Kent

Cennik John Deere

Polecane posty

gajor24    1

ja mam oferte na 5100R za 175tys netto pewnie 5090R kupisz taniej. okolice poznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojo5620x    3

jaka jest teraz cena 6430 classica i premiuma? i jakie są różnice w wyposażeniu?

6430 comfort tls 220 netto


C330M
John Deere 5620
John Deere 6430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz197    0

6330 tls przedni tuz i wom opony 480/28i 600/28 skrzynia 24PQ trzecia para wyjsc hydrulicznych jeszcze kilka dotatkow cena 235000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrocomplex    2

Witam, wszystkich bardzo serdecznie.

Panowie a jeśli są to i Panie orientujecie się może jakie są ceny sadowniczych i ogrodniczych ciągników John Deer? Tak ostatnio ze znajomym rozglądamy się za czymś do szkółki leśnej a brzdąc tych rozmiarów byłby idealny.

Pozdrawiam

agrocomplex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

a czym się różni m od r ????? i ile ma koni i w jakim wyposażeniu kupiłeś i za ile ????

Edytowano przez murtek3
Cytowanie poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

ja kupiłem 5100R comfort. z turem jd 583 paleciak i szufla. za 208tys netto. nie wiem co ma w wyposarzeniu standard a jakie opcje. ale 2 pary swiiateł z przodu i z tyłu zaczep automatyczny komplet obciążników lepsza pomp 65l i siedzenie. klima radio i wom na błotnikach ale to standard. R niby lepsza od M ja tam nie znam sie. wiem ze R ma pełna rame i cos przedni most inny i ze R niby to premium sam w M widze ze uboga jest w kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

ile ???????? 208 tyś netto ?????? ja mam się wyrobić w 210 tyś ale brutto

Edytowano przez murtek3
Cytowanie poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

nie ma szans w 5100R nawet w M sie nie zmieścisz, bo brałem 2 oferty R i M i M była tansza 0 prawie 20tys jak R 175tys netto sam ciagnik to M 152tys netto sam ciagnik a do tego tur 30tys kosztuje. to 5100M z turem kupisz 185netto ale diler mi odradzał M. ja sie nie znam ale jak juz to nie żydzic tych 15tys, jak juz to zobacz nad najmniejsza R 80. bo 100 to nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

nie ma szans w 5100R nawet w M sie nie zmieścisz, bo brałem 2 oferty R i M i M była tansza 0 prawie 20tys jak R 175tys netto sam ciagnik to M 152tys netto sam ciagnik a do tego tur 30tys kosztuje. to 5100M z turem kupisz 185netto ale diler mi odradzał M. ja sie nie znam ale jak juz to nie żydzic tych 15tys, jak juz to zobacz nad najmniejsza R 80. bo 100 to nie ma szans.

 

 

to brruto ile masz do zapłacenia??????

Edytowano przez ZETOREK135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

aha. ale za 210 brutto nie kupi R z ładowaczem. bo moze sam ciagnik tak ale łądowacz 30tys. chciałęm jutro po jd to mi diler powiedziałze mi nie wyda bo go nie ma i w czwartek jade dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

nie opłaca się kupować oryginalnego osprzętu przecież to bezsens ... równie dobrze można kupić polskie. Ja paleciak, chwytak, widło i łyżko krokodyl kupiłem tak po 2 tyś i narazie ok tylko ta podłoga w łyżko krokodylu w przeciągu 4 lat już 2 razy mi się zniszczyła.

 

A jaki tur pasuje do 5080 R i ile kosztuje ? ja mam 583 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Wersji Comfort już raczej nie kupisz. 6830 to koszt ok 80- 85 tys euro brutto w standardowym wyposażeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrValterka    4

Jd 6150r na autopowr koło ~72 tyś euro netto z tuzem, womem i pełną amortyzacją. Lub koło ~ 5 tyś euro taniej na PowrQuad Oferta z Agro Efekt Syców. Czekam na ofertę z agromix Rojęczyn.


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Porównując do cen jakie mi proponują za 6125 R to Twoja rewelacyjna. Mi krzyknęli 270tys zł wyposażony w przedni TUZ WOM, lepsze oświetlenie, amortyzacja kabiny i osi, skrzynia AQ plus ekoshift,

 

Orientuje się ktoś za ile realnie można kupić 6125R w w.w. wyposażeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj