Zaloguj się, aby obserwować  
toniekmf255

Rębak

Polecane posty

toniekmf255    6

Witam, posiada ktoś z was rębak do drewna? Jeśli tak to jaki? Z góry dzięki za odpowiedzi. :)


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja mam kupę gałęzi ale rębaka nie mam.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Mój znajomy ma rębak jest on dosyć stary ale chodzi jak żyleta ale nie wiem jakiej jest firmy czasami od niego pożyczam ale nigdzie nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

to jest rębak bębnowy czy ślimakowy? na wom czy z własnym napędem?


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

a jak mu sie ten rębak sprawuje,jakiej jest produkcji i jakiej wielkości robi zrębki bo myślę o kupnie rębaka ślimakowego i chce sie dopytać :)


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
a jak mu sie ten rębak sprawuje,jakiej jest produkcji i jakiej wielkości robi zrębki bo myślę o kupnie rębaka ślimakowego i chce sie dopytać :)

Wiem że jest to polski z lat 80-tych rębak sprawuje się bardzo dobrze ostatnio miał remont pobierka wielkość to chyba sie ustawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6
Wiem że jest to polski z lat 80-tych rębak sprawuje się bardzo dobrze ostatnio miał remont pobierka wielkość to chyba sie ustawia

mała prośba, jak byś mógł to zrób parę zdjęć bo myślę z wujem zrobić taki rębak, bardzo będę wdzięczny :)

ps. nikt inny nie ma rębaków? :)


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Mam pytanie troche z innej beczki :) Nie wiecie ile może kosztować godzina rębaka? Na jakiej to jest zasadzie? Czy poprostu porobią za darmo i wezmą to co porąbali? Wiem ze jest taka firma ale chce się dowiedzieć ile kosztuje taka przyjemność :)


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
mała prośba, jak byś mógł to zrób parę zdjęć bo myślę z wujem zrobić taki rębak, bardzo będę wdzięczny :)

ps. nikt inny nie ma rębaków? :)

Ze zdjęciami to będzie naradzie problem ale jak byś pojechał do drogówki na pewno maja tak taki rębak

Morze sprawdź na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

nie raz wydziałem jak na Płocku drogówka cięła gałęzie rębakiem (taka dwukółka z silnikiem). przy skrzyżowaniu dobrzyńska-zglenickiego jest sklep z drzewkami i tam zanim on tam powstał to jakaś 360 cięła gałęzie.

 

Ktoś z Murzynowa ma taki rębak (elektryczny)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6
nie raz wydziałem jak na Płocku drogówka cięła gałęzie rębakiem (taka dwukółka z silnikiem). przy skrzyżowaniu dobrzyńska-zglenickiego jest sklep z drzewkami i tam zanim on tam powstał to jakaś 360 cięła gałęzie.

 

Ktoś z Murzynowa ma taki rębak (elektryczny)

ale w Płocku maja bębnowy a ja chce zrobić ślimakowy bo robi większe zręby tylko są różne techniki wykonania,

myślę o czymś takim tylko jeszcze z rzadszym ślimakiem

http://www.liwex.com.pl/pages/oferta.php?id=78


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

aha

pierwszy raz widzę taki rozdrabniacz.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamis    0

kolega chce sprzedać rębak do gałęzi o średnicy do 8cm, ślimakowy, zrąbki o długości około 7cm napęd na WOM

kontakt: 669950880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

ja nie mam ale mają je firmy co sie tym zajmują znam kola co sie tym zajmuje mówi że idzie jak trzeba a firmy tego rębaka to wam nie powiem bo nie pamiętam

Edytowano przez andrzej2110
ort + lit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj