Kent

Cennik John Deere

Polecane posty

MrValterka    4

To kłuć się z nimi niech ci dają chociaż jakieś przeglądy za darmo bo następnej maszyny u nich nie kupisz. Ale teraz jak podpisałeś to mogą cię mieć i d*pie :(


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Piszcie kto ile zapłacił i za jaki model,z jakim wyposażeniem.Dużo osób pomoże taka informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

5090r koło 170 netto, 5100 r ok 185 netto

6105r ok 230 netto

 

Kto wynegocjuje z tego 35 %? Po co patrzyć na jakieś dziwne cenniki i się stresować skoro jd polska kupuje w fabryce hurtem i negocjują cene. Jak ktoś chce kupić idzie do delaera mówi co i jak i pyta o cenę. Znajomy pracuje jako dealer jd, osatnio byłem u niego akurat z klientem gadał. 6230 około 200 tys, 6330 około 215 tys 6430 około 225 tys. Dopłata za przedni tuz i wom 16 tys jak dobrze pamiętam. ceny 5r jak wyżej. Utargowac można kilka tys ale nie 35 %. Na palcu stały 2 sztuki 6430 jeden z tls ale nie wiem czy w cenie 225 tys. Oczywiście wszystkie ceny netto. Średnia róznica pomiędzy modelem o oczko wyżej w przypadku tych jd wynosi około 10 tys. Firma wskazana przez jd za podniesienie mocy chce 3 tys. To taka garść ciekawostek odemnie.Ceny które podałem są na dzień dobry. Nikt nie wali jakichś bajek o cenach katalogowych itd.

Swego czasu składałem wniosek na różnicowanie załapałem się ale z pewnych przyczyn zrezygnowałem. Dzwoniąc do dealerów mf a i deutza nawet przez tel nie usłyszałem ceny z księżyca a ataką ogólnie potwierdzaną. W przypadku brańska i wierzchowisk cena mf zgadzała się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Ja nie widzę w tym nic dziwnego że kupił 35% mniej niż są w cenniku.Przecież to jest nie normalne by ciągnik(troszkę złomu)kosztował 10 razy tyle co samochód już nie wspomnę o dzisiejszych dochodach rolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A ktoś wie ile kosztuje "przygotowanie do ładowacza" dla 5R? I ile jest dopłaty do AutoQuad? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Cos kiedys obiło mi sie o uszy, że 2 tys euro za auto quad. Ale pewien nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John deere 5100R z ładowaczem 633 i przednim tuz 211 tyś netto, wyposażenie praktycznie wszystko oprócz przedniego wom. Cena z tego piątku po ciężkich negocjacjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Haczyk jest taki, że dealerzy uświadamiają sobie, że programy i kasa się kończą. Następny Prow bedzie za kilka lat, nie wiadomo jaki. Więc firmy z gorszą płynnością finansową z towaru uciekają. Zresztą po co kisic na placu setki tys. Przez te 2 - 3 lata do nowego prowu u niejednego pojawią się promocje, wypżedaże, tanie kredyty, raty itd. Tym bardziej, że sprzętu na placach dealerów jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Moze cena o tyle spadła bo mamy tu jeszcze Casy i Nh i Zetory , Farmtracki wszystko umieszczone prawie na jednej ulicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurmiczek    11

Nie wiem co my widzimy w tych jd! dilerzy mają nas za osłów!Każdą część liczą oddzielnie nawet koła które są podstawą ciągnika!Pisze ten tekst bo może Rolnicy zrozumieją wreszcie że to taki sam ciągnik jak każdy inny co kosztuje pół ceny i nikt nie wmawia nam że trzeba wszystko oddzielnie zamawiać tylko wszystko jest w standardzie i z dużo bogatszym wyposażeniem jak ma jd.Poznałem się na przedstawicielach jd którzy umieją tylko straszyć sądami w razie nie kupienia od nich ciągnika.CO Z TEGO WYNIKA...?A TO ŻE NIKT ICH JUŻ NIE CHCE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2241

@Jurmiczek niepodoba się to kupuj CNH, co do kół pierwsze słyszę skąd ta bajka? Różnica między samochodem a ciągnikiem poza ceną jest taka że ciągnik zarabia na siebie, a potem dla rolnika, co do samochodu to jego wartość przeważnie leci w dół jak cholera bez zarabiania na siebie i jak to już ktoś mądry na tym forum pisał że lepiej kupić pożądny ciągnik niż samochód gdy się spełnia kilkaset godzin więcej w tym pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koma666    162

nie ma to jak stary uzywany ursus

ursus power !!!

bez egr, adblue i innych bzdur

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

Panowie może nie na temat ale jak braliscie jd na PROW to ile Unia % zwracała? 50 %?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
    • Przez Jaca303
      Witam mam taki problem. John Deere 1850 na kolumnie kierowniczej ciśnienia oleju zrzuca simering ten  na górze kolumny na walku kierowniczym. Kolumna Nowa bo na starej był ten sam objawy. Co może być przyczyną?
    • Przez AdrianAndrzejewski
      Witam Panowie mam pewien problem z ogrzewaniem w John deere 7530 premium.Jelonek wyposazony jest w climatronic po przestawieniu na cieple powietrze np 26C ciagnik nie grzeje.Temperatura silnika nie przekracza 75c przejechalem traktorem 25 km i to byla max temperatura .Teraz Pytanko co moze byc winne Termostat ? .daje obrazek tylko na nim wylaczona jest dmuchawa ale po wlaczeniu i tak mimo 26.5 leci caly czas zimne powietrze:(.Jest to moj pierwszy pierwszy post wiec prosze o wyrozumialosc

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj