Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pitek38    0

Witam,

Czy ktoś może wie, ile mogą kosztować nowe zawory hydrauliczne do 3080, bądź zna jakieś namiary gdzie można kupić takie zawory używane (mam na myśli sam zawór bez cewki).

I przy okazji jeszcze jedno pytanie - czy to możliwe, że MF 3080 z tyłu ma opony 18.4/38 a z przodu 12.4/32. Widziałem w katalogu, że przednie felgi w tych ciagnikach mogą mieć rozmiar R28 i R32, ale na forum czytałem, że wszyscy użytkownicy tych ciągników mają z przodu R28, a u mnie są R 32.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

to muszą być wąskie jako zamiennik nie wiem czy to siętak zamieni a elektrozaworów masz dwa rodzaje stary i nowy do nowego sam zawór da sie kupić nie musisz cewki zmieniać a do starego czyli z durzą okrągłą cewką na jeden przewód już chyba się nie da


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitek38    0

to muszą być wąskie jako zamiennik nie wiem czy to siętak zamieni a elektrozaworów masz dwa rodzaje stary i nowy do nowego sam zawór da sie kupić nie musisz cewki zmieniać a do starego czyli z durzą okrągłą cewką na jeden przewód już chyba się nie da

 

Ciagnik jest z 1989R. Cewka z jednym przewodem. U Korbanków, po numerze katalogowym, znalazłem taki zawór, ale jakaś abstrakcyjna cena ponad 1 200 zł. Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

oczywiście że tak bo bo to już jest nowy typ i starych się nie da kupić napewno nie ma cewek ale zapewne nie ma też już i zaworów i musisz kupić cały nowego typu


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeF    0

Witam oto mój Mf 3050 rok 92 i jest taka sprawa bo z prawej strony niema kierunku światła tylnego i stopu i jak włączam kierunek w prawo to tak jak by piszczy a w lewo normalnie jest.

 

A i ostatnio jak wstawiałem przyczepę to tylne oświetlenie na górze raptownie przestało świecić bezpieczniki są dobre bo sprawdzałem i nie wiem co jest proszę o pomoc z góry dziękuję i jak ktoś ma dojście może mi wysłać instrukcje do mf 3050.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj