkowo chodzi na jeden cylinder, pora się szykować do remontu?
    • Przez kubakar117
      Witam Mam problem w Valtrze n134 active mianowicie chodzi o tylny tuz.Czasami potrafi się przyciąć. Po naciśnięciu przycisku mruga kłódka na prawej konsoli z regulacją .
    • Przez Maverick
      Witam. Chciałbym dorobić zaczep rolniczy (dolny) do Zetora 14145 gdyż jest to wersja eksportowa z zaczepem piton fix do której standardowy zaczep z agromy nie pasuje gdyż jest zbyt gruby (30mm). Grubość zaczepu jaki pasowałby w mocowanie piton fix to max 25mm. Zakupiłem odpowiednio gruby płaskownik wycięty palnikiem acytylenowym i teraz stoję przed pytaniem jak bardzo wysunięty był fabryczny zaczep w tym ciągniku. Gdyby był ktoś tak uprzejmy i zmierzył w swoim ciągniku tej serii odległość od końcówki wałka wom do środka oka listwy zaczepu dolnego byłbym niezmiernie wdzięczny. Dodam że ciągnik jest na kołach 20.8 R38 co powoduje że nie mogę umieścić zaczepu zbyt blisko tylnej osi, bo spowoduje to trudności w skręcaniu pod ostrym kątem. Odległość od końcówki wałka wom do środka oka zaczepu (mierzone w idealnym poziomie) uważam za uniwersalny punkt odniesienia w tej serii ciągników. Zdjęcie zamieszczam poniżej. Z góry dziękuję.
      Oto zdjęcie piton fixa. Ta belka pod spodem jest od przedniego tuza która była przykręcona do piton fixa. Interesuje mnie odległość końcówki wałka do środka oka sworznia zaczepu rolniczego (dolnego). Czy ktoś z posiadaczy ciężkiej serii zetora mógłby zmierzyć u siebie i podać odległość?

    • Przez Janek147
      Witajcie. 
      Od niedawna jestem posiadaczem sama explorera 70. I zauważyłem ze podnośnik samoczynnie zaczyna się podnosić. Ramiona razem z dźwignia. 
      W ciągniku wymieniłem wszystkie oleje. 
      Jak uważacie jest to jakaś awaria czy moje złe ustawienie czegoś. Spotkał się z was z takim przypadkiem. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj